رفتن به مطلب

هاست اشتراکی میزبان فا

Mohammd

پست های پیشنهاد شده

در 1 ساعت قبل، Mohammad1 گفته است :

سلام کسی ازهاست های اشتراکی میزبان فااستفاده کرده؟کیفیت داره؟

سلام  ،من یک بار هاست وردپرس و یک بار هم از اشتراکی اقتصادیش استفاده کردم ، خیلی راضی نبودم ، هاست وردپرسش یه هو از سرور اروپا اومد سرور ایران و گفته بودن هزینه های سرور ایران کمتره که کمترش نکردن... 

و به نسبت هزینه ها خیلی گرونه ... البته میگفتن ایمیل دادن برای انتقال به سرور ایران  اطلاع رسانی کردن ( یک ایمیل شب قبل از انتقال داده بودن )  ولی موقعی که مشاوره خرید میگرفتم دقیقا دو هفته بعد از خریدم این کار رو کردن و من تعجب کردم که چرا موقع مشاوره خرید چیزی نگفتن که قراره سرورها به ایران منتقل بشه درحالی که منپرسیده بودم سرور ایران wp هم دارین یا نه که گفته بودن به زودی راه اندازی میشه و نگفتم که کلا سرور اروپا دیگه ارائه نمیدن

هاست اشتراکیشم خیلی تایم اوت داشت و مدام  dns ارور داشت  

پشتیبانیشون هم خیلی دیر جواب میدن و معمولا نمیتونن حلش کنن میگن به کارشناس بابالاتر ارجا داده شد و خود این کارشناس بالاترشون هم حداقل یکی دو ساعت طول میکشید جواب بده 

بارها پیش اومد هاست اشتراکیم از دسترس خارج میشد حتی دسترسی به  cpanel هم نداشتم و کسی هم پاسخگو نبود 

توی مدت 2تا 4 ماه من با همه این مشکلات باهاش روبرو بودم کلا راضی نبودم ... خیلی هم الکی گرون هست 

البته اصلا هم امکان ارتقای هاست وجود نداره مثلا نمیتونید رم هاست ، فضای هاست ، پهنای باند و غیره رو طی مدتی که استفاده میکنید افزایش بدید و اگه نیاز به فضای بیشتر داشته باشید باید پلن جدید بخرید و سایتتون رو به هاست جدید منتقل کنید . خودشون میگن رم هاست محدود نشده ولی ... 

این مورد افزایش امکانات سخت افزاری و پهنای باند و ... رو البته فقط در پارسپک دیدم که امکان افزایش همه امکانات تا یه سقفی در هاست اشتراکیش بدون انتقال سایت به هاست جدید و بدون هیچ مشکلی میتونه اجرا بشه 

ویرایش شده توسط soma
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

بهترین شرکت میزبانی وب شرکت ایران سرور هست من خودم از ایران سرور هاست گرفتم و خیلی راضی هستم و امکان ارتقا داره و پشتیبانی هر زمان از روز تیکت یا تماس تلفنی انجام میدم در کمتر از یک ساعت پاسخ داده میشه و امنیت و سرعت بالا داره من به شما هاست ایران سرور پیشنهاد میکنم.

موفق باشید

لینک به ارسال

هاست نگارومیهن وب هاست چطورکسی استفاده کرده؟

ویرایش شده توسط Mohammad1
لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در 3/10/2019 at 13:16، Mohammad1 گفته است :

هاست نگارومیهن وب هاست چطورکسی استفاده کرده؟

هاست نگار و میهن وب هاست هر دو خوبن، میهن وب هاست که بهتر.

اما بهترین هاست رو ایران سرور ارائه میده انصافا. اگر سیستم وردپرسی دارین از هاست وردپرسش استفاده کنین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...