رفتن به مطلب

ساخت دمو برای قالب وردپرس

Selno

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من قالبی ساختم که برای فروش تو مارکت ها نیازمند آپلود نسخه دموی قالب هستم اما نمیدونم چجوری برای قالبم دمو بسازم 

یعنی میخوام اون پوسته خام که هنوز وردپرسی نشده و فقط استاتیک هست به صورت لینک در بیاد تا بتونم لینک پیش نمایش رو وارد کنم و دیگران بتونن ببینن

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، Selno گفته است :

سلام دوستان من قالبی ساختم که برای فروش تو مارکت ها نیازمند آپلود نسخه دموی قالب هستم اما نمیدونم چجوری برای قالبم دمو بسازم 

یعنی میخوام اون پوسته خام که هنوز وردپرسی نشده و فقط استاتیک هست به صورت لینک در بیاد تا بتونم لینک پیش نمایش رو وارد کنم و دیگران بتونن ببینن

سلام

می‌تونید از طریق هاست یه ساب دامین بسازید و قالب رو همراه با محتویاتش اونجا بارگزاری کنید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Selno گفته است :

سلام

افزونه مخصوص به این کار هست هم پولی و هم رایگان

پولی می خواهید : افزونه fbar , Theme Preview 

رایگان : wordpress theme demo bar

افزونه Theme Preview نسخه رایگانش محدودیت تعداد دمو داره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...