رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من هم سایت فروشگاهی دارم و هم مغازه و فروش بصورت حضوری

نیاز به یک افزونه دارم که بتونم موقعی که محصولم به فروش رفت سریع موجودی سایت رو هم تغییر بدم. در صورت امکان بصورت اپلیکیشن اندرویدی باشه که خیلی بهتر

ممنون میشم اگر اطلاع دارین معرفی کنین.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

افزونه ویرایش دسته جمعی محصولات با قابلیت فیلتر کردن (روی نام محصول قیمت موجودی و ...) موجود هست ... بعد از فیلتر ، محصول های یافت شده رو میتونید از موجودیشون هر تعداد که خواستید کم کنید

چیزی فراتر از سوال شما هست ولی خب کار شما رو هم راه میندازه

لینک به ارسال
در در 6/25/2019 at 13:30، hamid.dev گفته است :

افزونه ویرایش دسته جمعی محصولات با قابلیت فیلتر کردن (روی نام محصول قیمت موجودی و ...) موجود هست ... بعد از فیلتر ، محصول های یافت شده رو میتونید از موجودیشون هر تعداد که خواستید کم کنید

چیزی فراتر از سوال شما هست ولی خب کار شما رو هم راه میندازه

سلام

ممنون از راهنماییتون.

راستش دوس دارم یه اپ موبایلی باشه یا اینکه متصل بشه به برنامه حسابداری یا اینکه از طریق ارسال یه پیامک بشه از موجودی محصول کم کرد

یه برنامه به اسم https://play.google.com/store/apps/details?id=com.WooCommerce.MobileAssistant&hl=fa  

وجود داره که میشه بصورت رایگان فروش و سفارش ها رو دید روی اپ ولی برای تغییر اطلاعات محصول باید اکانتش خرید بشه که برای 6ماه باید 200دلار بدم که هزینه معقولی نیست!

کسی پیشنهاد دیگه ای نداره؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط mohammdkhalilii
      سلام و خسته نباشید
      نیاز به افزونه ای دارم که فقط کسانی که محصول را خریده اند ،توانایی کامنت داشته باشند
      مانند سایت abbasmanesh.com
      ممنونم
    • توسط webdeveloper98
      سلام
      وقت بخیر
      من قصد دارم داخل سایتم، یک سری محصول به صورت متغیر یا variation product وارد کنم و چون تعداد این محصولات بالا هست نمی خوام به صورت دستی اقدام کنم، چون خیلی زمان بر خواهد بود.
      برای مثال :
      من یک محصول اصلی دارم یعنی محصول شماره یک
      خب این کاری نداره یعنی خب طبق روال عادی ایجاد محصول جدید رو میزنی و ساخت صفحه انجام میشه، حالا این محصول یک سری ویژگی داره که ویژگی ها یا attributes ها رو معرفی کردم، حالا می خوام از روی همین ویژگی ها بیاد برام variation product ها رو بسازه
      بهترین و ساده ترین راهکار چی هست؟
      به عکس ها دقت کنید.
      عکس اول ویژگی ها هست.
      عکس دوم مربوط به ساخت محصولات متغیر از روی ویژگی ها
      و عکس سوم جدولی هست که برای نمایش محصولات متغیر طراحی کردم.
      من الان توی وارد کردن محصولات متغیر مشکل دارم و نمی خوام دستی وارد کنم که زمانمو از دست بدم

• توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      من از افزونه ووکامرس استفاده می کنم و در صفحه محصولات قسمتی هست که دیدگاه ها قرار میگیره و زمانی روی باکس دیدگاه کلیک کنید به صفحه دیدگاه های محصول می روید می خوام به جای اینکه روی باکس دیدگاه یا دکمه دیدگاه کلیک شود که به صفحه دیدگاه برود کاربر زیر همون صفحه محصول تمام دیدگاه نمایش داده شود مشابه افزونه edd؟ از یکی از دوستان سوال کردم گفتند با کد نویسی این امکان وجود دارد؟؟

الان در تصویر بالا از افزونه ووکامرس استفاده شده است و اگر بخواید مشاهده دیدگاه ها کنید باید روی دکمه دیدگاه کلیک کنید تا به صفحه دیدگاه محصول بروید می خوام به جای این کار دیدگاه های محصول زیر محصول نمایش داده شود.
    • توسط s.m.a1383
      سلام می خواستم ببینم به جای اینکه محصولات رو توی صفحه اول سایت بگذارم میشه دسته های محصولات رو توی صفحه اول سایت گذاشت؟
      آدرس سایت من:innolabs.ir
      در ضمن از پوسته "هستیا "استفاده میکنم افزونه یا کدی هست که بتونه به جای نمایش محصولات در صفحه اول دسته های محصولات رو نمایش بده در ضمن هر کد یا افزونه ای که گفتید طریقه انجامش رو هم بگید لطفا.
      خیلی ممنون از لطفتون
    • توسط lifeofspboy
      درود دوستان خسته نباشید .
      من به مشکل کوچیکی خوردم که برای حلش سرچ کردم ولی چیزی که من میخواستم نشد متاسفانه
      ببینید من میخوام اول یک فرم ثبت نام بسازم برای کاربران سایتم(ثبت نام حرفه ایی)
      بعد کاربر بعد از ثبت نام و وارد شدن به سایت وارد صفحه مدیریت وردپرس نشه
      وارد صفحه مدیریتی بشه که من براش طراحی کردم
      در واقع میخوام صفحه مدیریتی طراحی کنم که چندین نمودار توی صفحه باشه که میزان پیشرفت پروژه های مشتری هام رو بهشون نشون بدم
      چه کاری باید انجام بدم؟ چه افزونه ایی باید استفاده کنم؟
  • اضافه کردن...