رفتن به مطلب

دوستان کمک/ایراد ارور مربوط به حافظه

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان من بدون هیچ مشکلی داشتم با پنلم کار میکردم که یکدفعه همه چیز بهم ریخت اتوماتیک رفت بیرون از پنل و دیگه به من ارور اینکه شما مجاز به این دست رسی نیستید میده که وقتی پیگری شدم و حالت دیباگ رو فعال کردم یه ارور داد که این بود 

Notice: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /home/electr17/public_html/wp-config.php on line 90

اونجاهم در خط ۹۰ کد اینه :

define('WP_MEMORY_LIMIT', '512M');

ایا باید با هاست تماس بگیرم و چیزی درخواست کنم برای افزایش حافظه ؟؟؟؟

خواهشا کمک کنید خیلی داره اذیت میکنه

لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، MOHAMMADNASIR220@GMAIL.COM گفته است :

با سلام دوستان من بدون هیچ مشکلی داشتم با پنلم کار میکردم که یکدفعه همه چیز بهم ریخت اتوماتیک رفت بیرون از پنل و دیگه به من ارور اینکه شما مجاز به این دست رسی نیستید میده که وقتی پیگری شدم و حالت دیباگ رو فعال کردم یه ارور داد که این بود 

Notice: Constant WP_MEMORY_LIMIT already defined in /home/electr17/public_html/wp-config.php on line 90

اونجاهم در خط ۹۰ کد اینه :

define('WP_MEMORY_LIMIT', '512M');

ایا باید با هاست تماس بگیرم و چیزی درخواست کنم برای افزایش حافظه ؟؟؟؟

خواهشا کمک کنید خیلی داره اذیت میکنه

سلام

فایل wp-config.php رو بررسی کنید و ببینید define('WP_MEMORY_LIMIT', '512M'); چند بار تعریف شده و خط 90 رو کامنت و مجدد وبسایتتون رو بازکنید

لینک به ارسال

انجام دادم 

ارور رفع شد ولی همچنان دسترسی به سطح مدیریت ندارم و نمیتونم وارد پنلم بشم

ببینید الان صفحه عادی سایتم این ارور رو داره که به نظرم الکیه چون اخه من با اونجا کاری نداشتم 

WWW.ELECTRONISTAR.IR

ویرایش شده توسط MOHAMMADNASIR220@GMAIL.COM
لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، MOHAMMADNASIR220@GMAIL.COM گفته است :

انجام دادم 

ارور رفع شد ولی همچنان دسترسی به سطح مدیریت ندارم و نمیتونم وارد پنلم بشم

افزونه هارو از هاست غیرفعال کنید و ببینید مشکل برطرف میشه یا ن

لینک به ارسال

اونم بار ها انجام دادم اما دیگه سایتم روی ادرسش بالا نمیاد فقط ارور ها میان 

اینم بگم یه بارم صفحه سفید مرک شد کل ادرسام با دستورات تو اینترنت زدم بالا اومد پاکشون کردم دیگه اون مشکل رفع شد اصلا خودتون صفحه سایت رو ببینید الان  دو تا ارورو هم داده که اصلا فکر نمیکنم واقعی باشن چون به اونجا من کاری نداشتم یه دستکاری هم که کردم توی قسمت های دیگه برگردوندم حالت اول کاملا درست 

WWW.ELECTRONICSTAR.IR

لینک به ارسال
در 2 دقیقه قبل، MOHAMMADNASIR220@GMAIL.COM گفته است :

اونم بار ها انجام دادم اما دیگه سایتم روی ادرسش بالا نمیاد فقط ارور ها میان 

اینم بگم یه بارم صفحه سفید مرک شد کل ادرسام با دستورات تو اینترنت زدم بالا اومد پاکشون کردم دیگه اون مشکل رفع شد اصلا خودتون صفحه سایت رو ببینید الان  دو تا ارورو هم داده که اصلا فکر نمیکنم واقعی باشن چون به اونجا من کاری نداشتم یه دستکاری هم که کردم توی قسمت های دیگه برگردوندم حالت اول کاملا درست 

WWW.ELECTRONICSTAR.IR

حالت دیباگ وردپرس رو غیرفعال کنید

این خطاها مربوط به توابع منسوخ شده ای هست که در قالبتون استفاده شده

لینک به ارسال
در هم اکنون، MOHAMMADNASIR220@GMAIL.COM گفته است :

به نظرتون  به هاست باید درخواست بدم که حافظه PHP.INI رو تغییر بده 

بله، بهتره که از سرویس دهنده پشتیبانی بگیرید

لینک به ارسال

اره تیکت زدم تا فردا جواب بدن خیلی خیلی ممنون داداش منم کرمانشاهم کار برنامه نویسی میکرو طراحی و ...انجام میدم کمکی بود درخدمت هستم لطف کردی بازم ببینم فردا چه خاکی به سرش بریزم 

لینک به ارسال
در هم اکنون، MOHAMMADNASIR220@GMAIL.COM گفته است :

اره تیکت زدم تا فردا جواب بدن خیلی خیلی ممنون داداش منم کرمانشاهم کار برنامه نویسی میکرو طراحی و ...انجام میدم کمکی بود درخدمت هستم لطف کردی بازم ببینم فردا چه خاکی به سرش بریزم 

حتما کاری داشتم مزاحم میشم :)

خواهش میکنم

انشاالله مشکل برطرف میشه

موفق باشید

لینک به ارسال

زنده باشید

ببینید این مشکل الان مربوط به هاست نیست اونو هم تازه گرفتم نمیشه کاریش کرد مدتها هم ازشون راضی بودم اما الان بحث مشکل منه که نمیتونم به صفحه مدیریت وارد بشم و میزنه شما مجاز به این دسترسی نیستید شما میدونید چطور میشه با اعضای انجمن پیغام خصوصی داد یه بنده خدا رو دیدم همین مشکل رو داشته نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم گزینه ارسال پیغام و اینا نداره اینجا؟

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، MOHAMMADNASIR220 گفته است :

زنده باشید

ببینید این مشکل الان مربوط به هاست نیست اونو هم تازه گرفتم نمیشه کاریش کرد مدتها هم ازشون راضی بودم اما الان بحث مشکل منه که نمیتونم به صفحه مدیریت وارد بشم و میزنه شما مجاز به این دسترسی نیستید شما میدونید چطور میشه با اعضای انجمن پیغام خصوصی داد یه بنده خدا رو دیدم همین مشکل رو داشته نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم گزینه ارسال پیغام و اینا نداره اینجا؟

سلام

پروفایل کاربر رو باز و روی پیغام کلیک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...