chetorir

رفع مشکل کم بودن حجم متن نسبت به کد های html

1 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و وقت بخیر خدمت تمام استاتید و دوستان عزیز؛

من یک وب سایت دارم که موقع بررسی سئو سایت در یک بخشی نوشته نسبت متن به حجم کدهای HTML کم و باید بیشتر بشه. توی فروم های مختلف گشتم و چیز درست حسابی پیدا نکردم. وب سایت بنده با وردپرس نوشته شده و 26 تا افزونه روی سایت نصبه محتوای تولید شده هم معمولا کمتر از 1000 واژه نبوده.

بعضی ها میگفتن باید فاصله کد ها رو برداری و ... من از افزونه wp-rocket (موشک وردپرس) استفاده میکنم تونستم با کمک همین انجمن گرید A رو بگیرم حالا نمیدونم چه کاری باید انجام بدم.

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید یا اینکه منبعی رو معرفی کنید این مشکل رو برطرف کنم.

آدرس سایت بنده : bonianservice.com

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ismaeil
      با سلام
      توضیحات فروشنده
      سایت بازاریابی دی جی تم digi-theme.ir جزو وبسایت های شناخته شده و برتر قالب وردپرس که دارای یک بخش برای فروش قالب ها و افزونه های وردپرس (بازاریابی سایت راستچین) میباشد /
      در این سایت هیچ قالب یا افزونه ای برای فروش قرار داده نشده است و تنها لینک خرید ریداکت به سایت راستچین است و با هر خریدی که صورت می گیرد 10 درصد به صورت پوسانت بدون هیچ زحمتی برای شما ثبت می شود.
      فروش محصولات بدین صورت می‌باشد که هر محصولی که فروخته شد، ۸۰% از مبلغ به طراح، ۲.۵% به سیستم پرداخت آنلاین , ۱۰% سهم بازاریابی محصول و ۷.۵% به سایت راست چین تعلق می‌گیرد!
      از چه روش هایی از این سایت کسب درآمد می شود؟
      فروش از خود سایت صورت نمی گیرد بلکه بازاریابی سایت راستچین است. محصولات خودتان را هم می توانید جهت فروش edd قرار بدهید/
      چرا باید این وب سایت را خریداری کنید؟
      این وبسایت از هر نظر پتانسیل بسیار بالایی برای پیشرفت دارد و از طرفی شناخته شده هست و مشتریان زیادی دارد، اگر شخص خریدار فقط کمی به آن برسد و محتوا و محصولات جدید وارد کنید مطمئنا بازخورد خیلی خوبی خواهد گرفت. از انجایی که راه اندازی یک سایت جدید مشکل و وقت زیادی لازم دارد این سایت بازدید داشته و با قرار دادن محصولات خودتان می توانید فروش مستقیم داشته باشید.
      این سایت به چه دلیل به فروش می رسد؟
      متاسفانه به دلیل مشغله بسیار زیاد و مشکلات مالی توانایی ادامه دادن سایت وجود ندارد/
      قیمت نهایی سایت چند است؟
      برای سایت قیمت خاصی در نظر گرفته نشده است. در صورتی که تمایل به خرید وب سایت دارید قیمت پیشنهادی خود را به آی دی زیر ارسال بفرمایید پس از 1 هفته به بالاترین قیمت واگذار می شود/
      آی دی تلگرام:
      @omidtalebymoradpoor

و

• توسط Mohammad Bazli
      درود و خسته نباشید
      از روزی که آپدیت جدید گوگل به نام برت اومد خیلی از سایت ها اومدن کیلو کیلو مقاله دادن که چیکار کنید یا نکنید که برای برت آماده باشید و ترافیک سایت به مشکل نخوره اما جالب اینجاست که خود آقای دنی سالیوان از گوگل گفته که هیچ راهی وجود نداره که وبسایت رو برای این الگوریتم بهینه کنید و مثل همیشه میگن که فقط سعی کنید با تولید محتوای باکیفیت پاسخ کاربرانتان را کامل و درست بدهید و دریک کلام، محتوای خود را برای یک انسان بنویسید!...

امیدوارم جای درستی این تایپیک رو ایجاد کرده باشم، ممنون از سایت انجمن وردپرس پارسی
      منبع: نوین

• توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر ؛
      جسارتا من یک سوال داشتم و خواستم بدونم چطوری بعضی از سایت ها وقتی یک عنوانی رو جستجو میکنی زیر وب سایت یک لیست بازشونده وجود داره که یک سری توضیحات داخلش قرار گرفته!
      مثلا میزنیم آموزش سئو بعد دوتا سایت اول این ویژگی رو دارن خواستم بدونم چطوری میتونم برای سایتم همچین قابلیتی رو فعال کنم؟ یک عکس برای نمونه اپلود کردم، مشخصات سایت رو هم مخفی کردم منظورم بخش هایی که زرد رنگ شده اند هستش.
      با تشکر 
    • توسط kamelkhan
      سلام دوستان عزیز من کاملا با وردپرس آشنایی دارم اما میخوام یه صفجه دقیقا مشابه این صفحه ایجاد کنم تا حالا باهاش برخورد نکردم میتونید بنده رو راهنمایی کنید؟
      altsignals.io/shop/
      این حالت های تب و ایناش چظور انجام شده و اون قسمت پرداخت او پایین چطور بااینا هماهنگه
    • توسط Rezasafari
      با سلام بنده بخاطر اینکه سورس سایتم پاک شده بود مجبور شدم سایتو به بک آپ پنج روز قبل برگردونم.و چون سایت من خبری هست و هر روز پنج خبر گزاشته میشه.آیا الان من باید اقدامی کنم که توسط گوگل جریمه نشم یاخیر؟؟