onyx

اعمال تخفیف در صفحه لیست محصولات

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من میخوام روی همه محصولات درصد تخفیف ثابتی مشخص کنم و میخوام قیمت اصلی خط بخوره و قیمت با تخفیف نشون داده بشه. در 3 حالت صفحه محصول و صفحه لیست محصول ها و سبد خرید. پلاگین هایی که نصب میکنم فقط تخفیف رو در سبد خرید اعمال میکنه  و نشون میده. چطور در صفحه محصول و صفحه لیست محصولات هم نشون بدم؟

ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط DGNovin.ir
      به نام خدا
      با سلام خدمت همه وردپرسی ها و ووکامرسی های عزیز
      دوستان من نیاز دارم که قیمت محصول را بتوانم بر اساس تعداد فروش پویا کنم ، به عنوان مثال هنگامی که فروش محصول بین 0 تا 30 است قیمت محصول 5000 تومان باشد و وقتی که بین 31 تا 60 است قیمت محصول 100000 تومان شود.
      نکته اینجا است که می خواهم این قیمت اتوماتیک برای همه خریداران تغییر کند و به تعداد خرید مشتری وابسته نباشد.
      اگر این کار به صورت اتوماتیک بر روی قیمت ویژه نیز قابل اعمال باشد که خیلی بهتر.
      اگر افزونه ای در این رابطه می شناسید و یا راه حلی دارید ممنون می شوم معرفی کنید.
      با تشکر
    • توسط meysamderikvandi
      سلام چند روزی هست که کد تخفیف هایی که توی ووکامرس اعمال میکنم کار نمی کنن وقتی کد رو وارد میکنی صفحه به صورت ایجکس رفرش میشه ولی هیچ پیغامی داده نمیشه ولی وقتی کد تخفیف اشتباه هست پیغام اشتباه بودن کد تخفیف میاد قالب رو تغییر دادم افزونه ها رو یکی یکی غیر فعال کردم ولی بازم درست نشد.نسخه قدیمی ووکامرس هم نصب کردم بازم درست نشد.
    • توسط claro
      من 10 محصول به ووکامرس اضافه کردم ولی هنوز صفحه اصلی خالیه چیکار کنم؟؟؟
    • توسط moeinmr
      سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز
      من از قالب صحیفه استفاده میکنم
      مشکل این هست که در فروشگاه ووکامرسی این قالب تب ها رو به شکل عکس زیر عمودی نشون میده

من میخوام به صورت افقی یعنی به شکل زیر نشون بده

ترجیحا نمیخوام از افزونه استفاده بشه اساتید چه راهی پیشنهاد میدید؟
    • توسط denjoores
      سلام
      در قسمت گزارشات ووکامرس ، عنوان :
      برای حمل و نقل تغییر یافته است ( charged for shipping) منظور چه می باشد؟