رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من تصمیم دارم یه سری تغییرات تو قالب سایت و اکثر بخش ها بدم ، و این چند روزی زمان بر خواهد بود و از طرفی نمی خوام سایت غیر فعال باشه 

چطور میتونم کل سایت رو از دایرکت ادمین کپی کنم و تو لوکال هاست ومپ بریزم و تغییراتم رو انجام بدم و بعد از اتمام کارم با سایت قدیمی جایگزین کنم ؟ 

ممنون میشم راهنماییم کنید 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، vazizi69@yahoo.com گفته است :

سلام دوستان

من تصمیم دارم یه سری تغییرات تو قالب سایت و اکثر بخش ها بدم ، و این چند روزی زمان بر خواهد بود و از طرفی نمی خوام سایت غیر فعال باشه 

چطور میتونم کل سایت رو از دایرکت ادمین کپی کنم و تو لوکال هاست ومپ بریزم و تغییراتم رو انجام بدم و بعد از اتمام کارم با سایت قدیمی جایگزین کنم ؟ 

ممنون میشم راهنماییم کنید 

وقت بخیر

هر چی داخل پابلیک اج تی ام ال هستش + دیتابیستون رو دانلود کنید بعد در لوکال فایلاتونو آپلود کنید و یک دیتابیس توی لوکال ایجاد کنید و دیتابیستونم داخلش ایمپورت کنین و اطلاعات دیتابیسو به wp-config.php وارد کنید تا سایتتون بالا بیاد

سوالی داشتید حتما بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز 

ساده ترین روش استفاده از افزونه داپلیکیتور هست

https://wordpress.org/plugins/duplicator/

اینم آموزش کامل افزونه داپلیکیتور به صورت فارسی

http://bit.ly/rhwp1003

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط nokte
      با سلام.
      بنده یک سایت فروشگاهی روی ورد پرس داشتم و میخواهم الان یک قالب دیگر روی آن نصب کنم و ابتدا قالب جدید را از قسمت قالب ها طبق روال عادی آپلود و نصب کردم ولی متاسفانه قسمتی از قالب قبلی باقی مانده است و سایت به صورت ترکیبی از دو قالب لود می شود و در اصل پوسته درست نصب نمی شود . تصمیم گرفتم قالب فارسی جدید را یک بار دیگر از ابتدا نصب و دمو را دروی یک هاست جدید درون ریزی کردم و سایت جدید کامل لود شد . حالا باید محصولات را انتقال دهم . قبلا محصولات را از ووکامرس برون ریزی کرده بودم و حالا می خواهم درون ریزی کنم ولی متاسفانه تصاویر وارد نمی شود تنظیمات زیادی هم دارد که اکثر آنها نوشته درون ریزی نشود . 

مشکل من این است که افراد حرفه ای چگونه محصولات را منتقل می کنند و با چه افزونه یا روشی درون ریزی کنم؟

فکر کنم اگر از طریق دیتابیس مشکل من را حل کنید بهتر است. برای مثال تصاویر محصول که روی هاست من جوجود هست فقط باید دیتابیس را جابجا کنم ولی نمدانم کدام جدول ها را جابجا کنم و چگونه؟

خلاصه که روش دقیق و درست را نمی دانم لطفا راهنمایی کنید از کدام روش و دقیقا چگونه سایت قدیم را به قالب جدید بیارم بدون هیچگونه مشکلی؟

با تشکر
    • توسط alimelody
      درود به شما دوستان و اساتید عزیز خیلی مخلصیم 
      بخاطر دسترسی اینترنت میخوام بکاپ سایتم که واسه دایرکت ادمین بوده رو انتقال بدم به هاست یکماهه سی پنل و بخاطر اینکه یکماهه ست شامل انتقال اطلاعات نمیشه من خیلی جستجو کردم داخل انجمن ولی متاسفانه به نتیجه نرسیدم و اکثرانم پاسخ داده بودن که تیکت بزن برات انتقال میدن 
      واسه همین خواستم یک راهنمایی بگیرم در جهت '' انتقال اطلاعات هاست و سایتم " از دایرکت ادمین به سی پنل که دقیقا باید چیکار کنم اگه ممکنه روششو توضیح بدین اگه ممکنه بصورت گام به گام باشه که فوق‌العاده میشه ((البته فقط مشکل دیتابیس رو دارم ولی اگه یه توضیح کامل باشه بهتره چون تا حالا تجربه شو نداشتم و اولین باره که میخوام همچین کاری کنم
      با توجه به اینکه ایمیلم نمیتونم دریافت بکنم
      شرمنده همیشه از گوگل کمک میگرفتم ولی متاسفانه بخاطر محدودیت اینترنت نمیتونم کاری کنم 
      ممنون از لطفتون 
    • توسط amirhsyn
      سلام قبل از نصب وردپرس وقتی میخوام دیتابیس توی لوکال هاست ایجاد کنم اولی که وارد صفحه ی phpmyadmin میشم این ارور رو نمایش میده :
      Could not save configuration 
      Table phpmyadmin pma__userconfing don't exist in engine 
      به ارور توجه نکردم و دیتابیس رو ساختم وقتی و وقتی روی دیتابیسی که ساختم کلیک میکنم این ارور به نمایش میاد 
      Table phpmyadmin.pma__tracking doesn't to exist in engine 
      ممنون میشم راهنمایی کنید چکار باید بکنم
      (از xampp استفاده میکنم)

• توسط mohammad_mh
      سلام دوستان
      یک هاست سی پنل دارم که دوتا سایت داره الان یکی از اون سایت ها را میخوام انتقال بدم به هاست دیگر ولی با روش فول بکاپ هر دو سایت انتقال پیدا میکند
      آیا راهی هست که اطلاعات کامل یک سایت انتقال پیدا کند؟
    • توسط mahmood77
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت هم انجمنی های عزیز بنده یه مشکلی دارم اونم این که یه هاست cpanel دارم که ازش بک اپ کامل گرفتم چون میخواستم تغییراتی روش انجام بدم ولی به سایت لطمه نخوره بردمش و روی یک سایت که با لوکال هاست xampp ساخته بودم نصبش کردم هم دیتابیس رو ساختم و درون ریزی کردم و هم وردپرس رو الان تو صفحه اصلی ارور "برگه یافت نشد" میده و حتی وقتی wp-admin میزنم تا به خود وردپرس دسترسی داشته باشم هم موضوع همینه لطفا راهنماییم کنید
      راستی سایت من ssl داشت و حتی وقتی اوردمش روی local host در ابتدای ادرس https خورده بود اونم حذف کردم حل نشد!!!!! مشکل میتونه از این موارد باشه ؟؟؟؟؟؟؟ 

• اضافه کردن...