shayan.m

فهمیدن شماره تلفن یا ایمیل یک فروشنده در یک وب سایت

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان در یک وب سایت چند فروشنده محصولات هست و می خواهم باهاشون ارتباط بر قرار کنم راه حلی دارید با ابزار inspect element یا... یا ابزار و برنامه دیگری بتونم شماره تلفن یا ایمیل فروشنده را پیدا کنم و باهاشون ارتباط بر قرار کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط david7222222222
      چطور میتونم تقویم یک افزونه ی وردپرس رو شمسی کنم ؟ از تقویم این افزونه برای حسابداری و ثبت قرار ملاقات استفاده میشه و باید در نمایش هم کاملا شمسی باشه.لطفا کمک کنید ممنون
    • توسط Reka

برای نوشتن یک متن در فایل از تابع fwrite() در زبان PHP استفاده میشود.

این تابع دو مقدار ورودی دریافت میکند، مقدار ورودی اول یک شی از نوع File handler (هندلر) بوده و مقدار دوم رشته ای (String) که میخواهیم درون فایل نوشته شود را مشخص میکند.

$txt = "This is a test text!"; fwrite($file, $txt); نوشتن درون فایل با تابع fwrite

میتوانیم تابع fwrite() را روی یک فایل باز شده چندین بار صدا بزنیم و در ادامه اطلاعات نوشته شده قبلی، اطلاعات دیگری بنویسیم. برای مثال قطعه کد زیر یک متن را در دو خط پشت سر هم درون فایل مینویسد.
      $txt = "This is a test text!"; fwrite($file, txt); fwrite($file, "\n"); fwrite($file, $txt); $txt = "This is a test text!"; fwrite($file, txt); fwrite($file, "\n"); fwrite($file, $txt); در پایان کار با فایل، می بایست فایل باز شده را ببندیم و مشخص کنیم که دیگر با این فایل کاری نداریم. در صورتی که عملیات بستن فایل انجام نشود، تغییرات انجام شده روی فایل اعمال نخواهد شد.

برای بستن فایل باز شده از تابع fclose() استفاده میکنیم که به عنوان تنها ورودی، متغیر مربوط به File Handler را ورودی میگیرد.
      fclose($file); اکنون فایل options.ini ما محتوایی مشابه زیر خواهد داشت.
      This is a test text! This is a test text!  
    • توسط Reka
      معرفی توابع مهم و کاربردی زیر مجموعه تابع ( ) date :

در لیست زیر برخی از توابع مهم و کاربردی مرتبط با تابع date را معرفی کرده ایم . این توابع امکانات مهم و سودمندی برای کار با زمان در اختیار ما قرار می دهند.

1 - checkdate ( ) : این تابع ، تاریخ داده شده به آن را طبق تقویم میلادی بررسی کرده و صحت آن را اعلام می کند .

2 - date_default_timezone_get ( ) : این تابع زمان محلی ( timezone ) سرور را نمایش می دهد .

3 - date_default_timezone_set ( ) : این تابع زمان محلی ( timezone ) سرور را بر طبق مقدار داده شده ، تنظیم می کند .

4 - getdate ( ) : این تابع زمان و تاریخ دقیق جاری سرور را در یک آرایه به کاربر نمایش می دهد .

پی اچ پی در مورد تبدیل یک رشته به یک تاریخ، کاملا هوشمندانه عمل می کند، بنابراین شما می توانید مقادیر مختلفی مانند زیر را نیز به تابع strtotime بدهید:  
      <?php $d=strtotime("tomorrow"); echo date("Y-m-d h:i:sa", $d) . "<br>"; $d=strtotime("next Saturday"); echo date("Y-m-d h:i:sa", $d) . "<br>"; $d=strtotime("+3 Months"); echo date("Y-m-d h:i:sa", $d) . "<br>"; ?> خروجی:
      2018-07-24 12:00:00am 2018-07-28 12:00:00am 2018-10-23 06:25:33am  

• توسط aliasadniya
      سلام، من یه سری محصول دانلودی دارم بعد از پرداخت ایمیل و لینک دانلود به ایمیل های یاهو ارسال میشه ولی به جیمیل ارسال نمیشه، چه مشکلی میتونه داشته باشه ؟ لطفاً راهنمایی کنید. باتشکر
    • توسط h.jalalifar89
      سلام
      من از چندفروشندگی دکان استفاده می کنم. میخوام قبل از اینکه مشتری پرداخت رو انجام بده, فروشنده سفارش رو ببینه و در صورتی که بتونه از پس تعدادش بربیاد زمان ارسال رو حدودی اعلام کنه , بعدش مشتری پرداخت کنه. چون محصولات من سبزی و مرباست باید با توجه به نیاز مشتری آماده بشه
      راه حلی هست؟ میشه کمکم کنید