رفتن به مطلب
Selno

ساخت دمو برای قالب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من قالبی ساختم که برای فروش تو مارکت ها نیازمند آپلود نسخه دموی قالب هستم اما نمیدونم چجوری برای قالبم دمو بسازم 

یعنی میخوام اون پوسته خام که هنوز وردپرسی نشده و فقط استاتیک هست به صورت لینک در بیاد تا بتونم لینک پیش نمایش رو وارد کنم و دیگران بتونن ببینن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، Selno گفته است :

سلام دوستان من قالبی ساختم که برای فروش تو مارکت ها نیازمند آپلود نسخه دموی قالب هستم اما نمیدونم چجوری برای قالبم دمو بسازم 

یعنی میخوام اون پوسته خام که هنوز وردپرسی نشده و فقط استاتیک هست به صورت لینک در بیاد تا بتونم لینک پیش نمایش رو وارد کنم و دیگران بتونن ببینن

سلام

می‌تونید از طریق هاست یه ساب دامین بسازید و قالب رو همراه با محتویاتش اونجا بارگزاری کنید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Selno گفته است :

سلام

افزونه مخصوص به این کار هست هم پولی و هم رایگان

پولی می خواهید : افزونه fbar , Theme Preview 

رایگان : wordpress theme demo bar

افزونه Theme Preview نسخه رایگانش محدودیت تعداد دمو داره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط aliresadeghi
      سلام دوستان من یه قالب روی سایتم ایمپورت کردم 
      فهرست رو میخوام ویرایش کنم و فهرست دلخواه خودم نمایش داده بشه ولی از بخش فهرست ها  فهرستی که الان رو سایت هست رو
      نمایش نمیده که بتونم ویرایش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط t-51
      با سلام خدمت همه عزیزان .
      ببخشید بنده با یک مشکل فنی مواجه شدم .
      اونم اینه که یک قالب خریدم و نصب کردم چند نمونه دمو داشت یکی رو گذاشتم خوشم نیومد آلان هرکاری بکنم عوض نمی شه .
      فایل XML  آپ میکنم میگه نصب شده اما بازم جوای نمی ده .
      لطفا اگر میتوانید راهنمایی کنید .
    • توسط meysamaliani
      با سلام و عرض ادب
      یک سایتی داریم برای فروش قالب که با ووکامرس ساخته شده
      .دو تا سوال پیش آمده:
      1-چطور برای قالب های ساب دامین یا حالت دموی نمایشی بذاریم که راحت باشه و از هاست کمتر فضا بگیره.مثل :demo.yourdomain.com/twentytheme
      2-در صفحه نمایش دمو یک هدر بالای صفحه هست که نام و اندازه های تصویر رو به کاربر نمایش میده.آیا پلاگینی هست که این کار رو بکنه؟
      اگر آره اسمش؟
      اگر نه چکاری کنیم تا این رو ایجاد کنیم...اگر منظور بنده رو متوجه نشدین نمونه : نمونه نوار چسبان بالا zhaket.com/demo/8233 نوار بالای صفحه
    • توسط faryan
      سلام خسته نباشید به دوستان
      سوالی که دارم اینه که اگه دقت کرده باشید سایت ها فروش قالب وردپرس برای محصولاتشون دمو واسه پیشنمایش میذارن سوالی که پیش میاد اینه که چطور اینکار انجام میشه فکر نکنم راه حلش نصب کامل قالب با وردپرس حتی به صورت شبکه باشه چون برای این همه قالب حجم بالایی از هاست و سی پی یو رو میطلبه !
      می خواستم روش کارشون رو بدونم ! ممنون
    • توسط reza_yki
      سلام من می خوام قالب ها رو به صورت دمو برای مشتری به نمایش بزارم اما اطلاعات هاستینگ من کمه به نظرتون چه نوع هاستی بگیرم تا هم به صرفه باشه (بودجه محدوده فعلا) هم کارایی داشته باشه ؟
  • اضافه کردن...