husein.samadi

حذف شدن ایندکس در کنسول گوگل

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و خسته نباشید من دیروز سایتمو داخل گوگل کنسول نگاه می کردم ایندکس داشت ولی الان که نگاه می کنم ایندکس کاملا حذف شده ولی سایتمو داخل گوگل سرچ می زنم تموم ایندکس قبلی داخل سرچ هست. سابمیتم ها هم داخل گوگل کنسول وجود دارد ممنون میشم 

سایتم

melisabee.ir

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، husein.samadi گفته است :

سلام و خسته نباشید من دیروز سایتمو داخل گوگل کنسول نگاه می کردم ایندکس داشت ولی الان که نگاه می کنم ایندکس کاملا حذف شده ولی سایتمو داخل گوگل سرچ می زنم تموم ایندکس قبلی داخل سرچ هست. سابمیتم ها هم داخل گوگل کنسول وجود دارد ممنون میشم 

سایتم

melisabee.ir

سایتتون از نظر محتوا خیلی برام جالبه، مطمئنم اگر اصولی کار کنید خیلی راحت توی کمتر از 6 ماه به موفقیت می‌رسونیدش.

یه سری نکته رو فقط رعایت کنید خیلی عالی‌تر میشه، به هیچ‌وجه تبادل لینک نکنید که آسیب میزنه به سایتتون، سعی کنید طول مقالاتتون بالاتر از 1000 کلمه باشه و تحت هیچ شرایطی کپی نکنید از جایی.

امیدوارم موفق باشید دوست عزیز :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عذر میخوام اینقدر غرق محتوای سایتتون شده بودم اصلا یادم رفت در خصوص مشکلی که داشتید صحبت کنم.

منظورتون از ایندکس شدن، نقشه‌ی سایت هست؟ اگر منظورتون اینه یکبار ریسابمیت بزنید احتمالا حل شه، اگر نشد بگید تا کامل سایت رو براتون بررسی کنم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از لطفتون ، مرسی که کمک کردید من این سایت دقیقا یه ماه روش کار می کنم اصول سئو خیلی علاقه پیدا کردم. من قبلا برنامه نویسی می کردم ولی یه اتفاقاتی افتاد که از برنامه نویسی جدا شدم ، وارد دنیایی زنبور شدم برام مثل برنامه نویسی پر از خطا و ارور و زیبایی خودشو داره خودش اروراشون حل می کنند. ما هم بالا سرشون نظارت می کنیم ، تازه دستگاهی هم اختراع کردم تو حوزه زنبور عسل، ارور رفع شد نمی دونم شاید پنالتی الگوربتم بوده آخه سایتمو داشتم به گواهی ssl تغییر می دادم این اتفاق افتاده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 23 ساعت قبل، husein.samadi گفته است :

آخه سایتمو داشتم به گواهی ssl تغییر می دادم این اتفاق افتاده

خب اگر SSL کردید که طبیعیه ایندکس‌های قبلی که با http بودن به مرور حذف و https جایگزین میشه و اگر شما هر دو مورد رو در کنسول وارد نکرده باشید چنین مشکلی براتون پیش میاد.

اگر قبلا سایتتون http بوده و تازه https کردید حتما نسخه‌ی قبلی رو به جدیده ریدایرکت کنید.

موفق باشید دوست عزیز :) 

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alimelody
      درود به شما وقت بخیر
      من یه مشکلی برام پیش اومده و ممنون میشم راهنماییم کنید که این ارور به چه معناست 
      من در قسمت Breadcrumb چندتا ارور دارم
      ولی فقط دوتا از لینکهایی که در ارور قرار داره در سایتم وجود داره و بقیه لینکها اصلا وجود نداره و الان نمیدونم که چیکاری باید انجام بدم و یا به چه معناست و چرا این لینکهارو نمایش میده
      لینکها بصورت زیر میباشد که عنوانهای
      Either "name" or "item.name" should be specified
      و 
      Missing field "item"
       درج شده 
      لینکها هم به این صورت هستش 
      www.example.com/gdwpm_category/apk-droid
      و یا 
      www.example.com/artists/browse/22
      و یا
      www.example.com/gdwpm_category/پلی-بک-مسعود-صادقلو
      این gdwpm که در لینک نمایش میده دیگه بدتر گیجم کرده 
      چطوری باید اینارو رفع کرد 
    • توسط alimelody
      درود به همگی دوستان و اساتید عزیز 
      چند روزه که قالب سایتم رو عوض کردم و یه قالب فروشگاهی نصب کردم با افزونه EDD
      یه صفحه با عنوان دانلود که مربوط به ایجاد محصول هستش، اضافه کردم صرفا جهت تست. 
      بعد از اینکه تست کردم، صفحه رو پاک کردم و ریدایرکت کردم رو صفحه اصلی 
      الان گوگل یه چندتا ارور داده نمیدونم مربوط به چیه اصن
      اگه ممکنه راهنماییم کنید 
      سپاس از لطفتون 

• توسط amirrezaweb
      سلام
      صفحه ی اصلی سایتم توی گوگل ایندکس نشده و وقتی اسم سایتم رو سرچ میکنم صفحات دیگه سایتم رو تو نتایج میاره اما صفحه اصلی رو نه لطفا راهنمایی کنید این باری من خیلی مشکل بزرگیه ممنون
      اینم آدرس سایتم
      javaaneh.ir
      علاوه بر صفحه اصلی صفحه های مهم دیگه ام مثل فروشگاه ایندکس نمیشه
    • توسط takfarsh
      با سلام 2 روز بود که متوجه شده بودم که ورودی ها گوگل و بازدید از سایت کم شده که بررسی کردم با موضوع بسیار عجیبی برخورد کردم و هرچی هم گشتم نتونستم پیدا کنم دلیلشو

بسیاری از لینک ها و تایتل های سایت من در گوگل به صورت چینی و ژاپنی شده , یه سری ایندکس که معلوم نیست از کجا اومده به سایت من اضافه شده , توی گوگل وب مستر به یک باره تعداد ایندک ها 10 هزار تا اضافه شده که همشون رو ارور شناسایی کرده گوگل و یه سری مشکل دیگه که مهمتر از همه یه سری لینک هستش که گوگل از سایت حذف کرده هرچی بررسی کردم متوجه نشدم مشکل از کجا هستش 
      اسکرین شات گذاشتم
      دوستان اگر کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم و اگرم کسی هست که بتونه در قبال پرداخت هزینه این مورد رو رفع کنه حاضر به پرداخت هستم

• توسط hamam98
      سلا م خسته نباشید ممنون میشم کمک کنید
      چند روزی هست که در پیشخوان سایتم این مطلب رو مینویسه
      صفحه اصلی شما نمیتواند برای موتور های جستجو ایندکس(ترتیب بندی) شود. این برای سئو بسیار بد است و باید درست شود.
      نمیدونم چیکار کنم اوکی بشه اگه کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم.