3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

میدونیم که فایل robots باید بسته به نوع سایت و نیازهاش ساخته بشه.

کسی میدونه چه معیارهایی رو باید ملاک قرار بدیم برای ساخت فایل ربات برای یه سایت خاص؟

مثلا بستن feed

خطاهای وبمستر و ...                         

سپاس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خیلی ممنون از راهنمایی تون. بله با سرچ میشه به این آموزش ها رسید.

اجازه بدین دقیق تر بگم:

مثلا اینو همه دارن:

Disallow: /wp-admin/
Allow: /wp-admin/admin-ajax.php
Sitemap: http://www.example.com/sitemap.xml

مثلا یه عالمه خطای اکسکلود در وبمستر که آخرش با feed تموم میشه دارم.

یا مثلا یه سری فایل ها و لینکا بلاک یا though block شده توی وبمستر

User-agent: *
Disallow: /cgi-bin
Disallow: /wp-admin
Disallow: /wp-content/plugins/

Disallow: /feed

Allow: /wp-admin/admin-ajax.php
Allow: /wp-content/uploads/

Sitemap: http://www.example.com/sitemap.xml

مثلا از کجا مطمئن بشم که دستورای بالا برای ساتم خوبه یا نه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط armin19901369
       با سلام و احترام
      یک وبسایت بر مبنای وردپرس دارم. پروژه در رابطه با ارتقا افزونه های وردپرسی هست و شامل دو قسمت زیر هست:
      ۱-در وبسایت از سیستم امتیازدهی با افزونه mycred رو دارم. هوک های پیش فرض افزونه شامل گراویتی فرم هست و بر مبنای پر کردن هر فرم به کاربر امتیاز میده.
      بعد از پر کردن فرم ها با استفاده از افزونه گراویتی فلو روندهایی برای فرم ها انجام میشه. می خوام یه هوک توی mycred تعریف بشه که در صورتی که یک روند برای فرم انجام شد به کاربر امتیاز بده. یعنی یه هوک برای گراویتی فلو تو mycred تعریف بشه.
      ۲-. افزونه mycred برای referal هایی که منجر به ثبت نام کاربر بشه به کاربر ارجاع دهنده امتیاز میده. این در صورتی کار می کنه که از ثبت نام پیش فرض وردپرس استفاده بشه.ثبت نام در حال حاضر از طریق افزونه digits و با استفاده از شماره موبایل انجام میشه
      می خوام با ثبت نام کاربر از طریق digits هم امتیاز ارجاع داده بشه.
      ممنون میشم هزینه و زمان رو برای انجام هر قسمت پروژه بفرمایید.
    • توسط Mohammad Bazli
      درود و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی
      در ارورلاگ خطایی بابت یکی از افزونه ها دریافت میکنم که با مراجعه به افزونه و خط مورد نظر:
      :(PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at
      public function output() { $this->send_headers(); echo $this->renderer->get_output( $this->sitemap, $this->transient ); } این مورد با کد زیر فکر کنم تداخل داره...
      $GLOBALS['wpseo_sitemaps']->output(); header_remove( 'X-Robots-Tag' ); $GLOBALS['wpseo_sitemaps']->sitemap_close();  
    • توسط Mohammad Bazli
      درود و خسته نباشید
      از روزی که آپدیت جدید گوگل به نام برت اومد خیلی از سایت ها اومدن کیلو کیلو مقاله دادن که چیکار کنید یا نکنید که برای برت آماده باشید و ترافیک سایت به مشکل نخوره اما جالب اینجاست که خود آقای دنی سالیوان از گوگل گفته که هیچ راهی وجود نداره که وبسایت رو برای این الگوریتم بهینه کنید و مثل همیشه میگن که فقط سعی کنید با تولید محتوای باکیفیت پاسخ کاربرانتان را کامل و درست بدهید و دریک کلام، محتوای خود را برای یک انسان بنویسید!...

امیدوارم جای درستی این تایپیک رو ایجاد کرده باشم، ممنون از سایت انجمن وردپرس پارسی
      منبع: نوین

• توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر ؛
      جسارتا من یک سوال داشتم و خواستم بدونم چطوری بعضی از سایت ها وقتی یک عنوانی رو جستجو میکنی زیر وب سایت یک لیست بازشونده وجود داره که یک سری توضیحات داخلش قرار گرفته!
      مثلا میزنیم آموزش سئو بعد دوتا سایت اول این ویژگی رو دارن خواستم بدونم چطوری میتونم برای سایتم همچین قابلیتی رو فعال کنم؟ یک عکس برای نمونه اپلود کردم، مشخصات سایت رو هم مخفی کردم منظورم بخش هایی که زرد رنگ شده اند هستش.
      با تشکر 
    • توسط فرهاد
      سلام

قبل از اینکه افزونه amp رو برای سایتم نصب کنم سئو سایت خوب بود لیننک های اول گوگل زیاد داشتم و بازدید مناسبی داشتم

بعد از اینکه نسخه amp برای سایت ایجاد کردم  کم کم میزان بازدید نسخه موبایل افزایش پیدا کرد همه چی خوب داشت پیش میرفت تا اینکه گوگل در آپدیت اخیرش که یک ماه قبل انجام داد
      خیلی از صفحاتم از نتایج گوگل حذف شدن و من متوجه این داستان نبودم تا اینکه افت ناگهانی بازدید برام پیش اومد
      کنسول گوگل رو بررسی کردم و دیدم میزان بازدید از دسکتاپ کاهش و بازدید موبایل افزایش پیدا کرده و  میزان بازدید صفحات مهم که رتبه اول بود تقریبا صفر شده
      با بررسی دیدم که مشکل کنونیکال برام پیش اومده و ربات گوگل صفحات amp رو صفحه اصلی تعیین کرده و صفحات معمولی رو کپی در نظر گرفته و از نتایج گوگل حذف کرده
      الان با گوشی سرچ میکنم صفحاتی که قبلارتبه اول بودن رو میاره اما وقتی با دسکتاپ سرچ میکنم صفحات دیگری رو میاره که اصلا رتبه نداره 

شما سرچ کنید گیربکس میکسر 

این صفحه زیر در گوگل رتبه 1 رو داره اما در نسخه دسکتاپ نمیادش
      https://gozargah.biz/%da%af%db%8c%d8%b1%d8%a8%da%a9%d8%b3-%d9%85%db%8c%da%a9%d8%b3%d8%b1.html  
      این صفحه نسخه موبایل است که در گوگل موبایل رتبه 1 داره
      https://gozargah.biz/%DA%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A8%DA%A9%D8%B3-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B3%D8%B1.html/amp  
      چیکار کنم این مشکل رفع بشه ؟