1 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام و احترام وقت بخیر دوستان یه سوالی داشتم بنده ووکامرس فارسی رو نصب کردم فعال میکنم اصلا تو قسمت پیشخوان وردپرس اثری از ووکامرس نمیبینم که بخوام برم ثبت نام کنم کلا وقتی ووکامرس نصب و فعال میکنم هیچیتو پیشخوان وردپرس نمیاد ولی وقتی افزونه دیگه نصب میکنم میاد مشکل از چیه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mohammdkhalilii
      سلام و خسته نباشید
      نیاز به افزونه ای دارم که فقط کسانی که محصول را خریده اند ،توانایی کامنت داشته باشند
      مانند سایت abbasmanesh.com
      ممنونم
    • توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر خدمت اساتید بزرگ. چند وقتی بود به دنبال غیر فعال کردن قرار گرفتن کدهای HTML در داخل سایتم بودم ولی از اونجایی که تمام وب سایتهای ایرانی همشون از روی هم کپی میکنن و اصلا نمیخونن چی به چیه نمیتونستم این مشکل رو برطرف کنم. 
      یه سری کد قرار میدادن که باید داخل فایل function.php قرار میدادم ولی همش با ارور که این دستور درست نیست مواجع میشدم و وقتی سیو میکردم سایت کاملا از دسترس خارج میشد. چندتا منبع خارجی رو بررسی کردم و متوجه شدم که باید یه سری تغییرات در داخل کد ها قرار بدیم. منم تقریبا چند روزی بود درگیرش بود تا تونستم مشکل رو برطرف کنم خواستم این کد رو قرار بدم تا شما عزیزان هم ازش استفاده کنید و شاید مشکل شما هم باشه.
      // remove HTML for commnet function wpb_comment_post( $incoming_comment ) { $incoming_comment['comment_content'] = htmlspecialchars($incoming_comment['comment_content']); $incoming_comment['comment_content'] = str_replace( "'", ''', $incoming_comment['comment_content'] ); return( $incoming_comment ); } function wpb_comment_display( $comment_to_display ) { $comment_to_display = str_replace( ''', "'", $comment_to_display ); return $comment_to_display; } add_filter( 'preprocess_comment', 'wpb_comment_post', '', 1); add_filter( 'comment_text', 'wpb_comment_display', '', 1); add_filter( 'comment_text_rss', 'wpb_comment_display', '', 1); add_filter( 'comment_excerpt', 'wpb_comment_display', '', 1); remove_filter( 'comment_text', 'make_clickable', 9 );  
      کد های بالا دقیقا از سایت هایی ایرانی برداشته شده بجز بخش str_replace که باید یه سری تغییر بدیم تا درست کار کنه. تصویر زیر هم نمونه کاریه که روی سایت خودم انجام دادم.
      اول از هم حالتی که قبل از قرار دادن کد ها بالا هست رو بهتون نشون میدم :

خب حالا باید به بخش پوسته های سایتتون برید و قبل از هرکاری یک فایل پشتیبان از function.php بگیرید. فایل function.php را باز کنید و کدهایی که در بالا قرار گرفته شدن رو در انتهای این فاقل قرار بدید. حالا نمونه کار رو مشاهده کنید که با توجه به قرار گرفتن یک لینک در کامنت ، لینک اصلا کار نکرده و به شکل زیر دراومده.

برای تست این موضوع هم میتونی سایت بنده رو بررسی کنید و اگه سوالی بود در خدمتتون هستم.
      موفق باشید

• توسط mehdi4174
      سلام
      دوستان من میخوام قیمت های محصولاتم در ووکامرس کلا بدون صفر نشودن داده بشن
      مثلا اگر قیمت یک محصول (30000 تومانه) بشه (30 هزار تومان)
      با اعشار های ووکامرس هم مشکلی حل نشد.باید با فیلتر ها این کارو کرد فکر کنم
      بعضی از سایت ها رو دیدم این کارو کردن اما نتونستم راه حلشو پیدا کنم
      با سرچ هم چیزی دستگیرم نشد.
      اگ کمک کنید مشکل من و خیلی هارو حل کردید مرسی
    • توسط tohidtaghavi
      سلام .
      در نمایش عکس محصول در ووکامرس عکس نمایش داده نمیشد . با اضافه کردن کد
      .flex-viewport { direction: ltr; } در مرورگر فایرفاکس مشکل حل شد ولی در مرورگر کروم و موبایل عکس محصول و گالری محصول نمایش داده نمیشود
    • توسط mah_h_tab
      سلام. 
      من در سایتم وقتی که با گوشی وارد میشم، اندازه ی مطالب سایت، طرف چپ فضای خالی هست. و همه ی صفحات هم این مشکل رو دارن حتی صفحات پیش فرض ووکامرس. چطوری باید این مشکل رو حل کنم؟
      آدرس سایت هم هست:
      chocoraz.ir