2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من سایتی دارم که کارمون به این صورت هست که مشتری میاد سفارشش رو ثبت و پرداخت میکنه و بعد اون یه فرم نیاز دارم به این صورت

مشتری باید تعدادی عکس به ما بده و ما با اون عکس ها یه عکس بزرگ میسازیم بعد باید عکس رو بهش توی همون فرمی که فرستاده عکس هارو باید بتونیم بهش پیشنمایش بدیم تا انتخواب کنه

بیشتر یه فرم دو طرفه س عکس ها رو بفرسته منتظر پیشنمایش باشه و تایید

ممنون میشم که افزونه رایگان ، پولی ، یا نبود برنامه نویسی بشه برام هزینه رو هم پرداخت میکنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز؛

پیشنهاد بنده به شما اینکه یک پنل درست کنید، کاربران رو هدایت کنید به اون سمت، بعد کاربران برای هربخشی که نیاز داره(همون عکسها)برای شما میفرسته. شما عکس هارو بازبینی میکنید و توی پاسخ درخواستی که فرستادید پیشنمایش رو ارسال میکنید. کاربر اگه تایید کرد به شما اطلاع میده.

در آخرم اگه کارو پسندید بهش لینک پرداخت میدید که هزینه رو پرداخت کنه. اینطوری هم سوابق مشتریان رو دارید هم اینکه یک بخشی وجود داره که کاربر کارشو پیگیری کنه. 

نکته : اطلاع رسانی هم میتونه از طریق پیامک باشه هم از طریق ایمیل. به عنوان مثال پیام میفرستید که کارشما توی مرحله پیشنمایش، کار شما اماده شده یا هر پیغام دیگه ای.

برای مشاوره هم میتونید اطلاع بدید در خدمتتون باشم.

موفق باشید

ویرایش شده در توسط chetorir
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ehamidr
      سلام به دوستان
      ووکامرس شورت کدی داره که با اون شورت کد، محصول با تخفیف به سبد خرید اضافه می‌شه
      مثلا خودم یه بار دیدم که یه پاپ آپ ظاهر شد که با 20 درصد تخفیف محصولی رو بخرم و به محض افزودن به سبد خرید خود به خود یه کد تخفیف اعمال شد
      سپاس از کمکتون

• توسط miladzash25
      سلام من میخوام در سایت وردپرسی از اکسل و فرمول هاش استفاده کنم به این صورت که در خود سایت متغییر ها رو وارد کنم و در همون صفحه هم جواب رو بگیرم
      ممنون میشم راهنمایی کنین
    • توسط ahmad25532
      سلام. برای ساخت یک تب که مشخصات فنی محصول رو داخلش بیارم، چکار باید کنم؟

تو نت سرچ زدم یه افزونه به اسم product specifications پیدا کردم. ولی تو صفحه ی افزونه داخل مخزن وردپرس زده بسته شده.

Product Specifications for Woocommerce

This plugin adds a product specifications table to your woocommerce single-product page.

(یک سوال کلی تر. افزونه ای که اینطوری از مخزن خارج میشه رو یعنی نباید استفاده کرد دیگه؟)
    • توسط bineshsoft
      عکس پیوست رو ببینید میخوام حذف بشه افزونه EDD FES هست و با خود edd کمی تفاوت داره. دوستان کسی هست بتونه کمک کنه؟ صرفا بدون افزونه و با کد فانکشن اما اگر افزونه هم میشناسید معرفی کنید ...  مرسی