1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من تازه کار هستم و از حضورتون یه سوال دارم. 

دنبال یه افزونه می گردم که منو عضویت جداگانه داشته باشه. مثلا شما توی گوگل ببینید. سمت راست یه دایره هست که اگر عضو باشی اونجا اواتار رو نشون میده و اگر عضو نباشی یه دایره خالی میاد که اگر بزنی وارد ثبت نام میشه

چنین افزونه ای هست؟

متشکر میشم راهنمایی کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mamil
      سلام 
      ببخشید تو دو مورد نیاز به راهنمایی دارم ... 

1-ایا افزونه ای چیزی هست که بشه باهاش روی یه بخش یا دسته بندی خاص محدودیت (سنی یا جنسیتی یا ...) گذاشت؟ اگه هست راهنمایی کنید

2-تو سایت های ووکامرسی و چند فروشندگی (دوکان) راه کاری هست که بشه محصولات تخفیف دار رو اتوماتیک جداکرد و نمایش داد ؟ 
    • توسط M a H D i
      با درود

من یک وردپرس شبکه راه اندازی کرده ام (مثلا حدود 10 سایت) حالا میخواهم وقتی کاربری در سایت اصلی (صفحه اصلی سایت مثل: exam.ir) یا در ساب دامنه های دیگر نام نویسی کرد در بقیه ساب دامنه ها هم با همان نام کاربری بتواند لاگین کند و نیازی به ثبت نام مجدد نداشته باشد.
      آیا امکان پذیر می باشد؟

باتشکر
    • توسط abolfazlbozorgi
      با سلام.

دوستان افزونه ای تو سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستش که بتونه سطوح کاربری ویژه و عادی در نظر بگیره؟؟
      یکی از ساده ترین امکاناتش این باشه که"

محتوای سایت رو برای دسترسی های مختلف نمایش بده!! به عنوان مثال کاربر با سطح دسترسی عادی نتونه محتوای سطح دسترسی ویژه رو بخونه!! سطح دسترسی ویژه بتونه به کل محتوای سایت دسترسی داشته باشه!!!!

• توسط darkarmy
      سلام دوستان
      من دنبال یک افزونه هستم که کاربر برای ورد به سایت ابتدا در سایت عضو بشود و بعد از عضویت اجازه ورود به کاربر داده بشود
      ممنون
    • توسط maryam300
      سلام به دوستان
      چطور می تونم کاری کنم که فقط اعضای خبرنامه پیامکی ام بتونند دانلود کنند و همچنین قسمتی از متن رو مشاهده کنند. و کسانی که عضو نباشند نتونند دانلود کنند یا اون قسمت مشخص براشون مخفی باشه.
      خلاصه دو کار:
      1-دانلود ویژه اعضای خبرنامه پیامکی
      2-مشاهده برخی مطالب ویژه اعضای خبرنامه پیامکی
      مرسی