mdseven

مشکل در رمز گذاشتن بر روی wp-admin

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من وقتی روی پوشه wp-admin رمز میذارم توی قسمت حساب های ووکامرسم اون یوذر پسورد رو ازم میخواد البته فرقش اینه اونجا کنسل کنم رد میشه ولی خب نمیخوام درخواست یوذر پسورد بیاد

یعنی ارور توی صفحه site.com/my-account نشون میده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، mdseven گفته است :

سلام

من وقتی روی پوشه wp-admin رمز میذارم توی قسمت حساب های ووکامرسم اون یوذر پسورد رو ازم میخواد البته فرقش اینه اونجا کنسل کنم رد میشه ولی خب نمیخوام درخواست یوذر پسورد بیاد

یعنی ارور توی صفحه site.com/my-account نشون میده

هیچ راهی نداره دوست عزیز وقتی رمز بزاری برای این صفحه، همون رمز نشون داده میشه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، chem گفته است :

هیچ راهی نداره دوست عزیز وقتی رمز بزاری برای این صفحه، همون رمز نشون داده میشه

آخه ببینین طبیعتا باید تو مسیر site.com/wp-admin یا site.com/wp-login.php که وارد میشیم این رمز نشون داده شه

مگر اینکه ساخت اکانت ووکامرس نیاز به دسترسی غیر مستقیم به این قسمتا داشته باشه که نمیدونم به کدوم فایل نیاز به دسترسی داره که از اون فایل کپی بگیرم و مسیر رو تغییر بدم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Sajad_IRANI
      سلام. در قالب استور کامرس گزینه های قشنگی وجود داره که با حرکت علامت موس روی محصولات گزینه های علاقه مندی، مشاهده سریع، مقایسه و افزودن به سبد خرید (mouse over) نمایش داده میشن. میخواستم بپرسم چطری میشه این گزینه ها رو روی سایتم ایجاد کنم.
      آدرس سایت من:https://pegahproto.ir
      آدرس قالب استور کامرس: https://hamyarwp.com/preview/storecommerce/
      نمونه عکسشو بارگذاری کردم/ ممنون...

• توسط mahdi.noori
      سلام
      من یه سایت فروشگاهی از یک نفر تحویل گرفتم اما موقع تسویه حساب بعد از کامل کردن فیلد ها و زدن دکمه ثبت سفارش ارور های زیر رو میده
      فیلد های صفحه پرداخت رو هم عکس گذاشتم
      از افزونه WooCommerce Checkout Manager هم برای سفارشی سازی فرمم استفاده کردم  اما نتیجه ای نداشت

• توسط hosseinrasouli
      با سلام خدمت دوستان
      دکمه بروزرسانی صفحه محصول من بعد از چند دقیقه که مشغول تولید محتوا صفحه محصول خود هستم کار نمی کنه و وقتی که محتوا را تکمیل میکنم و میخوام انتشار یا بروزرسانی کنم اصلا کار نمی کنه
      چندین افزونه را هم غیرفعال کردم ولی باز این مشکل هست (مجبورم هر چند لحظه یکبار بروزرسانی را بزنم تا تنظیمات و محتوام نپره )

لطفا اگه کسی با این مشکل برخورد کرده راهنمایی کنه
    • توسط arashnz66
      سلام

دوستان من یک تیکه کد php دارم که محتوا برای سایت وردپرس تولید می کنه. این محتوا شامل عنوان ، محتوای اصلی و برچسب ها هست. من می خوام از طریق rest api به وردپرس این پست رو ارسال کنم. تا الان تونستم این کارو انجام بدم و فقط برای اضافه کردن tag مشکل دارم. ظاهرا برای اضافه شدن برچسب باید id برچسب رو قرار داد و از اونجایی که تگ های من بعضی هاشون جدید هستند من id ازشون ندارم و فقط می خوام مثل editor وردپرس از طریق php این tag هارو با اسم خود تگ ها به پست وردپرسم اضافه کنم. کسی می دونه راهکار حل این مشکل چی هست و باید چی کار کنم ؟
    • توسط ramy1908
      درود، وقت دوستان بخیر
      یه سوال خیلی خیلی تخصصی داشتم، من برای سایتم اسلایدر jQuery استفاده می کنم.
      چطور میتونم بخشی ایجاد کنم ادمین فقط بعضی از مطالب رو وارد اسلایدر کنه، نمیخوام که یه دسته جداگانه واسه اسلایدر ایجاد کنم.
      راهی وجود داره برای این کار؟