رفتن به مطلب
seyed reza

مشکل در صفحات page.php و single.php و single-product.php

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید.

من به تازگی یک قالب html رو به wp تبدیل کردم ولی برای ساخت فایل های page.php و single.php و single-product.php به مشکل خوردم چون php بلد نیستم

صفحه اصلی و صفحه فروشگاه درسته ولی صفحات دیگر مثل حساب کاربری مشکل داره

چند بار از قالب های دیگه اون قایل هارو جایگذین کردم ولی اکثرشون رو کلا نشون نمی داد و یکی رو هم بدون css ( یعنی فقط html ) نشون داد که عکسشو میزارم

ممنون میشم یکی کمکم کنه فایل هارو بسازم.

درضمن فایل رو واسه قالبی که با ووکامرس ست باشه میخوام

ممنون

Untitled.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، seyed reza گفته است :

ممنون میشم یکی کمکم کنه فایل هارو بسازم.

درود،

سوالتون راحته ولی خیلی کلی درخواست کردید جوری که اندازه یه مقاله باید درموردش نوشت.:mellow: لطفا اگه قراره سازنده قالب های وردپرس بشید دنبال یاد گرفتن php باشید و عقب نشینید. اگه کدی پیدا کردید که قراره ازش استفاده کنید، باید به دنبال یادگرفتنش باشید و تا نتونستید خط به خطشو معنا کنید ازش استفاده نکنید.

من مطمئن نیستم بخوام 5 صفحه بنویسم پس منتظر پاسخ دوستان باشید یا انگلیسی سرچ کنید.

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، MohamamdZarei گفته است :

درود،

سوالتون راحته ولی خیلی کلی درخواست کردید جوری که اندازه یه مقاله باید درموردش نوشت.:mellow: لطفا اگه قراره سازنده قالب های وردپرس بشید دنبال یاد گرفتن php باشید و عقب نشینید. اگه کدی پیدا کردید که قراره ازش استفاده کنید، باید به دنبال یادگرفتنش باشید و تا نتونستید خط به خطشو معنا کنید ازش استفاده نکنید.

من مطمئن نیستم بخوام 5 صفحه بنویسم پس منتظر پاسخ دوستان باشید یا انگلیسی سرچ کنید.

انگلیسی هم سرچ کردم چیز زیادی دستگیرم نشد

اگه ممکنه تک به تک هر فایل رو اینجا و یا در پیام شخصی ارسال کنید

هزینه ای هم اگه داشت درخدمتم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط alikianinejad
      سلام 
      من در هنگام انتخاب عکس برای محصول با ارور زیر مواجه میشم. تمام افزونه ها رو هم غیر فعال کردم ولی اشکال هنوز باقی هست 

media-models.min.js?ver=5.4.1:2 Uncaught TypeError: _.contains is not a function
    • توسط oMid
      سلام اساتید گرامی وقتتون بخیر.من وقتی می خوام از api ورژن 3 ووکامرس استفاده کنم با اینکه کلیدهای امنیتی که ساخته شده درست هستند در اپلیکیشن و مرورگر با  ارور 401 مواجه میشم
      "code":"woocommerce_rest_cannot_view" در صورتی که داخل postman وقتی authorization رو روی oauth 1.0 میزارم خروجی به درستی عمل میکنه.قدمی رو از جا انداختم؟
      آیا نیازه که اپ به آدرس wc-auth/v1/authorize درخواستی بده؟
      ممنون

• توسط miladmoqaddam823
      دوستان سلام. 
      چطوری میتونم به انتهای صفحات کتگوری و برچسب ها، متن و توضیحات اضافه کنم؟
      به خیلی از فروشنده های قالب های وردپرس پیام دادم، هیچ کدوم این قابلیت رو ندارن
      حالا الان میخوام با وودمارت کار کنم، اما نتونستم راه حلی پیدا کنم برای این موضوع.
      بعضی قالب ها این امکان رو دارن، اما بالای صفحه نمایش میده، در حالیکه من میخوام انتهای صفحه و زیر محصولات باشه این توضیحات.
    • توسط aliresadeghi
      سلام دوستان من یه قالب روی سایتم ایمپورت کردم 
      فهرست رو میخوام ویرایش کنم و فهرست دلخواه خودم نمایش داده بشه ولی از بخش فهرست ها  فهرستی که الان رو سایت هست رو
      نمایش نمیده که بتونم ویرایش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    • توسط lidaaa
      سلام. در آدرس URL برخی از مطالب من ، دو تا // بعد از دسته بندی (category) ایجاد میشه و نمیدونم دلیلش چی هست. این مشکل رو فقط در دو دسته بندی از مطالب سایت (تکنولوژی و ترفند) دارم. بقیه مطالبم URL صحیح هست. تو سرچ کنسول، گوگل به عنوان exclude اینها را شناسایی کرده و گفته آدرسی که شما تعیین کردید رو ایندکس نمیکنم، خودم آدرس با یک (/) رو ایندکس میکنم. این مشکل، زمان خزیدن ربات ها در سایت رو بیشتر میکنه.
      خیلی سرچ کردم اما متاسفانه در فروم های ایرانی و خارجی، راه حلی براش پیدا نکردم. آیا می تونید راهنماییم کنید؟ برای مثال، آدرس ها به صورت زیر نشان داده میشن
      www.example//technology/samsung/galaxy
  • اضافه کردن...