4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان این مرجع خرید قالب و افزونه وردپرس که آدرس اش رو زیر براتون نوشتم قالب ها و افزونه های وردپرس تا 70 درصد تخفیف به فروش گذاشته . اگه خواستید یه سری بزنید

http://wordpresschi.ir/

ویرایش شده در توسط wordpresschi
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، wordpresschi گفته است :

سلام دوستان این مرجع خرید قالب و افزونه وردپرس که آدرس اش رو زیر براتون نوشتم قالب ها و افزونه های وردپرس تا 70 درصد تخفیف به فروش گذاشته . اگه خواستید یه سری بزنید

سلام

ایا افزونه و قالب هاش معتبر هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، poshenama گفته است :

سلام

ایا افزونه و قالب هاش معتبر هست؟

سلام

پیشنهاد میکنم همیشه از مارکت های معتبر خرید کنید (البته به این دلیل میگم که حداقل پشتیبانی درست و درمونی دارن معمولا و میشه یکم اعتماد کرد)

بیشتر محصولات خارجی که در ایران برای فروش گذاشته میشه نال شده هستند و هیچوقت محصول اصلی رو با لایسنس بهتون نمیدن مثلا شاید از صد فقط 1% این احتمال وجود داشته باشه

محصول تک لایسنس خریداری میشه و فقط روی یک وبسایت قابلیت نصب داره 

نمیشه ریسک کرد و یک محصول چند کاربره خرید و برای فروش در ایران گذاشت و میان ی محصول با قیمت 60 دلار میخرن (چند کاربره بالای 300 دلاره) ، لایسنسش رو برمیدارن و میفروشن

تو ایران بگی کپی رایت طرف فکر میکنه خیلی ببخشید" بهش فحش دادی

متاسفانه افرادی غیرمتخصص اومدن سمت وردپرس به این دلیل که میشه با چند تا افزونه نال شده به درآمدهای میلیونی رسید ک همونم ی افزونه میزاره برا فروش یکی دیگه ازش میخره میزاره تو سایت خودش، تهش هیچی ب هیچی

وردپرس خوب بود...دیگه باید فاصله گرفت

نمیدونم شاید کلا من اشتباه میکنم :unsure:

( واقعا منظورم دوستان انجمنی نیست ، خداروشکر همه اینجا به نظرم متخصص هستند ب جز بنده و تا حد امکان مشکلات رو حل میکنند )

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 8/8/2019 at 20:36، cherry گفته است :

سلام

پیشنهاد میکنم همیشه از مارکت های معتبر خرید کنید (البته به این دلیل میگم که حداقل پشتیبانی درست و درمونی دارن معمولا و میشه یکم اعتماد کرد)

بیشتر محصولات خارجی که در ایران برای فروش گذاشته میشه نال شده هستند و هیچوقت محصول اصلی رو با لایسنس بهتون نمیدن مثلا شاید از صد فقط 1% این احتمال وجود داشته باشه

محصول تک لایسنس خریداری میشه و فقط روی یک وبسایت قابلیت نصب داره 

نمیشه ریسک کرد و یک محصول چند کاربره خرید و برای فروش در ایران گذاشت و میان ی محصول با قیمت 60 دلار میخرن (چند کاربره بالای 300 دلاره) ، لایسنسش رو برمیدارن و میفروشن

تو ایران بگی کپی رایت طرف فکر میکنه خیلی ببخشید" بهش فحش دادی

متاسفانه افرادی غیرمتخصص اومدن سمت وردپرس به این دلیل که میشه با چند تا افزونه نال شده به درآمدهای میلیونی رسید ک همونم ی افزونه میزاره برا فروش یکی دیگه ازش میخره میزاره تو سایت خودش، تهش هیچی ب هیچی

وردپرس خوب بود...دیگه باید فاصله گرفت

نمیدونم شاید کلا من اشتباه میکنم :unsure:

( واقعا منظورم دوستان انجمنی نیست ، خداروشکر همه اینجا به نظرم متخصص هستند ب جز بنده و تا حد امکان مشکلات رو حل میکنند )

درود و سلام

تمامی فرمایشات و نظرات استاد عزیز تایید میشود

در در 8/8/2019 at 15:09، wordpresschi گفته است :

همیشه برای اینکه 10 تومن کمتر خرج کنی خودت و زحمات چند ساله رو با یه افزونه مخرب و حاوی شل و... خراب نکن.

متاسفانه تمامی سایت های ایرانی که قالب یا افزونه می فروشند همه شون نسخه های نال شده رو از سایت های وارز خارجی دانلود می کننند و می گویند نسخه اصلی خریداری شده از تم فارست بعدش یه تغییراتی درش میدن و به اسم سایت خودشون می فروشند

جالب بود چندی پیش توسط یکی از دوستانم از یکی از سایت های مطرح فروش قالب و افزونه یک افزونه خریداری شده بود بعدش ما بررسی کردیم دیدیم که در توضیحات لینک یک سایت وارز خارجی بود!!

پس کلا دور خرید قالب و افزونه از سایت های ایرانی خط بکشید. مگر قالب یا افزونه ای که صفر تا صد توسط شخص در داخل کشور طراحی شده باشه و طرف از چند و چون کارش باخبر باشه که بعدش بتونی پشتیبانی ازش بگیری

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط MAHBOOB
      برای راه اندازی وب سایت خود بین وردپرس و html دچار تردید شده اید؟ در این مطلب می خواهیم به مقایسه سایت html و وردپرس بپردازیم و ببینیم کدام مناسب راه اندازی یک سایت کسب و کاری است.
    • توسط ali.kashanikhah
      سلام و وقت بخیر. یک پروژه دارم که توضیحات به پیوست ارائه شده. ممنون میشم چنانچه تمایل به همکاری دارید پیام دهید
      برای درک بهتر 1 فایل صوتی در لینک زیر آپلود کردم که ممنون میشم گوش کنید.
      نمونه برای دیزاین و عملکرد تقریبی در فرانت:
      https://www.zhaket.com/web/digikala-slider-plugin
      لینک ویس:
      http://uupload.ir/view/z7dx_ali.rar/
      کلیات همینه فقط ممکنه تو کار ریزه کاری ظاهریو ازتون بخوام تغییر بدین تازه اونم تو داشبودر وگرنه سمت فرانت که نمونه دیجیکالایشو که میخواهیم خدمتتون ارسال کردم و روز و درصد مشخص میشه (روز که دستی مشخص میشه و درصد سیستمی که البته درصد نمایشی است و قابل تغییر نیست) کالا هایی هم که که شامل این قضیه میشه پکیج هایی هستند که تو سایت درست میشه فقط این پکیج ها ممکنه در سایت برای فروش نمایش داده نشوند و فقط بخواهیم در این پلاگین نمایش داده شود مورد پایان روز تخفیف رو هم که خدمتتون اعلام کردم.
      چند نکته:
      - پکیج هایی که از داخل پلاگین انتخاب می شوند فقط در آن کروسل قابل نمایش هستند چرا که ممکن است محصولاتی به صورت پکیج برای فروش گذاشته شود که نخواهیم شامل این کروسل باشند (عمومی باشند)
      - این فرآیند شامل محصولات غیرپکیجی هم خواهد بود
      - تعداد محصولاتی که در این کروسل نمایش داده می شوند باید قابل تنظیم باشند
      - محصولات از نظر تعدادی هم باید تفکیک شوند به این شکل که مثلا موجودی کل 10 عدد است ولی ما 3 عدد آن را در این پلاگین قرار می دهیم (رزرو می کنیم) وچنانچه به صورت عادی فروخته شد از موجودی اصلی کثر می شود ولی اگر به صورت سوری فروخته شد (بعد از مدت معین فردی آن را نخرد و سیستم خودش آن را فروخته شد در نظر بگیر) بعد از مدت معین که در بند بعدی توضیح دادم به موجودی اصلی باز می گردد.
      - نمایش محصول به تعداد روز بعد از فروش با لیبل " با x درصد تخفیف فروخته شد " (درصدری که اعمال می شود) باید قابل تنظیم باشد (البته بهتر است لیبل هم قابل تغییر باشد)
      باز هم اگر سوال هست بفرمایید در خدمتم
    • توسط chemist
      با سلام و احترام و تبریک سال نو خدمت اعضای محترم انجمن وردپرس پارسی؛
      بنده قالبی رو روی دیتابیس و وردپرس صفر کیلومتر! نصب کردم. صفحه اصلی سایت بالا نیومد (یک صفحه سفید). البته لازم به ذکرهست که داشبور وردپرس، پنل اختصاصی تنظیمات قالب بدون مشکل قابل مشاهده است. بنده هم دیباگ رو فعال کردم که این خطاها رو نشون داد:
      Notice: Undefined index: vertical_menu_color in /home/shimi/public_html/wp-content/themes/galeb/inc/codebean_options.php on line 474 Notice: Undefined index: vertical_menu_color2 in /home/shimi/public_html/wp-content/themes/galeb/inc/codebean_options.php on line 484 در گروه تلگرام وردپرس  که 6000 عضو فعال داره با 900 عضو آنلاین، کسی نتونست کمکم کنه! تنها جایی که به ذهنم رسید مشکلم رو مطرح کنم و مثل همیشه نتیجه بگیرم فقط و فقط انجمن وردپرس پارسی بود.
      جسارتاً کدهای فایل codebean_options.php رو که خطا مربوط به این فایل هست رو در زیر قرار میدم که اگر کسی از متخصصان انجمن تونست کمک کنه:
      با سپاس فراوان

• توسط omid1374
      سلام خسته نباشید دوستان
      من از افزونه WPML  برای دوزبانه کردن سایتم استفاده میکنم همه چیز درسته اما پست ها خیر
      وقتی ترجمه ای اضاف میکنم به پستهای فارسیم و سیو میکنم و بعد از اون url پست انگلیسی رو فراخوانی میکنم ارور 404  میده . مثل اینکه بگم اصلا ترجمه ایجاد نکردم در صورتی که این طور نیست .
      این ادرس وبلاگ ترجمه شده من هست https://iranmatou.com/en/blog/
      حتی وقتی میخوام فراخوانی هم کنم لینک ادامه مطلب رو en رو از URl حذف میکنه . دوستان اگر کسی میدونه مشکل چی هست ممنون میشم راهنماییم کنه .
    • توسط reza_yki
      سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
      من میخواستم بدونم به نظر شما آیا طراحی قالب بر پایه انگولار منطقی هست؟ آیا مزیتی داره؟
      اگه کسی تجربه ای در این مورد داره ممنون میشم با ما درمیون بگذاره