naderi

تب بندی محصولات در ویژوال کامپوزر

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان .. وقتتون بخیر باشه

من میخوام یه تب بندی محصولات بزنم که توی هر تب محصولات یه دسته به شکل اسلایدر(carousel ) نمایش داده بشه ، یه تب هم برای نمایش "همه" داشته باشم ..

افزونه ای هست که معرفی کنید بتونم اینکارو باهاش انجام بدم؟

خود ویجت تب ویژوال کامپوزر رو تست کردم ولی با اون افزونه ای که محصولات رو به شکل اسلایدر نشون میده سازگاری نداره و درست نمایش نمیده

ممنون میشم کمک کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ahmad25532
      سلام. برای ساخت یک تب که مشخصات فنی محصول رو داخلش بیارم، چکار باید کنم؟

تو نت سرچ زدم یه افزونه به اسم product specifications پیدا کردم. ولی تو صفحه ی افزونه داخل مخزن وردپرس زده بسته شده.

Product Specifications for Woocommerce

This plugin adds a product specifications table to your woocommerce single-product page.

(یک سوال کلی تر. افزونه ای که اینطوری از مخزن خارج میشه رو یعنی نباید استفاده کرد دیگه؟)
    • توسط nikdad
      سلام. 
      من میخوام مشتریان سایت فروشگاهیم رو که خرید میکنند دسته بندی کنم که زمانی که خریدشون رو انجام میدن به کارمند مربوط به هر مجموعه در شرکت ایمیل بیاد.
      یعنی یک مجموعه مشتریان A دارم که زمانی که از سایت خرید میکنن،برای ادمین مجموعه A یک ایمیل و یا پیامک بیاد که شما یک سفارش جدید دارید. میشه لطفا راهنمایی کنی که چطوری میتونم این کار رو انجام بدم؟
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      من از افزونه ووکامرس استفاده می کنم و در صفحه محصولات قسمتی هست که دیدگاه ها قرار میگیره و زمانی روی باکس دیدگاه کلیک کنید به صفحه دیدگاه های محصول می روید می خوام به جای اینکه روی باکس دیدگاه یا دکمه دیدگاه کلیک شود که به صفحه دیدگاه برود کاربر زیر همون صفحه محصول تمام دیدگاه نمایش داده شود مشابه افزونه edd؟ از یکی از دوستان سوال کردم گفتند با کد نویسی این امکان وجود دارد؟؟

الان در تصویر بالا از افزونه ووکامرس استفاده شده است و اگر بخواید مشاهده دیدگاه ها کنید باید روی دکمه دیدگاه کلیک کنید تا به صفحه دیدگاه محصول بروید می خوام به جای این کار دیدگاه های محصول زیر محصول نمایش داده شود.
    • توسط VARKA
      سلام دوستان من از پلاگین دوکان یا همون چند فروشندگی ووکامرس استفاده میکنم و هر فروشنده تخفیف مخصوص خودش رو داره و امکانش نیست که مشتری همزمان از دو فروشنده محصول بخره بخاطر بهم خوردن سقف قیمت و تخفیف ها . میخواستم بدونم راهی هست که وقتی کاربر میاد از فروشنده شماره یک خرید میکنه سیستم تا قبل پرداخت فاکتور بهش اجازه خرید از دیگر فروشنده ها رو نده ؟ یعنی ابتدا فاکتور فروشنده اول رو پرداخت بزنه بعد مجاز به خرید از فروشنده دوم بشه ؟ میشه این قابلیت رو با کد نویسی بهش اضافه کرد ؟
    • توسط mahdiar70
      با سلام خدمت همه دوستان و اساتید گرامی...
      امروز متوجه شدم که با کلیک بر روی گزینه ها متغیر در صفحه محصول، در مرورگر کروم لیست گزینه ها باز نمی شود. و باید حدود یک سانت پایین تر کلیک کرد تا لیست گزینه ها باز شود. قبلتر اصلا همچین مشکلی وجود نداشت. 
      در مرورگر فایرفاکس و اج تست کردم اما همچین مشکلی وجود نداشت. برای رفع این مشکل در مرورگر کروم باید کاری انجام بدم؟ 
      لینک محصول به عنوان مثال:
      https://www.1040giah.ir/product/%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D9%88/
      پ ن: با کد نویسی آشنایی ندارم