رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .. وقتتون بخیر باشه

من میخوام یه تب بندی محصولات بزنم که توی هر تب محصولات یه دسته به شکل اسلایدر(carousel ) نمایش داده بشه ، یه تب هم برای نمایش "همه" داشته باشم ..

افزونه ای هست که معرفی کنید بتونم اینکارو باهاش انجام بدم؟

خود ویجت تب ویژوال کامپوزر رو تست کردم ولی با اون افزونه ای که محصولات رو به شکل اسلایدر نشون میده سازگاری نداره و درست نمایش نمیده

ممنون میشم کمک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط HBSTni
      دوستان من بکمک افزونه Premmerce Wholesale Pricing for WooCommerce دو رول قیمت دیگه برای مشتری های خاص وبسایتم و نه مشتری های عمومی تعریف کردم
      امکانش هست در قسمت محصولات (در داشبورد) علاوه بر ستون قیمت عادی این دو قیمت تعریف شده رو هم کنار ستون قیمت عادی نشون بده؟

• توسط kajabi96
      سلام دوستان
      توی سایت ما بعد از ورود به صفحه checkout سایت در حالت لودینگ می مونه و هیچ اتفاقی نمی افته
      مشکل از چی هست؟
    • توسط alikianinejad
      سلام 
      من در هنگام انتخاب عکس برای محصول با ارور زیر مواجه میشم. تمام افزونه ها رو هم غیر فعال کردم ولی اشکال هنوز باقی هست 

media-models.min.js?ver=5.4.1:2 Uncaught TypeError: _.contains is not a function
    • توسط oMid
      سلام اساتید گرامی وقتتون بخیر.من وقتی می خوام از api ورژن 3 ووکامرس استفاده کنم با اینکه کلیدهای امنیتی که ساخته شده درست هستند در اپلیکیشن و مرورگر با  ارور 401 مواجه میشم
      "code":"woocommerce_rest_cannot_view" در صورتی که داخل postman وقتی authorization رو روی oauth 1.0 میزارم خروجی به درستی عمل میکنه.قدمی رو از جا انداختم؟
      آیا نیازه که اپ به آدرس wc-auth/v1/authorize درخواستی بده؟
      ممنون

• توسط shahabjewelry
      سلام بر دوستان عزیز ..
      مشکل من باز نشدن صفحه پرداخت و گاهی نیز سبد خرید است ، سایت ما آموزشکاهی است و ثبت نام ها از طریق سایتمون انجام میشه ، شما عزیزان چه راه حلی برای ما دارید ، لطفا راهنمایی کنید .
      نشانی سایت talakaranacademy.ney ، یک دوره را جهت خرید امتحان کنید 
  • اضافه کردن...