رفتن به مطلب

برچسب گذاری اصولی در وردپرس

miraziz

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان
من اخیرا در مطالب سئو خوانده ام که نباید از برچسب هایی استفاده کرد که موجب ایجاد صفحاتی با محتوای تکراری می شود. دسته بندی سایت من از روی کشور شاعران جهان و نام شان است. مثلا شاعران ایرانی-> احمد شاملو و یا شاعران سوری-> نزار قبانی. حالا برای نوشته‌هایی (شعرها) که در دسته بندی نزار قبانی منتشر می شوند از برچسب های «اشعار نزار قبانی» «شعرهای نزار قبانی» استفاده می کنم. که در واقع از نظر گوگل سه صفحه با محتوای مشابه تولید می شود. یکی خود دسته و دیگری دو تا تگی که نوشتم. چون بیشتر کاربران عباراتی مانند اشعار نزار قبانی را در گوگل جستجو می کنند مجبورم از آن برچسب ها هم استفاده کنم. در چنین شرایطی من باید چکار کنم که صفحاتی با محتوای تکراری نداشته باشم؟ آیا این روش را می توان انجام داد آن برچسب ها را به صفحه دسته ریدایرکت کنم و باز همچنان از آن برچسب ها استفاده کنم؟
و سوال دیگرم این بود که آیا می توان برای دسته بندی نیز برچسب زد؟ یعنی علاوه بر عنوان دسته، به گوگل توضیحات و کلمات کلیدی بیشتری نسبت به آن دسته معرفی کرد؟یعنی آنگونه که به یک مطلب برچسب می زنیم برای دسته بندی نیز برچسب بزنیم

لینک به ارسال
در 52 دقیقه قبل، miraziz گفته است :

سلام دوستان
من اخیرا در مطالب سئو خوانده ام که نباید از برچسب هایی استفاده کرد که موجب ایجاد صفحاتی با محتوای تکراری می شود. دسته بندی سایت من از روی کشور شاعران جهان و نام شان است. مثلا شاعران ایرانی-> احمد شاملو و یا شاعران سوری-> نزار قبانی. حالا برای نوشته‌هایی (شعرها) که در دسته بندی نزار قبانی منتشر می شوند از برچسب های «اشعار نزار قبانی» «شعرهای نزار قبانی» استفاده می کنم. که در واقع از نظر گوگل سه صفحه با محتوای مشابه تولید می شود. یکی خود دسته و دیگری دو تا تگی که نوشتم. چون بیشتر کاربران عباراتی مانند اشعار نزار قبانی را در گوگل جستجو می کنند مجبورم از آن برچسب ها هم استفاده کنم. در چنین شرایطی من باید چکار کنم که صفحاتی با محتوای تکراری نداشته باشم؟ آیا این روش را می توان انجام داد آن برچسب ها را به صفحه دسته ریدایرکت کنم و باز همچنان از آن برچسب ها استفاده کنم؟
و سوال دیگرم این بود که آیا می توان برای دسته بندی نیز برچسب زد؟ یعنی علاوه بر عنوان دسته، به گوگل توضیحات و کلمات کلیدی بیشتری نسبت به آن دسته معرفی کرد؟یعنی آنگونه که به یک مطلب برچسب می زنیم برای دسته بندی نیز برچسب بزنیم

به هر حال محتوای تکراری در سئو اثر منفی نخواهد گذاشت .

لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، kasra277 گفته است :

برای دسته بندی میتونید توضیحات قرار بدید 

از افزونه سئو

که بسیار هم تاثیر خوبی داره

ممنون. بله درست است. البته از خود پنل وردپرس هم می توان هم برای دسته ها و هو برچسب ها توضیحات نوشت و در قالب فراخوانی کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...