amir5250

تغییر نکردن استایل پوسته دانلود شده

2 پست در این موضوع قرار دارد

با عرض سلام
دوستان من قالب kahuna رو از مخزن وردپرس دانلود کردم و استایل هاش رو توی سیستمم تغییر دادم و با استفاده از localhost تغییرات رو چک میکردم و مشکلی نداشتن، اما حالا که قالب رو روی وردپرس نصب کردم قالب مثل روز اولش شده و استایل هایی که بهش دادم رو نمی خونه. من استایل جدیدی هم بهش اضافه نکردم فقط همون استایل های قبلی رو ویرایش کردم،آخه مگه غیر از style.css و rtl.css راه دیگه ای برای استایل دهی هست؟ جالب اینجاست با اینکه اسکرین شات رو هم عوض میکنم ولی اسکرین شات اولیه خودش رو نمایش میده...کسی میدونه باید چیکار کنم؟
در ضمن از ویرایشگر وردپرس هم که استفاده میکنم همه تغیراتی که به استایل ها دادم هستشون 
لطفا راهنمایی کنید

ویرایش شده در توسط amir5250
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 15 ساعت قبل، amir5250 گفته است :

لطفا راهنمایی کنید

تنها دلیل این موضوع کش شدن استایل هست.

باید کش مرورگرتون رو پاک کنید. Ctrl+F5

و یا اگر افزونه های افزایش سرعت روی سایتتون دارین غیرفعال کنید یا تنظیماتش رو چک کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      در فوتر سایت دوستم اگر اشتباه نکرده باشم 4 یا 5 تا ابزارک هست چطوری تعداد ابزارک های فوتر 3 تا کنم و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
      آدرس سایت دوستم
      srcabad.com
      میخوام مثل فوتر سایت میهن وردپرس تعداد ابزارک های فوتر 3 تا شود و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      ابعاد عرض سایت دوستم نمی دونم چند هست ولی میخوام به 1280px به صورت صحیح و کامل و ریسپانسیو تغییر پیدا کند باید چی کار کنم؟
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      موقعیت سایدبار سایت من هم صفحه محصول و صفحه نوشته ها سمت چپ می باشد میخوام موقیعت سایدبار هر دو سمت راست باشد؟؟
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      دوستان عزیز مشاهده وب سایت میهن وردپرس کنید در قسمت فوتر وب سایت میهن وردپرس یک قسمت هست با نام اجتماعی باشیم می خواهم با توجه به تصویر زیر و اون سایت دقیق و مثل تصویر زیر انجام بدید من کد نویسی بلد نیستم یکی از دوستان لطفا بهم کدش بده و بگه کجا قرار بدم درست کند و بهم بده
      مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی
      مشابه تصویر زیر: