رفتن به مطلب
roshanak97

افزونه BWL Knowledge Base Manager

Recommended Posts

سلام من افزونه BWL Knowledge Base Manager که پرسشهای رایج است را نصب کردم.وقتی جواب کاربران را می دهم ایمیلی برای آنها ارسال نمی شود.لطفا راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط amzzm75
      با سلام و احترام
      مشکل من اینه که ایمیل که میزنم به همه gmail ها میره و به ایمیل برخی سایت ها هم میره و فقط مشکلم اینه که برای بازیابی پیج اینستاگرام سایتم میخوام به پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بزنم نه ایمیلی از جانب اونا برام میاد و نه ایمیل میتونم بزنم براشون و خطای host lookup did not complete رو بهم میده لطفا در صورت امکان راهنمایی کنید
      توضیحات:
      من از سرور مجازی استفاده میکنم
      پنل دایرکت ادمین
      وب سرور انجین ایکس

باتشکر
    • توسط aliasadniya
      سلام، من یه سری محصول دانلودی دارم بعد از پرداخت ایمیل و لینک دانلود به ایمیل های یاهو ارسال میشه ولی به جیمیل ارسال نمیشه، چه مشکلی میتونه داشته باشه ؟ لطفاً راهنمایی کنید. باتشکر
    • توسط roshanak97
      سلام.من می خواهم برای کاربران سایت بعد از اینکه در سایت من پیغام گذاشتند، ایمیل ارسال کنم که جواب سوال شما را داده ام ولی ایمیلی برای کاربر از طرف وردپرس ارسال نمی شود.لطفا راهنمایی کنید
    • توسط shayan.m
      سلام
      دوستان در یک وب سایت چند فروشنده محصولات هست و می خواهم باهاشون ارتباط بر قرار کنم راه حلی دارید با ابزار inspect element یا... یا ابزار و برنامه دیگری بتونم شماره تلفن یا ایمیل فروشنده را پیدا کنم و باهاشون ارتباط بر قرار کنم؟
    • توسط 1farakav
      درود فراوان به همه وردپرسی‌های عزیز

افزونه زیر یکی از برترین افزونه های رایگان ووکامرس است که با استفاده از آن می توانید ایمیل‌های ارسالی به کاربران را به صورت حرفه ای و آسان سفارشی سازی نمایید:
      طراح ایمیل ووکامرس Kadence

یک فراکاو
      http://1farakav.com

• جدید...