رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام :)

احتمالا با WC Marketplace آشنا هستید این افزونه مثل افزونه دکان به ووکامرس این امکان رو اضافه می کنه که بشه چندین فروشنده دریک فروشگاه داشت (multi vendor) من نسخه ۳.۳.۶ شمسی کردم (ازجمله date picker) زبان فارسی هم از قبل براش موجود هستش ...

توجه داشته باشید که به افزونه شمسی ساز وردپرس که در همین انجمن ارائه شده نیاز خواهید داشت.

این افزونه درکل رایگان هست نسخه شمسی شده هم همین طور... امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیره...

dc-woocommerce-multi-vendor-shamsi.zip

ویرایش شده توسط macse
لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، macse گفته است :

سلام :)

احتمالا با WC Marketplace آشنا هستید این افزونه مثل افزونه دکان به ووکامرس این امکان رو اضافه می کنه که بشه چندین فروشنده دریک فروشگاه داشت (multi vendor) من نسخه ۳.۳.۶ شمسی کردم (ازجمله date picker) زبان فارسی هم از قبل براش موجود هستش ...

توجه داشته باشید که به افزونه شمسی ساز وردپرس که در همین انجمن ارائه شده نیاز خواهید داشت.

این افزونه درکل رایگان هست نسخه شمسی شده هم همین طور... امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیره...

dc-woocommerce-multi-vendor-shamsi.zip

خسته نباشید میگم دوست عزیز

پیشاپیش خدمت تون عرض کنم که به زودی در سایت های دیگه با اسم خودشون منتشر می کنن . شما به دل نگیرید ;)

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، resanehwp گفته است :

پیشاپیش خدمت تون عرض کنم که به زودی در سایت های دیگه با اسم خودشون منتشر می کنن . شما به دل نگیرید ;)

درود

دقیقا همینطوره:mellow:

کاش یه سایتی بود که بشه حق مولف رو ثبت کرد.

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، resanehwp گفته است :

کاره خاصی انجام نشده که دنبال حفظ اسمم باشم و البته خیلی هم خوشحال میشم افراد دیگه هم ادامه بدن کارو و نسخه های بعدی رو هم شمسی نگه دارن که زحمتش با من نباشه :D چون اینکارا واقعا حوصله می خواد...

لینک به ارسال

بروزرسانی : رفع چند باگ جزئی در بخش مدیریت!

dc-woocommerce-multi-vendor-shamsi-2.zip

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...