رفتن به مطلب

نمایش عبارت جستجو شده در صفحه نمایش نتایج جستجو

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

سال نو مبارک.

دوستان گرامی ، چه کدی برای نمایش عبارتی که کاربر جستجو کرده در برگه نتایج جستجو وردپرس وجود داره؟ من از کد the_title() استفاده میکنم ولی هر بار عنوان اولین پستی که پیدا میکنه نمایش میده.

با تشکر و سپاس

لینک به ارسال
در هم اکنون، unid_user گفته است :

سلام و درود

سال نو مبارک.

دوستان گرامی ، چه کدی برای نمایش عبارتی که کاربر جستجو کرده در برگه نتایج جستجو وردپرس وجود داره؟ من از کد the_title() استفاده میکنم ولی هر بار عنوان اولین پستی که پیدا میکنه نمایش میده.

با تشکر و سپاس

چه جالب واقعا پیدا کردم:

<?php the_search_query();  ?>

حالا کدی میخوام که تعداد نتایج جستجو رو نمایش بده. میخوام بنویسم که مثلا " برای جستجوی عبارت فلان 10 نتیجه پیدا شد. " .

لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، unid_user گفته است :

چه جالب واقعا پیدا کردم:

<?php the_search_query();  ?>

حالا کدی میخوام که تعداد نتایج جستجو رو نمایش بده. میخوام بنویسم که مثلا " برای جستجوی عبارت فلان 10 نتیجه پیدا شد. " .

این کد رو پیدا کردم. فقط میخوام اطراف کلمه ای که مورد جستجو بوده یک تگ span قرار بده که نمیدونم چکار باید بکنم.

<p>برای جستجوی عبارت : <?php $allsearch = &new  WP_Query("s=$s&showposts=-1"); $key = wp_specialchars($s, 1);  $count = $allsearch->post_count; _e(''); echo $key; _e(' تعداد '); echo $count . ' '; _e('مورد پیدا شد'); wp_reset_query(); ?>
</p>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...