1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

به نام خدا

مشاهده و دانلود اپلیکیشن

ftest.jpg

مدیران و مسئولان تالارهای عروسی و پذیرایی از این پس می توانند با استفاده از اپلیکیشن مدیریت تالار وردپرس، شکلی حرفه ای تر به کسب و کار خود بدهند.

با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود تا سفارشات مشتریان خود را به صورت آنلاین و با جزییات کامل در برنامه وارد کنید. پس از وارد کردن سفارش، کارمندان و پرسنل تالار می توانند سفارش ثبت شده را مشاهده نمایند و اقدام به تهیه و آماده سازی اقلام مورد نیاز برای مراسمات نمایند.

این اپلیکیشن وردپرسی دارای پنل مدیریت وردپرسی می باشد. به این صورت که مدیر تالار، هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق پنل مدیریتیِ موجود در وبسایت، می تواند سفارشات را مدیریت، ویرایش و یا حذف نماید. پس از نصب و ورد به برنامه با تصویر زیر روبرو خواهید شد که با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد محیط برنامه می شوید.

1

قسمت اول، تقویم شمسی است. در این تقویم، تاریخ هایی که تالار در آن برنامه دارد، مشخص هستند.

1 (1)

از قسمت آخرین سفارشات علاوه بر مشاهده ی سفارشاتی که قبلا توسط مدیر ثبت شده، مدیران تالار می توانند سفارشات جدیدی ثبت کنند. تصاویر زیر، گویای این مطلب است:

تصویر شماره ۱: 1 (2)

تصویر شماره ۲:

1 (4)

تصویر شماره ۳:

1 (5)

تصویر شماره ۴:

1 (6)

تصویر شماره ۵:

1 (7)

تصویر شماره ۶:

1 (8)

تصویر شماره ۷:

1 (10)

تصویر شماره ۸:

1 (11)

تصویر زیر نیز اطلاعات مربوط به حساب کاربریِ هر فرد نمایش داده می شود.

1 (3)

ویرایش شده در توسط yaali
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط zuhair
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضا
      دوستان بنده به یه مشکلی برخوردم اونم اینکه یه پلاکینی دارم که میخوام از پایگاه داده (sql) با شرط روی فیلد تاریخ جستجو کنم و نتایج رو تو جدول نشون بدم.
      مشکل من اینجاست که از تاریخ 1901/12/15 به بعد رو میتونم بخونم و اطلاعات رو بگیرم ، ولی قبل اون تاریخ هرچی بخوام بخونم از تو پایگاه داده برام تاریخ 1970/01/01 ست میکنه و نتایج اون رو برمیگردونه . مثلا اگر بخوام تاریخ  1398/10/29 یاحتی تاریخ 1901/12/14  رو شرط بزارم خودکار تاریخ رو 1970/01/01 ست میکنه و نتایج رو براساس (1970/01/01) نشون میده. 
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
      با تشکر 
    • توسط arashnz66
      سلام

دوستان من یک تیکه کد php دارم که محتوا برای سایت وردپرس تولید می کنه. این محتوا شامل عنوان ، محتوای اصلی و برچسب ها هست. من می خوام از طریق rest api به وردپرس این پست رو ارسال کنم. تا الان تونستم این کارو انجام بدم و فقط برای اضافه کردن tag مشکل دارم. ظاهرا برای اضافه شدن برچسب باید id برچسب رو قرار داد و از اونجایی که تگ های من بعضی هاشون جدید هستند من id ازشون ندارم و فقط می خوام مثل editor وردپرس از طریق php این tag هارو با اسم خود تگ ها به پست وردپرسم اضافه کنم. کسی می دونه راهکار حل این مشکل چی هست و باید چی کار کنم ؟
    • توسط ramy1908
      درود، وقت دوستان بخیر
      یه سوال خیلی خیلی تخصصی داشتم، من برای سایتم اسلایدر jQuery استفاده می کنم.
      چطور میتونم بخشی ایجاد کنم ادمین فقط بعضی از مطالب رو وارد اسلایدر کنه، نمیخوام که یه دسته جداگانه واسه اسلایدر ایجاد کنم.
      راهی وجود داره برای این کار؟
    • توسط aasrok
      دوستان چطور میشه سایتی با وردپرس طراحی کرد که وقتی کاربر وارد سایت میشه وقتی یک ویدیو خرید میکنه نتونه دانلودش کنه فقط بتونه توسایت ببینه به صورت آنلاین و نتونه کسی دیگه استفاده کنه .
      ویدیو ها آنلاین پخش بشن فایل ها هر روز اضافه بشن با دسته بندی مختلف .

• توسط roshanak97
      من یک مشکلی برام پیش آمده که وقتی می خواهم پست جدید ایجاد کنم اولین بار اضافه می شود ولی چند دقیقه بعد وقتی دوباره می خواهم پست دیگری ایجاد کنم پست قبلی پاک می شود و پست جدید جاگزین آن می شود. لطفا راهنمایی کنید