رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام. وقت همگی بخیر.

من توی ویرایشگر وقتی میخوام پاراگراف ها رو مرتب کنم و اینتر میزنم پاراگراف پایین میاد ولی وقتی انتشار رو میزنم توی خروجی سایت فاصله ای که دادم نمایش داده نمیشه. وقتی توی ویرایشگر "متن" رو میزنم و کد ها رو که میبینم بجای اینتری که زدم کد <br> قرار نداده یعنی وقتی اینتر زدم <br> نمیزاره و فقط متن رو میاره پایین و نوشته ها زیر هم قرار میگیره که خیلی شکل بدی داره. دیگه مجبور میشم به صورت دستی بین پاراگراف ها کد <br> رو میزارم که کار بسـیـــــــــــــــار خسته کننده ای هست و بعضی وقت ها که مطلب طولانیه دیگه کاملا خوابم می بره و خانواده میان بیدارم میکنن :lol: . حالا میشه بگین این مشکل از کجاس؟ در ضمن افزونه های ckeditor for wordpress و tinymce advanced و ultimate-tinymce رو هم تست کردم ولی فرقی نکرد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام ، قبلا هم مشابه همین سوال بحث و پاسخ داده شده :

لینک به ارسال

تو اون تاپیک که همه راه های غیر استاندارد معرفیب کردن از جمله گذاشستن نقطه بین پاراگراف ها و تغییر رنگ اون با زمینه سایت یا کاری که خودم انجام میدم. ولی آقا ایمان راه درستی رو گفته که فقط مخصوص قالب اون آقا هست که مشکل مشابه من رو داره

فایل css را باز کنید بجای

.content p {
margin:3px 0 3px 0;
}

بنویسید

.content p {
min-height:24px;
}
.content br {
clear:both
}

ولی من نمیدوم چطور این مشکل رو توش سایت خودم برطرف کنم یعنی نمیدونم کدوم کلاس هست

اینم آدرس انلاینه

لینک به ارسال

تست کنید

.art-PostContent p {
min-height:24px;
}
.art-PostContent br {
clear:both
}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط asdy
      سلام. وردپرس رو بروزرسای کردم اما برای نوشته جدید تب های ویرایش متن نشون داده نمیشه . انواع افرونه های ویراشگر رو نصب کردم اما باز هم فعال نمیشه بید چیکار کنم؟؟

• توسط ra.moh
      سلام وقت به خیر
      ان شاء الله که همگی سلامت باشید
      من در ویرایشگر ادمین قابلیت رنگ مطالب را دارم اما در ویرایشگر کارابران ام که سطح دسترسی پایین تری دارند این قسمت رنگی کردن مطلب وجود نداره !!!
      به نظرتون چیکارش کنم؟!!!
      البته اساتید باید ببخشند که من سوال سطح پایین می پرسم
    • توسط الهم صلی علی محمدو آل محمد
      با عرض سلام و ادب من مدت 3 روزه که نمی تونم از ویرایشگر ویژوال کامپوزر در ویرایش برگه هام استفاده کنم در قسمت مدیریت هم رفتم ویرایشگر کلاسیک رو غیر فعال کردم ولی فایده ای نداشت
      لطفا راهنمایی بفرمایید سپاس گذارم

• توسط miraziz
      سلام. دوستان در ویرایشگر جدید وردپرس، گوتنبرگ، اگر حالت code editor را انتخاب کنید می بینید که برای متن های فارسی فونت را به صورت پیش فرض در نظر گرفته‌اند که نامناسب است. کسی می‌داند چگونه می‌توان آن فونت را تغییر داد؟
      یکی هم در همین محیط ویرایشگر گوتنبرگی بسیاری از گزینه‌ها در وردپرس 5.3 ترجمه نشده‌اند! آیا اطلاع دارید که در آپدیت بعدی ترجمه خواهند شد؟
    • توسط miraziz
      سلام. دوستان من وقتی در ویرایشگر متن وردپرس «جهت متن» را می زنم هیچ اتفاقی نمی افتد. این مشکل از چی می تونه باشه؟
  • اضافه کردن...