6 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام :)

احتمالا با WC Marketplace آشنا هستید این افزونه مثل افزونه دکان به ووکامرس این امکان رو اضافه می کنه که بشه چندین فروشنده دریک فروشگاه داشت (multi vendor) من نسخه ۳.۳.۶ شمسی کردم (ازجمله date picker) زبان فارسی هم از قبل براش موجود هستش ...

توجه داشته باشید که به افزونه شمسی ساز وردپرس که در همین انجمن ارائه شده نیاز خواهید داشت.

این افزونه درکل رایگان هست نسخه شمسی شده هم همین طور... امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیره...

dc-woocommerce-multi-vendor-shamsi.zip

ویرایش شده در توسط macse
6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 ساعت قبل، macse گفته است :

سلام :)

احتمالا با WC Marketplace آشنا هستید این افزونه مثل افزونه دکان به ووکامرس این امکان رو اضافه می کنه که بشه چندین فروشنده دریک فروشگاه داشت (multi vendor) من نسخه ۳.۳.۶ شمسی کردم (ازجمله date picker) زبان فارسی هم از قبل براش موجود هستش ...

توجه داشته باشید که به افزونه شمسی ساز وردپرس که در همین انجمن ارائه شده نیاز خواهید داشت.

این افزونه درکل رایگان هست نسخه شمسی شده هم همین طور... امیدوارم مورد استفادتون قرار بگیره...

dc-woocommerce-multi-vendor-shamsi.zip

خسته نباشید میگم دوست عزیز

پیشاپیش خدمت تون عرض کنم که به زودی در سایت های دیگه با اسم خودشون منتشر می کنن . شما به دل نگیرید ;)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، resanehwp گفته است :

پیشاپیش خدمت تون عرض کنم که به زودی در سایت های دیگه با اسم خودشون منتشر می کنن . شما به دل نگیرید ;)

درود

دقیقا همینطوره:mellow:

کاش یه سایتی بود که بشه حق مولف رو ثبت کرد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، resanehwp گفته است :

کاره خاصی انجام نشده که دنبال حفظ اسمم باشم و البته خیلی هم خوشحال میشم افراد دیگه هم ادامه بدن کارو و نسخه های بعدی رو هم شمسی نگه دارن که زحمتش با من نباشه :D چون اینکارا واقعا حوصله می خواد...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بروزرسانی : رفع چند باگ جزئی در بخش مدیریت!

dc-woocommerce-multi-vendor-shamsi-2.zip

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از پیگیری مداومتون موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری