رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

وقت همگی بخیر
توی افزونه دکان وقتی فروشنده محصولی رو ثبت میکنه توی پنل وردپرس مدیر باید منتشرش کنه تا تایید بشه
وقتی مدیر منتشر میکنه فروشنده به نام مدیر تغییر میکنه و دیگه توی پنل فروشنده نمایش نمیده
علت چیه ؟
راه حل ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

• مطالب مشابه

• توسط ebook4mobile
      سلام
      به چه روشی میشه نمایش محصولی که توسط چند فروشنده ارائه می شه مدیریت کرد
      مثلا الان یک محصول یخچال سه تا فروشنده داره و سه بار این محصول در ووکامرس نمایش داده می شه
      ولی باید فقط یک بار نمایش داده بشه
    • توسط h.jalalifar89
      سلام
      من از چندفروشندگی دکان استفاده می کنم. میخوام قبل از اینکه مشتری پرداخت رو انجام بده, فروشنده سفارش رو ببینه و در صورتی که بتونه از پس تعدادش بربیاد زمان ارسال رو حدودی اعلام کنه , بعدش مشتری پرداخت کنه. چون محصولات من سبزی و مرباست باید با توجه به نیاز مشتری آماده بشه
      راه حلی هست؟ میشه کمکم کنید
    • توسط h.jalalifar89
      سلام و درود
      من میخوام نام فروشنده محصول  پایین توضیح محصول بیاد نه توی یه تب جداگونه. 
      میشه راهنماییم کنید برای کد نویسیش ؟
    • توسط فوری ثبت
      سلام خدمت دوستان گرامی
      من وقتی افزونه دکان رو نصب کردم 3 تا تب به اسم حمل ونقل و اطلاعات فروشنده و محصولات بیشتر اضافه شده به صفحه محصول و میخوام که این 3 تا تب نمایش داده نشن و کاربر نبینتش.
      ممنون میشم راهنماییم کنید واقعا خیلی ضروری هستش برام

• توسط omidch
      سلام دوستان خسته نباشید.
      وبسایت ما از پلاگین (دکان) استفاده میکنه
      ولی م که وقتی سفارشی ثبت میشه ، توی پنل فروشنده میزان فروش ثبت میشه ولی (درآمد صفر) میمونه. در حالی که داخل پنل مدیریت همه چی درست عمل میکنه. ولی فروشنده همیشه درآمدش 0 تومان میمونه و نمیتونه درخواست واریز بده
      مشکل از چیه؟

• اضافه کردن...