1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با درود

با کوتاه کننده لینک ما به راحتی آدرس سایت هاتون رو کوتاه کنید

#رایگان است و خواهد ماند

http://KN7.iR

کوتاه کننده لینک چیه اصلا؟

پاسخ: کوتاه‌کننده پیوند سرویسی معمولاً تحت وب است که پیوندهای طولانی را به پیوندهای کوتاه تبدیل می‌کند. برای مثال پیوند طولانیhttps://en.wikipedia.org/wiki/URL_shortening با استفاده از چنین سرویسی به پیوند کوتاه‌تر http://kn7.ir/IywPY تغییر می‌یابد. فایدهٔ پیوندهای کوتاه‌تر نمایش راحت‌تر آن‌ها و نیز آسانی به خاطر سپردنشان است.کوتاه کننده‌های آدرس، سرویس‌هایی هستند که آدرس‌های طولانی را دریافت نموده و در عرض چند ثانیه به یک لینک کوتاه و مختصراینترنتی تبدیل می‌کنند اغلب این سرویس‌ها در واقع یک تغییر مسیر انجام می‌دهند به این معنا که کاربر با کلیک بر روی آدرس کوتاه شده ابتدا به سایت ارائه دهنده سرویس هدایت شده و سپس وب سایت ارائه دهنده سرویس، کاربر را به سایت اصلی می‌فرستد.
(به نقل از ویکی پدیا)
" کوتاه کننده لینک رایگان کوروش نت هم مانند کوتاه کننده گوگل رایگان است و خواهد ماند "
کوتاه کننده گوگل در تاریخ فروردین 1398 از کار خواهد افتاد - امیدواریم بتوانیم خدماتی رایگان و خوبی به شما ارئه کنیم :wub:

اگر سایتتون وردپرسیه میتونید با دانلود افزونه و نصبش بر روی سایتتون از لینک کوتاه استفاده کنید

http://s8.picofile.com/file/8351830200/url_shortener_pro_www_20script_ir_.zip.html

http://www.mediafire.com/file/dwc4b4bcwa9w2dc/url-shortener-pro%255Bwww.20script.ir%255D.zip/file

منبع افزونه: 20 اسکریپت

خوب حالا کوتاه کننده لینک به چه کاری میاد؟ (دلایل کوتاه کردن یک آدرس اینترنتی):

• تأثیر مثبت در سئو به دلیل راحتی در اشتراک گذاری لینک
  • صرفه جویی در زمان و وقت به دلیل کوتاه بودن آدرس برای نوشتن آدرس یا ارسال در پیامک
  • امکان دریافت گزارش دقیق از جزئیات بازدیدکنندگان لینک
  • امکان کسب درآمد از لینک‌های کوتاه و دریافت درآمد به ازای هر بازدیدکننده از لینک کوتاه
  • نمایش ندادن لینک واقعی به کاربران

منابع:

کوتاه کننده، لینک، سایت، هاست، یون، گوگل، اسکریپت، دامین، دامنه، کوتاه، کننده، آدرس، آدرس سایت، site, host, domain, free, url, url shortener, shortener, google, yon, script,

ویرایش شده در توسط M a H D i
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط hosseiny.mahdi
      از افرادی که به صورت تمام وقت تمایل به همکاری دارند دعوت میشود رزومه کاری خود را به شماره انتهای آگهی واتساپ نمایند تا پس از بررسی و مصاحبه با شرایط مناسب دعوت به همکاری شوند.
      ⁦⚙️⁩ موارد تخصصی مورد نیاز:
      ⚫طراح حرفه ای سایت
      ⚫متخصص وردپرس
      ⚫تسلط به پلاگین های وردپرس
      ⚫مسلط به امنیت وردپرس
      ⚫تسلط به css , html5,php , jQuery , JavaScript
      ⚫تسلط به سئو تکنیکال و محتوا
      ⚫تسلط به سفارشی سازی قالب ها و افزونه ها
      ⚫تسلط به اختصاصی سازی قالب وردپرس بصورت بهینه و استاندارد
      ⚫تسلط به AdWords , webmaster tools , analytics
      ⚫توانایی پیاده سازی سایت از روی طرح های psd
      ⚫تسلط به کنترل پنل های هاستینگ
      ⚫تسلط به طراحی ریسپانسیو
      ⚫تسلط به UI ,UX
      ⚫تسلط به عیب یابی و رفع مشکلات وردپرسی
      ⚫ مسلط به لینک سازی صحیح داخلی و خارجی

⁦⚙️⁩ موارد شخصیتی مورد نیاز :
      ⚫ تعهد کاری بالا و منظم
      ⚫ متخصص حرفه ای در کار خود
      ⚫ سابقه کار حداقل ۲ سال
      ⚫ نمونه کار قوی و متعدد
      ⚫توانایی تجزیه و تحلیل و حل مسئله
      ⚫ مستعد و خلاق
      ⚫ صفر تا صد مسلط به طراحی سایت
      ⚫ متعهد به زمان‌بندی
      ⚫ انجام وظایف محوله با نهایت دقت و ظرافت
      ⚫پایبند به اصول اخلاقی در تعاملات بین فردی و سازمانی
      ⚫ توانمندی کار تیمی
      ⚫ تمایل به ارتقاء و پیشرفت
      ⁦⚙️⁩ برخی ویژگی‌های مشمول:
      ⚫ حقوق ثابت عالی
      ⚫ ایاب و ذهاب
      ⚫ بیمه تامین اجتماعی
      ⚫ عیدی
      ⚫ پاداش
      ⚫ کارمزد مجزا برای هر پروژه
      ⚫ قابلیت ارتقاء جایگاه
      ⚫ نزدیک مترو
      ⚫از ۹ صبح تا ۱۸ و پنجشنبه ها تا ۱۴
      ⚫استخدام کارآموزان قوی(پس از یک ماه کارآموزی و رضایت)

• توسط amzzm75
      با سلام
      من از سرور مجازی با پنل دایرکت ادمین استفاده میکنم
      دامنه قبلی من ssl داشت و مجبور شدم دامنه رو عوض کنم 
      اومدم دامنه قبلیو دایرکت کردم به دامنه فعلی ولی مشکلم اینه که کاربرایی که دامنه قبلیو با https باز میکنن خطا براشون میاد که سایت امن نیست و به دامنه جدیدم منتقل نمیشن و باعث از دست دادن کلی مشتری شده
      در ضمن وب سروری که من ازش استفاده میکنم nginx هستش
      لطفا راهنمایی کنین
    • توسط amzzm75
      با سلام و احترام
      من برای یه سایت دو دامنه رو پارک کردم ولی وقتی دامنه های پارک شده رو وارد میکنم منتقل میشه به دامنه اصلی ولی مشکل اینجاس که میره صفحه ورود به پنل وردپرس رو از دامنه اصلی لود میکنه ولی من میخوام صفحه اصلی سایت لود بشه نه صفحه لاگین وردپرس سایت
      نمیدونم مشکل از کجا میتونه باشه
      هر دو دامنه هم این مشکلو داره
      لطفا راهنمایی کنین
      باتشکر
    • توسط ismaeil
      با سلام
      توضیحات فروشنده
      سایت بازاریابی دی جی تم digi-theme.ir جزو وبسایت های شناخته شده و برتر قالب وردپرس که دارای یک بخش برای فروش قالب ها و افزونه های وردپرس (بازاریابی سایت راستچین) میباشد /
      در این سایت هیچ قالب یا افزونه ای برای فروش قرار داده نشده است و تنها لینک خرید ریداکت به سایت راستچین است و با هر خریدی که صورت می گیرد 10 درصد به صورت پوسانت بدون هیچ زحمتی برای شما ثبت می شود.
      فروش محصولات بدین صورت می‌باشد که هر محصولی که فروخته شد، ۸۰% از مبلغ به طراح، ۲.۵% به سیستم پرداخت آنلاین , ۱۰% سهم بازاریابی محصول و ۷.۵% به سایت راست چین تعلق می‌گیرد!
      از چه روش هایی از این سایت کسب درآمد می شود؟
      فروش از خود سایت صورت نمی گیرد بلکه بازاریابی سایت راستچین است. محصولات خودتان را هم می توانید جهت فروش edd قرار بدهید/
      چرا باید این وب سایت را خریداری کنید؟
      این وبسایت از هر نظر پتانسیل بسیار بالایی برای پیشرفت دارد و از طرفی شناخته شده هست و مشتریان زیادی دارد، اگر شخص خریدار فقط کمی به آن برسد و محتوا و محصولات جدید وارد کنید مطمئنا بازخورد خیلی خوبی خواهد گرفت. از انجایی که راه اندازی یک سایت جدید مشکل و وقت زیادی لازم دارد این سایت بازدید داشته و با قرار دادن محصولات خودتان می توانید فروش مستقیم داشته باشید.
      این سایت به چه دلیل به فروش می رسد؟
      متاسفانه به دلیل مشغله بسیار زیاد و مشکلات مالی توانایی ادامه دادن سایت وجود ندارد/
      قیمت نهایی سایت چند است؟
      برای سایت قیمت خاصی در نظر گرفته نشده است. در صورتی که تمایل به خرید وب سایت دارید قیمت پیشنهادی خود را به آی دی زیر ارسال بفرمایید پس از 1 هفته به بالاترین قیمت واگذار می شود/
      آی دی تلگرام:
      @omidtalebymoradpoor

و

• توسط htrwd
      سلام کاری که من می خوام انجام بدم هاست سی پنل دارم که وردپرس روش هاست دانلود دایرکت ادمین دارم که هم ساب دامین ساختم روش هم اکانت اف تی پی ساب دامین که رو هاست دانلود از طریق A recorde وصل کردم به هاست وردپرسم     حالا می خوام وقتی فایلی رو پیوست اتچ یا کلا آپلود می کنم مستقیم بره تو پوشه مشخص شده در هاست دانلودم   یعنی نمی خوام دیگه فایلهایی آپلودی که از سایت انجام می دم داخل هاست وردپرسم باشند در ضمن خیلی جستجو کردم ولی فعلا موفقیت آمیز نبوده ممنون