mhmmahdi

نحوه کار با افزونه Yoast درسته؟

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان عزیز وقت همگی بخیر
بنده اسم سایتم techsiro.com می باشد و رتبه ام د این به 15000 رسید اما الان روی 29000 هستش و همینجوری بالا میره
شک کردم شاید کارم با افزونه toast اشتباه هستش یعنی کلمات کلیدی خوی انتخاب نمی کنم
برای نمونه برای دسته بازی ps4 رنگ مشکی این کلمات مترادف گذاشتم اما انگار نباد اینجور باشه ممنون میشم راهنمیی کنید

نمونه کلمات مترادف دسته بازی ps4 مشکی

دسته بازی playstation 4,دسته بازی پلی استیشن 4,قیمت دسته بازی پلی استیشن 4,خرید دسته بازی پلی استیشن 4,دسته بازی سونی پلی استیشن 4,دسته بازی ps4,دسته بازی ps4 pro,دسته بازی ps4 با سیم,دسته بازی ps4 جدید,قيمت دسته بازي ps4,دسته بازی ps4 قیمت,قيمت دسته بازي ps4,قیمت دسته بازی ps4 slim,قیمت دسته بازی ps4 pro,قیمت دسته بازی ps4 اسلیم,قیمت دسته کنسول بازی ps4,دسته ps4,دسته ps4 pro,دسته ps4 slim,دسته ps4 ارزان,خرید دسته ps4,دسته dualshock 4,خرید دسته dualshock 4,دسته بازی dualshock 4,قیمت دسته dualshock 4,دسته مشکی ps4,دسته ps4 رنگ مشکی,خرید دسته مشکی ps4,دسته ps4 رنگ مشکی,DualShock 4 Wireless Controller for PlayStation 4 - Jet Black,ps4 controller black

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فاکتورهای سئو رو بررسی کن

کلمات کلیدی به اینصورت کمکی به بالا اومدن سایت در نتایج نمی‌کنه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون میشم بگید چجوری باید کلمات مترادف نوشت

مثلا کلمات مترادف دسته ps4 مشکی چی میشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، mhmmahdi گفته است :

استفاده از ویژگی کلمات هم‌معنی و مشابه باید توی محتوای صفحه انجام بشه، نه ایجاد صفحه جدید مثل تگ‌ها و...

تگ‌ها برای پیوند دادن مطالبی که وجه اشتراک دارن استفاده می‌شه و برخلاف دسته‌بندی‌ها جزو موضوعات اصلی سایت نیستن

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 7/4/2019 at 19:35، mhmmahdi گفته است :

درود

مهم بودت مترادف نیست!

شما از بیس سئو مطلبت رو اوکی کن تا بیای برسی به مترادف

مقاله ای بالاتر از 400 کلمه بنویس که کپی نباشه!!!

از کلمات کلیدی در داخل متن استفاده کن همچنین مترادفش!

لینک سازی داخلی رو انجام بده! و همینطور لینک سازی خارجی!

مطلبت حداقل 3 تا عکس داشته باشه.

از متاها درست استفاده کن و متن بنویس به جای کلمه کلیدی

در کلمه کلیدی مورد نظر رقبارو بررسی کن و ببین تو لندینگ پیج مورد نظر چه ایراد هایی دارن شما اونارو به نقطه قوت خودت تبدیل کن.

در نهایت ویدیو برای مطلبت بذار.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 7/6/2019 at 09:35، Mohammad Bazli گفته است :

درود

مهم بودت مترادف نیست!

شما از بیس سئو مطلبت رو اوکی کن تا بیای برسی به مترادف

مقاله ای بالاتر از 400 کلمه بنویس که کپی نباشه!!!

از کلمات کلیدی در داخل متن استفاده کن همچنین مترادفش!

لینک سازی داخلی رو انجام بده! و همینطور لینک سازی خارجی!

مطلبت حداقل 3 تا عکس داشته باشه.

از متاها درست استفاده کن و متن بنویس به جای کلمه کلیدی

در کلمه کلیدی مورد نظر رقبارو بررسی کن و ببین تو لندینگ پیج مورد نظر چه ایراد هایی دارن شما اونارو به نقطه قوت خودت تبدیل کن.

در نهایت ویدیو برای مطلبت بذار.

سلام دوست عزیز و بزرگوار خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی کاملتون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط kiavash
      سلام و خسته نباشید
      ( آدرس ها تست هستن )
      من از افزونه yoast استفاده میکنم ولی نمیخوام از سایت مپ این افزونه استفاده کنم و میخوام از افزونه Google Sitemap استفاده میکنم ( از نظر من بهتر هستش )
      برای همین وقتی نقشه سایت yoast و غیرفعال میکنم متاسفانه اجازه نمیده به آدرس زیر http://movie9.666/sitemap.xml استفاده کنم ( ارور 404 میده که ریدایرکت میشه به صفحه اصلی ) ولی http://movie9.666/sitemap.html کار میکنه.

من میخوام این سایت مپ در کنار افزونه Yoast باشه و آدرس http://movie9.666/sitemap.xml  کار کنه.
      وقتی افزونه Yoast رو کلا غیرفعال میکنم مشکل حل میشه.

به هر حال برای رفع مشکل ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر
    • توسط mohamadi4439
      سلام دوستان 
      وقت همگی بخیر.
      من یه سوال داشتم 
      من هر دو افزونه معروف سئوسازی را نصب کردم اما مشکلی که دارم اینه تنظیماتش اعمال نمیشه. این بدین معنی هست از داخل پنل وردپرس میشه میشه تنظیمات رو انجام داد و تغییر داد. هم تنظیمات کلی هم برای هر پست. اما تنظیمات اعمال نمی شوند. میخاستم بدونم مشکل کار از کجاست؟
      marinenews.ir

آدرس سایت هست.

ممنونم میشم راهنمایی کنید.
    • توسط Arzangraphic
      با سلام من از افزونه yoast استفاده میکنم با انالیز سئو سایت رو بررسی کردم امانه متا تگ رو نشون میده نه تایتل تگ رو نشون میده توی داشبور هم از افزونه پیغام اومده که صفحه اصلی شما نمی تواند ایندکس شود و این برای سئو خیلی بد است توی سایت ryteهم ثبت نام کردم اونجا هم زده متا تایتل تگ وجود نداره ادرس سایتمwww.arzangraphic.ir در صورتی که هر سایت دیگه ای رو ادرس homepage رو نوشتم تایتل تگ و متا تایتل داره 
    • توسط dav60ord
      بعد از کلی تلاش و زحمت و افزودن کلمات کلیدی و تنظیم پارامترهای افزونه yoast seo premium برای محصولات سایتم که بیشتر از 120 تا محصول هست ، متوجه شدم که نسخه جدید 11 این افزونه منتشر شده و چون نسخه پولی بود و امکان بروزرسانی از طریق پنل نبود مجبور شدم تا پوشه رو دستی در هاست آپلود کنم و همین کار باعث حذف پوشه قبلی شد.
      متاسفانه متوجه شدم که تمام متاها و اسنپ ها و توضیحات و کلمات کلیدی که برای تک تک محصولاتم تنپیم کرده بودم از بین رفته و پاک شده
      لطفا راهنمایی بفرمایید چکار باید بکنم ؟
      آیا راهی سریع برای حل مشکل هست یا باید مجدد تمام متاها و کلید واژه هارو باید تعریف کنم ؟
      ممنون میشم دوستان پاسخ بدن
    • توسط Borzou
      سلام دوستان
      من حدود 1 ماهه که قالب سایتم رو تغییر دادم و این مشکل برام پیش اومده و عنوان سایتم هم در اول و هم در آخر جستجوهای گوگل نمایش داده میشه در صورتی که من عنوان سایت گذاشتم قسمت آخر.
      @Morteza
      @mehran-b
      چطور میشه این مسئله رو حل کرد؟  تنظیمات yoast  رو تنظیم کردم و مشکلی نداشت. تصویر پیوست شده.
      سایت First90day.ir
      تنظیمات نوشته ها و برگه ها هردو به صورت زیر تنظیم شده. اما مطابق تصویر ی که پیوست کردم نمایش میده.
      مشکل از کجاست؟