رفتن به مطلب
amirhsyn

ارور برای ساخت دیتابیس در لوکال هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام قبل از نصب وردپرس وقتی میخوام دیتابیس توی لوکال هاست ایجاد کنم اولی که وارد صفحه ی phpmyadmin میشم این ارور رو نمایش میده :

Could not save configuration 

Table phpmyadmin pma__userconfing don't exist in engine 

به ارور توجه نکردم و دیتابیس رو ساختم وقتی و وقتی روی دیتابیسی که ساختم کلیک میکنم این ارور به نمایش میاد 

Table phpmyadmin.pma__tracking doesn't to exist in engine 

ممنون میشم راهنمایی کنید چکار باید بکنم

(از xampp استفاده میکنم)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، میخوام وب سایتم رو کامل از روی هاست و سرور منتقل کنم به لوکال هاست.
      تمام فایل های موجود در پوشه root و کپی کردم و دیتابیس هم کپی کردم. و سایت توی لوکال کامل دیده میشه.
      ولی وقتی میخوام وارد صفحه ورود بشم خطای not found میده و همچنین تمام نوشته ها و تصاویر و ... کلیک میکنم میره تو سایت اصلی که روی سروره.
      سایت با php وبصورت اختصاصی نوشته شده و وردپرس نیست.
      با تشکر و سپاس
    • توسط alirezabehbahanii
      دوستان سلام
      بعد از نصب یه افزونه ممکنه جداولی و متا هایی در دیتابیس ایجاد بشه حالا اگر افزونه حذف بشه این موارد در دیتا بیس باقی میمونن افزونه ای هست که هر گونه ردپای افزونه ای رو که میخواهیم حذف کنیم رو از دیتا بیس پاک کنه؟

این افزونه ها رو تست کردم نشد
      Advanced Database Cleaner  by  Younes JFR
      WP-Optimize by David Anderson, Ruhani Rabin, Team Updraft
      WP-Sweep by Lester 'GaMerZ' Chan
    • توسط farnam
      سلام دوستان. عرض ادب
      بنده در سایتم با مشکل حجم زیاد جدول wp_options روبرو شدم بطوریکه حجمش 1.7 گیگ هست!
      با همه افزونه های تمیز کننده transient ها رو پاک کردم، حتی بصورت دستی هم پاک و optimize کردم ولی حجمش کم نشد
      دوستان میدونن مشکل چی هست و چکار باید بکنم؟
      آیا روشی هست بفهمم سطرهای جدول دیتابیس کدومشون حجیم تر هستند؟
      با تشکر
    • توسط taha_e
      سلام یک مشکلی برام ایجاد شده قبلا نام نویسی کاربران سایت با افزونه دیجیتس بوده که یک متا ساخته بنام Digits_phone_no و شماره کاربران که در واقع همون نام کاربری هست بدون عدد صفر اینجا ذخیره میشه مثلا به این صورت 9123456789 حالا یک افزونه پنل کاربری نصب کردم که داخل خودش پنل پیامکی داره و کاربرانی که ثبت نام می کنند رو تو یک متای جدید ثبت می کنه مثلا به اسم wupp و با فرمت کامل شماره موبایل یعنی صفر هم اولش داره به این صورت 09123456789
      اتفاقی که میوفته اینه که کاربرانی که قبلا ثبت نام کردند دیگه اینجا شناسایی نمیشن برای ورود  چون متای نام کاربری متفاوته حالا باید از یک روش مقادیر متای افزونه دیجیتس رو از  Digits_phone_no به wupp کپی کنم و یک صفر هم اولش اضافه بشه
      آیا این امکان پذیر هست و کسی راهی براش سراغ داره؟
  • اضافه کردن...