رفتن به مطلب

تنظیم دستور rewrite

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

اسکریپتی نوشتیم و نیاز داریم که از مود rewrite توی htaccess استفاده کنیم، برای آدرس های داینامیک نیاز داریم.

یه سرچ توی اینترنت کردم و این کد رو نهایتا سر هم کردم:

ExpiresActive On
ExpiresDefault A1
Header append Cache-Control must-revalidate

RewriteEngine on 

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.(.*)$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ https://%1/$1 [R=301,L]
RewriteCond %{HTTPS} !on
RewriteRule (.*) https://%{HTTP_HOST}%{REQUEST_URI} [R=301,L]

Options +FollowSymlinks
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteRule ^(.*) /index.php?p=$1 [L]

میخام همه حالات رو ریدایرکت کنه به حالت بدون www همراه با ssl که این مسأله کار می کنه و مشکلی نداره

همچنین میخواهیم همه آدرس ها رو به صورت گت با پارامتر p ارسال کنه که ما بتونیم بر اساس اون صفحات مختلف رو نمایش بدیم که این هم مسأله ای نداره تا حدودی

ولی وقتی توی فولدرهای سرور میریم و یه اسکریپت دیگه میذاریم، یا همین اسکریپت رو توی یه شاخه زیر مجموعه کپی می کنیم تا به صورت تستی روش کار کنیم یه ایراداتی میده، مثلا اینکه بعضی فایلها رو به جای اینکه از خود شاخه زیر مجموعه بخونه از شاخه اصلی میخونه، مثلا ما یه فایلی رو اینکلاد می کنیم ولی همون فایل رو از شاخه اصلی می خونه!

یا اینطور مشکلات، حس می کنم توی این دستوراتی که دادیم یه سری ایراداتی هست، ممنون میشم بررسی کنید و مشکلات رو بگید

لینک به ارسال

شما باید ریرایت هاتونو برای زیر پوشه ها فیکس کنین مثلا به صورت زیر

RewriteRule ^subfolder/(.*)$ /subfolder/index.php?p=$1 [L]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...