رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید دوستان

افزونه ای دارم برای وردپرس به نام  job search که قسمت دیت پیکر اون یا همون انتخاب تاریخ بصورت میلادی نشون میده داخل فایل js اون تاریخ تمامی کشورها از جمله ایران هم بصورت فارسی نوشته شده ولی باز در اجرا تاریخ میلادی رو نشون میده میخواستم در صورت امکان منو راهنمایی کنید.فایل مربوطه رو ضمیمه کردم.باتشکر

jquery.datetimepicker.full.min.zip

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط Reka
      سلام.
      من یک پلاگین دارم، میخوام اون رو به پارسی دیت قلاب کنم..آیا امکانش هست؟
      با نوشتن add filter برای پارسی دیت باید عمل کنم؟
      اسم کلاسی که در پلاگین، تاریخ ها رو ایجاد میکنه رو دارم
    • توسط Reka
      سلام.
      کسی با افزونه ی WP jQuery Persian Datepicker تجربه ی کار داشته؟
      قصد دارم یک تقویم میلادی که با ری اکت ساخته شده و در وردپرس هستش رو شمسی کنم.
      پارسی دیت نتوانست شمسی کند تقویم رو .
      دوستان هرکس تجربه ی مشابه داشته راهنماییم کنه..
      ممنونم
    • توسط Reka
      سلام بر همه ی دوستان.
      بنده از افزونه ی پارسی دیت استفاده میکنم تمام تاریخ های قالب شمسی شدن به جز تقویم های سایت که با پلاگین townhub-add-ons نمایش میدهد هنوز به صورت میلادی هستن.
      چگونه با پارسی دیت تقویم را شمسی کنم؟
      چطور میتونم افزونه townhub-add-ons رو با پارسی دیت هماهنگ کنم؟

• توسط zuhair
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضا
      دوستان بنده به یه مشکلی برخوردم اونم اینکه یه پلاکینی دارم که میخوام از پایگاه داده (sql) با شرط روی فیلد تاریخ جستجو کنم و نتایج رو تو جدول نشون بدم.
      مشکل من اینجاست که از تاریخ 1901/12/15 به بعد رو میتونم بخونم و اطلاعات رو بگیرم ، ولی قبل اون تاریخ هرچی بخوام بخونم از تو پایگاه داده برام تاریخ 1970/01/01 ست میکنه و نتایج اون رو برمیگردونه . مثلا اگر بخوام تاریخ  1398/10/29 یاحتی تاریخ 1901/12/14  رو شرط بزارم خودکار تاریخ رو 1970/01/01 ست میکنه و نتایج رو براساس (1970/01/01) نشون میده. 
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
      با تشکر 
    • توسط mhmmahdi
      سلام دوستان عزیز وقت بخیر
      به تازگی متوجه شدم خریداری که سفارش ثبت میکنه بعد تکمیل و یا لغو سفارش تاریخی که تو صفحه سفارشات نشون میده تغییر میکنه و میره واسه چند سال پیش، تا قبل تکمیل سفارش و لغو سفارش تاریخ درسته اما بعدش کلا بهم میریزه تو عکس ها مشخصه ممنون میشم راهنمایی کنید
      عکس 1
      عکس 2
  • اضافه کردن...