رفتن به مطلب
husein.samadi

حذف شدن ایندکس در کنسول گوگل

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید من دیروز سایتمو داخل گوگل کنسول نگاه می کردم ایندکس داشت ولی الان که نگاه می کنم ایندکس کاملا حذف شده ولی سایتمو داخل گوگل سرچ می زنم تموم ایندکس قبلی داخل سرچ هست. سابمیتم ها هم داخل گوگل کنسول وجود دارد ممنون میشم 

سایتم

melisabee.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، husein.samadi گفته است :

سلام و خسته نباشید من دیروز سایتمو داخل گوگل کنسول نگاه می کردم ایندکس داشت ولی الان که نگاه می کنم ایندکس کاملا حذف شده ولی سایتمو داخل گوگل سرچ می زنم تموم ایندکس قبلی داخل سرچ هست. سابمیتم ها هم داخل گوگل کنسول وجود دارد ممنون میشم 

سایتم

melisabee.ir

سایتتون از نظر محتوا خیلی برام جالبه، مطمئنم اگر اصولی کار کنید خیلی راحت توی کمتر از 6 ماه به موفقیت می‌رسونیدش.

یه سری نکته رو فقط رعایت کنید خیلی عالی‌تر میشه، به هیچ‌وجه تبادل لینک نکنید که آسیب میزنه به سایتتون، سعی کنید طول مقالاتتون بالاتر از 1000 کلمه باشه و تحت هیچ شرایطی کپی نکنید از جایی.

امیدوارم موفق باشید دوست عزیز :)

لینک به ارسال

عذر میخوام اینقدر غرق محتوای سایتتون شده بودم اصلا یادم رفت در خصوص مشکلی که داشتید صحبت کنم.

منظورتون از ایندکس شدن، نقشه‌ی سایت هست؟ اگر منظورتون اینه یکبار ریسابمیت بزنید احتمالا حل شه، اگر نشد بگید تا کامل سایت رو براتون بررسی کنم.

لینک به ارسال

ممنون از لطفتون ، مرسی که کمک کردید من این سایت دقیقا یه ماه روش کار می کنم اصول سئو خیلی علاقه پیدا کردم. من قبلا برنامه نویسی می کردم ولی یه اتفاقاتی افتاد که از برنامه نویسی جدا شدم ، وارد دنیایی زنبور شدم برام مثل برنامه نویسی پر از خطا و ارور و زیبایی خودشو داره خودش اروراشون حل می کنند. ما هم بالا سرشون نظارت می کنیم ، تازه دستگاهی هم اختراع کردم تو حوزه زنبور عسل، ارور رفع شد نمی دونم شاید پنالتی الگوربتم بوده آخه سایتمو داشتم به گواهی ssl تغییر می دادم این اتفاق افتاده

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، husein.samadi گفته است :

آخه سایتمو داشتم به گواهی ssl تغییر می دادم این اتفاق افتاده

خب اگر SSL کردید که طبیعیه ایندکس‌های قبلی که با http بودن به مرور حذف و https جایگزین میشه و اگر شما هر دو مورد رو در کنسول وارد نکرده باشید چنین مشکلی براتون پیش میاد.

اگر قبلا سایتتون http بوده و تازه https کردید حتما نسخه‌ی قبلی رو به جدیده ریدایرکت کنید.

موفق باشید دوست عزیز :) 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط miladmirani
      سلام
      در سرچ کنسول گوگل سایت مپ من  اضافه شده و روی حالت Success هستش اما در Discovered URLs عدد صفر رو نشون میده، کسی این مشکل رو داشته؟ اصلا این مورد مشکل به حساب میاد یا برای سایت نوپا عادیه؟
    • توسط irannutshell
      سلام خدمت همه دوستان
      من چندتا برگه دارم که نمیخوام توی گوگل لیست بشن. حالا نمیدونم این با نوایندکس یکیه یا نه. از تو یوست پریمیومم میزنم که موتورهای جستجو نشون نده ولی میبینم گوگل کنسول تو قسمت indexed, not submitted in sitemap هنوز نگهشون داشته و وقتی با site: هم چک میکنم میبینم هستن. برچسباهم میخوام همینکارو بکنم اما با این تفاسیر نمیشه.
      الان من این برگه هارو حذف کنم درست میشه؟ 404 نمیخوره؟
      اصن راهی هست من اینارو نگهدارم اما گوگل لیستشون نکنه؟
    • توسط alimelody
      درود به شما وقت بخیر
      من یه مشکلی برام پیش اومده و ممنون میشم راهنماییم کنید که این ارور به چه معناست 
      من در قسمت Breadcrumb چندتا ارور دارم
      ولی فقط دوتا از لینکهایی که در ارور قرار داره در سایتم وجود داره و بقیه لینکها اصلا وجود نداره و الان نمیدونم که چیکاری باید انجام بدم و یا به چه معناست و چرا این لینکهارو نمایش میده
      لینکها بصورت زیر میباشد که عنوانهای
      Either "name" or "item.name" should be specified
      و 
      Missing field "item"
       درج شده 
      لینکها هم به این صورت هستش 
      www.example.com/gdwpm_category/apk-droid
      و یا 
      www.example.com/artists/browse/22
      و یا
      www.example.com/gdwpm_category/پلی-بک-مسعود-صادقلو
      این gdwpm که در لینک نمایش میده دیگه بدتر گیجم کرده 
      چطوری باید اینارو رفع کرد 
    • توسط alimelody
      درود به همگی دوستان و اساتید عزیز 
      چند روزه که قالب سایتم رو عوض کردم و یه قالب فروشگاهی نصب کردم با افزونه EDD
      یه صفحه با عنوان دانلود که مربوط به ایجاد محصول هستش، اضافه کردم صرفا جهت تست. 
      بعد از اینکه تست کردم، صفحه رو پاک کردم و ریدایرکت کردم رو صفحه اصلی 
      الان گوگل یه چندتا ارور داده نمیدونم مربوط به چیه اصن
      اگه ممکنه راهنماییم کنید 
      سپاس از لطفتون 

• اضافه کردن...