رفتن به مطلب

حذف کاما یا دات از عدد فیلد مقدار / تعداد گراویتی فرم

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب

من یک فرم برای ثبت سفارش با گراویتی فرم ساختم که از طریق api به سایت دیگه ای وصله که سفارشات منتقل میشن به اون سایت و انجام میشن.

مشکلی که الان وجود داره اینه که تو فرم ثبت سفارش وقتی تعداد رو از سه رقم بیشتر وارد میکنم کاما یا دات اضافه میشه به عدد( مثلا 1.000 نمایش داده میشهبه جای 1000).

وقتی کاما یا دات اضافه میشه سایتی که سفارشات به اون منتقل میشه ارور میده برای مقدار.

چطور میتونم این مشکلو حل کنم؟

آیا تو تنظیمات api میشه کاما یا دات رو از عدد حذف کرد یا میشه تو فیلد مقدار تغییری ایجاد کرد که اعداد رو با دات یا کاما نمایش نده؟

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، somidjalali گفته است :

با سلام و عرض ادب

من یک فرم برای ثبت سفارش با گراویتی فرم ساختم که از طریق api به سایت دیگه ای وصله که سفارشات منتقل میشن به اون سایت و انجام میشن.

مشکلی که الان وجود داره اینه که تو فرم ثبت سفارش وقتی تعداد رو از سه رقم بیشتر وارد میکنم کاما یا دات اضافه میشه به عدد( مثلا 1.000 نمایش داده میشهبه جای 1000).

وقتی کاما یا دات اضافه میشه سایتی که سفارشات به اون منتقل میشه ارور میده برای مقدار.

چطور میتونم این مشکلو حل کنم؟

آیا تو تنظیمات api میشه کاما یا دات رو از عدد حذف کرد یا میشه تو فیلد مقدار تغییری ایجاد کرد که اعداد رو با دات یا کاما نمایش نده؟

درود

زیاد تجربه کار با این افزونه رو ندارم! و به api فکر نکنم مربوط باشه و به تنظیمات گرویتی فرم مربوط میشه و اینکه داره عدد رو به صورت رقمی یا مبلغی نشون میده!

میتونی از تنظیماتش اعشار رو حذف کنی شاید مشکلت حل شد

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mohammad Bazli گفته است :

درود

زیاد تجربه کار با این افزونه رو ندارم! و به api فکر نکنم مربوط باشه و به تنظیمات گرویتی فرم مربوط میشه و اینکه داره عدد رو به صورت رقمی یا مبلغی نشون میده!

میتونی از تنظیماتش اعشار رو حذف کنی شاید مشکلت حل شد

عدد رو به صورت رقمی هست مبلغ نیست

تو تنطیماتش سه گزینه داره : نمایش به صورت مبلغی، با کاما و با دات..غیر این سه حالت چیزی رو نداره.

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، somidjalali گفته است :

عدد رو به صورت رقمی هست مبلغ نیست

تو تنطیماتش سه گزینه داره : نمایش به صورت مبلغی، با کاما و با دات..غیر این سه حالت چیزی رو نداره.

اوکی

با هر3 گزینه تست کردی؟

تصویر میدی؟

ویرایش شده توسط Mohammad Bazli
اشتباه تایپی
لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، somidjalali گفته است :

بله هر سه حالتو تست کردم

چون باهاش کار نکردم نمیتونم الکی اطلاعات بدم

اما فکر کنم برای حذفشون نیاز به تغییر در کدنویسی خود افزونه هستش که بنده زیاد وارد نیستم تو این کار.

اما قبلش شما یه بکاپ بگیر تا اگه خراب شد دوباره بتونی به حالت قبل برگردونی... .

برو قسمت ویرایش افزونه اونجا میتونی تغییرش بدی شاید مشکلت برطرف شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...