رفتن به مطلب

راهنمایی درباره ی دسترسی و اشتراک گذاری یک صفحه خاص

پست های پیشنهاد شده

درود به شما دوستان و اساتید عزیز 

یک سوال داشتم 

من در حال ساخت یک فروشگاه ساز هستم که کاربر بتونه عضو بشه و محصولات خودشو به فروش بذاره (فقط در زمینه موسیقی) 

من میخوام یکاری کنم که کاربر یه صفحه اختصاصی واسه خودش بسازه، یعنی وقتی عضو شد و بعنوان فروشنده فایلهاشو واسه فروش گذاشت، و وقتی تصميم گرفت ادرس صفحه خودشو به اشتراک بذاره، بعد که مشتری به ادرس برگه یا نوشته اون کاربر مراجعه کرد فقط بتونه صفحه مربوط به کاربر رو ببینه و هیچ اثری از مجموعه سایت نباشه

انگار که مثلا یک سایت جدا واسه خودش ساخته و هیچ کسی به صفحات دیگه ای دسترسی نداشته باشه

چطوری باید این کارو انجام بدم 

در ضمن یه قالب خریداری کردم با عنوان آذین فایل که مخصوص فروش فایل هستش و افزونه های edd همراهش نصب بود و افزونه چند فروشنده هم همراهش هستش

فقط نمیدونم چطوری باید همچنین تنظیماتی رو اعمال کنم

یچی دقیقا شبیه به idpay.ir و یا file24.ir که خودم در هر دو فروشگاه ساز عضو شدم و بعد از عضویت هرکدوم آدرس مربوط به صفحه خودم رو دادن

مثلا

melody.file24.ir 

و یا 

idpay.ir/melody/file 

منم میخوام یه همچین قابلیتی رو اعمال کنم

اگه فقط یه راهنمایی کنید که باید دنبال چی باشم خودم جستجو میکنم و پیدا میکنم فقط نمیدونم دقیقا باید دنبال چی باشم

سپاس از لطفتون 

لینک به ارسال

سلام @alimelody

اگر درست متوجه شده باشم وردپرس شبکه رو پیشنهاد میکنم 

چرا وردپرس شبکه: این قابلیت رو برای شما فراهم میکنه تا هر کاربر آدرس و وبسایت مربوط به خودش رو داشته باشه و حتی پنل مدیریت جداگانه 

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، cherry گفته است :

@alimelody

وردپرس شبکه رو پیشنهاد میکنم 

درود به شما 

یکدنیا سپاس از لطفتون 

پیشنهاد عالی بود 

بخوبی نصب کردم 

ویرایش شده توسط alimelody
لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، alimelody گفته است :

درود به شما 

یکدنیا سپاس از لطفتون 

پیشنهاد عالی بود 

بخوبی نصب کردم 

خواهش میکنم دوست عزیز

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...