رفتن به مطلب
alimelody

راهنمایی درباره ارور کنسول Products

پست های پیشنهاد شده

درود به همگی دوستان و اساتید عزیز 

چند روزه که قالب سایتم رو عوض کردم و یه قالب فروشگاهی نصب کردم با افزونه EDD

یه صفحه با عنوان دانلود که مربوط به ایجاد محصول هستش، اضافه کردم صرفا جهت تست. 

بعد از اینکه تست کردم، صفحه رو پاک کردم و ریدایرکت کردم رو صفحه اصلی 

الان گوگل یه چندتا ارور داده نمیدونم مربوط به چیه اصن

اگه ممکنه راهنماییم کنید 

سپاس از لطفتون 

CYMERA_۲۰۱۹۰۵۰۲_۰۸۰۴۰۶.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط Ardalan.elf
      سلام
      من به دنبال یک افزونه یا سیستمی در وردپرس هستم که بتواند برای خرید و دریافت مواد از مشتری استفاده کنم و اطلاعات دقیق را در جایی ضبط کنم ، مانند وزن و اطلاعات شخصی که دریافت کرده است و کد رهگیری یا استعلام را ارائه می دهم تا مشتری بتواند فقط مقدار چیزی که فروخته با ببینید و دفعات و لاگ لیستی از موادی که تحویل داده است.اما من اصلاً نیازی به ورود مشتری ندارم ، همه چیز توسط اپراتور مدیر انجام می شود و شما فرض کنید حضوری مواد دریافت میشه و فقط می تونه آنلاین مشاهده کنه.
      از طرف دیگر من به سیستمی نیاز دارم که اگر کسی بخواهد این مواد را بصورت حضوری یا آنلاین از ما خریداری کند ، هم بتواند که خوب این بخش کار فروشگاهه
      من خیلی تو افزونه های Woocommerce جستجو کردم و با سیستم هایی شبیه multi vendor inventory and multi market روبرو شدم که اینا جزئیات و قابلیت هایی داره که اصلا من نیاز ندارم
      مشتری قرار نیست لاگین بشه برای فروش کالاش بلکه توسط اپراتور به صورت حضوری دریافت و ثبت میشه و فقط یک کد تحویلش داده میشه
      صرفا اپراتور تحویل میگیره و  ثبت می کنه
      اگر نخوام کل سیستم رو برنامه نویسی کنم، کسی افزونه ای مشابه می شناسد؟
      برای نمونه نگاهی به افزونه https://wordpress.org/plugins/order-tracking/ انداختم دقیقا کاری رو انجام می ده که نیاز دارم، ولی این افزونه برای اینکار ساخته نشده، من لزوما نمی خوام از دیتا بیس ووکامرس بخونه، دستی توسط اپراتور سفارش ها ثبت میشه و موجودی انبار کم و زیاد بشه ( در صورت فروش حضوری یا آنلاین که فروش حضوریش رو اپراتور تغییر بده)
      ممنون میشم اگر کمک کنید
      ولی تا اینجا کار فقط smart table ها کار منو راه می ندازه که خب دنبال یک چیزی خیلی پیشرفته تر هستم
      یک نمونه مشابه هم ببینم کافی تا بدونم دنبال چه سیستم هایی شبیه باید باشم
    • توسط silver21
      سلام
      یه قالب نسبتا خوب که فیلتر قیمت و مواردی مثل پست محصول و شهرها رو داشته باشه (حداقل های یه فروشگاه عادی رو بدرستی انجام بده )بهم معرفی میکنید

اکثر قالب های فروشگاهی خوب که در حال فروش هستن ، محدودیت نصب دارن که فقط روی یک دامنه و هاست سوار بشه و...
      برخی هم بصورت ناقص هستن ، یعنی یا ایجکس اسلایدها مورد داره یا فیلترها و یا چیز استانداردی نیست که بشه اعتماد کرد

-------------------------------------------
      یادش بخیر ، قدیم چقدر اینجا شلوغ بود
    • توسط irannutshell
      سلام خدمت همه دوستان
      من چندتا برگه دارم که نمیخوام توی گوگل لیست بشن. حالا نمیدونم این با نوایندکس یکیه یا نه. از تو یوست پریمیومم میزنم که موتورهای جستجو نشون نده ولی میبینم گوگل کنسول تو قسمت indexed, not submitted in sitemap هنوز نگهشون داشته و وقتی با site: هم چک میکنم میبینم هستن. برچسباهم میخوام همینکارو بکنم اما با این تفاسیر نمیشه.
      الان من این برگه هارو حذف کنم درست میشه؟ 404 نمیخوره؟
      اصن راهی هست من اینارو نگهدارم اما گوگل لیستشون نکنه؟
    • توسط amirjeyz
      سلام دوستان خسته نباشید.
      من صفحه فروشگاه هم رو با افزونه المنتور طراحی کرده بودم و هیچ مشکلی نداشت اما دیروز خود به خود طراحی صفحه خراب شد و دیباگ المنتور هم مشکل رو از فایل woocommerce/templates/archive-product.php
      اما کد ها رو هم که چک کردم هیچ مشکلی نداشت. ممنون میشم کمک کنید.
      صفحه فروشگاه: www.silicenter.com/shop
    • توسط mortezazandiehh
      سلام و وقت بخیر
      قصد ایجاد فروشگاه برای فروش لوازم یدکی ماشین های چینی رو دارم، در این فروشگاه حدودا 10 برند ماشین و هر برند حدود 3 یا 4 ماشین وجود داره و هر ماشین حدود 150 تا 200 قطعه داره که  شاید یکی دو قطعه مشترک باشه در همه ماشین ها(بعضی قطعات داخلی موتور خودرو)
      برای دسته بندی محصولات ووکامرس به چه صورت عمل کنم که هم از لحاظ سئو عالی باشه و هم کاربر پسند باشه
      آیا مدل ماشین ها رو سر دسته کنم؟ ام وی ام (محصولات => فیلتر روغن ام وی ام مدل 110، چرغ عقب ...) / جک / لیفان => و بعد از کلیک قطعات هر ماشین رو بیاره و برای قطعات مشترک بین ماشین ها تیک دو دسته بندی رو بزنم
      یا نوع محصول رو سر دسته کنم؟ فیلتر های روغن (فیلتر روغن جک مدل...، فیلتر روغن ام وی ام مدل 110 ...) / چرخ (چرخ عقب جک، چرخ جلو لیفان)
      یا هر نوع دسته بندی حرفه ای دیگه به پیشنهاد شما دوستان 

سپاس بی کران
  • اضافه کردن...