2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت همه عزیزان .

ببخشید بنده با یک مشکل فنی مواجه شدم .

اونم اینه که یک قالب خریدم و نصب کردم چند نمونه دمو داشت یکی رو گذاشتم خوشم نیومد آلان هرکاری بکنم عوض نمی شه .

فایل XML  آپ میکنم میگه نصب شده اما بازم جوای نمی ده .

لطفا اگر میتوانید راهنمایی کنید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اگر پوسته ای خریداری کردید لطفا از فروشنده اصلی درخواست پشتیبانی کنید.

موفق باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      در فوتر سایت دوستم اگر اشتباه نکرده باشم 4 یا 5 تا ابزارک هست چطوری تعداد ابزارک های فوتر 3 تا کنم و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
      آدرس سایت دوستم
      srcabad.com
      میخوام مثل فوتر سایت میهن وردپرس تعداد ابزارک های فوتر 3 تا شود و یک اندازه مثل سایت میهن وردپرس
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      ابعاد عرض سایت دوستم نمی دونم چند هست ولی میخوام به 1280px به صورت صحیح و کامل و ریسپانسیو تغییر پیدا کند باید چی کار کنم؟
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      موقعیت سایدبار سایت من هم صفحه محصول و صفحه نوشته ها سمت چپ می باشد میخوام موقیعت سایدبار هر دو سمت راست باشد؟؟
    • توسط Selno
      سلام دوستان من قالبی ساختم که برای فروش تو مارکت ها نیازمند آپلود نسخه دموی قالب هستم اما نمیدونم چجوری برای قالبم دمو بسازم 
      یعنی میخوام اون پوسته خام که هنوز وردپرسی نشده و فقط استاتیک هست به صورت لینک در بیاد تا بتونم لینک پیش نمایش رو وارد کنم و دیگران بتونن ببینن
    • توسط meysamaliani
      با سلام و عرض ادب
      یک سایتی داریم برای فروش قالب که با ووکامرس ساخته شده
      .دو تا سوال پیش آمده:
      1-چطور برای قالب های ساب دامین یا حالت دموی نمایشی بذاریم که راحت باشه و از هاست کمتر فضا بگیره.مثل :demo.yourdomain.com/twentytheme
      2-در صفحه نمایش دمو یک هدر بالای صفحه هست که نام و اندازه های تصویر رو به کاربر نمایش میده.آیا پلاگینی هست که این کار رو بکنه؟
      اگر آره اسمش؟
      اگر نه چکاری کنیم تا این رو ایجاد کنیم...اگر منظور بنده رو متوجه نشدین نمونه : نمونه نوار چسبان بالا zhaket.com/demo/8233 نوار بالای صفحه