omid1374

اجرای درخواست stats.wp.com/w.js

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام . ببخشید مدتی  هست . وقتی وارد پیشخوان سایت وردپرسیم میشم سرعت بسیار پایینه . بررسی کردم دیدم از طرف سایت من به ادرس stats.wp.com/w.js که فیلتر هم هست درخواست ارسال میشه . از اونجایی که این ادرس فیلتره درخواستی دریافت نمیشه و همین موضوع باعث کاهش  سرعت پیشخوان من شده . میخواستم بدونم چطور از این درخواست جلوگیری کنم .

در ضمن وقتی ووکامرس رو غیر فعال میکنم این درخواستم از بین میره . خواهش میکنم اگر کسی راه حلی داره بگه . ممنون میشم ازش

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 49 دقیقه قبل، omid1374 گفته است :

سلام . ببخشید مدتی  هست . وقتی وارد پیشخوان سایت وردپرسیم میشم سرعت بسیار پایینه . بررسی کردم دیدم از طرف سایت من به ادرس stats.wp.com/w.js که فیلتر هم هست درخواست ارسال میشه . از اونجایی که این ادرس فیلتره درخواستی دریافت نمیشه و همین موضوع باعث کاهش  سرعت پیشخوان من شده . میخواستم بدونم چطور از این درخواست جلوگیری کنم .

در ضمن وقتی ووکامرس رو غیر فعال میکنم این درخواستم از بین میره . خواهش میکنم اگر کسی راه حلی داره بگه . ممنون میشم ازش

سلام

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 ساعت قبل، cherry گفته است :

سلام

جواب نداد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

در این مورد کسی به جواب نرسیده که چجوری رفعش کنیم ؟

من همچنان این مشکل را پیدا می کنم که سرعت لود پیشخوان سایت من بسیار پایینه به همین دلیل استفاده از این لینک که دواره فیلتره

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

این فایل مربوط به افزونه جت‌پک هست.

این رو امتحان کنید:
https://woorkup.com/disable-jetpack-requests/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط zuhair
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضا
      دوستان بنده به یه مشکلی برخوردم اونم اینکه یه پلاکینی دارم که میخوام از پایگاه داده (sql) با شرط روی فیلد تاریخ جستجو کنم و نتایج رو تو جدول نشون بدم.
      مشکل من اینجاست که از تاریخ 1901/12/15 به بعد رو میتونم بخونم و اطلاعات رو بگیرم ، ولی قبل اون تاریخ هرچی بخوام بخونم از تو پایگاه داده برام تاریخ 1970/01/01 ست میکنه و نتایج اون رو برمیگردونه . مثلا اگر بخوام تاریخ  1398/10/29 یاحتی تاریخ 1901/12/14  رو شرط بزارم خودکار تاریخ رو 1970/01/01 ست میکنه و نتایج رو براساس (1970/01/01) نشون میده. 
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
      با تشکر 
    • توسط edisonelec
      سلام دوستان من یه قیمت متغیر میخوام برای سایتم بسازم به این شکل
      این ویدئو رو نگاه کنید(حجم ویدئو خییییلی کمه . 200kb)
      خواهشا کمک کنید خیلی مهمه

2020-01-19_07-29-55.mp4
    • توسط Sajad_IRANI
      سلام. در قالب استور کامرس گزینه های قشنگی وجود داره که با حرکت علامت موس روی محصولات گزینه های علاقه مندی، مشاهده سریع، مقایسه و افزودن به سبد خرید (mouse over) نمایش داده میشن. میخواستم بپرسم چطری میشه این گزینه ها رو روی سایتم ایجاد کنم.
      آدرس سایت من:https://pegahproto.ir
      آدرس قالب استور کامرس: https://hamyarwp.com/preview/storecommerce/
      نمونه عکسشو بارگذاری کردم/ ممنون...

• توسط mahdi.noori
      سلام
      من یه سایت فروشگاهی از یک نفر تحویل گرفتم اما موقع تسویه حساب بعد از کامل کردن فیلد ها و زدن دکمه ثبت سفارش ارور های زیر رو میده
      فیلد های صفحه پرداخت رو هم عکس گذاشتم
      از افزونه WooCommerce Checkout Manager هم برای سفارشی سازی فرمم استفاده کردم  اما نتیجه ای نداشت

• توسط hosseinrasouli
      با سلام خدمت دوستان
      دکمه بروزرسانی صفحه محصول من بعد از چند دقیقه که مشغول تولید محتوا صفحه محصول خود هستم کار نمی کنه و وقتی که محتوا را تکمیل میکنم و میخوام انتشار یا بروزرسانی کنم اصلا کار نمی کنه
      چندین افزونه را هم غیرفعال کردم ولی باز این مشکل هست (مجبورم هر چند لحظه یکبار بروزرسانی را بزنم تا تنظیمات و محتوام نپره )

لطفا اگه کسی با این مشکل برخورد کرده راهنمایی کنه