mani261

ایجاد وبسایت دایرکتوری همراه با نقشه گوگل با یک پست سفارشی

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان؛

سایتی داریم که با یک پست سفارشی و با استفاده از متادیتاهای ACF ایجاد شده. ازجمله مختصات جغرافیایی به این طریق وارد شده.

قصد داریم در بخشی از سایت شبیه سایت‌های دایرکتوری که دسته‌بندی مطالب رو روی نقشه گوگل نشون می‌دن، بتونیم پست‌ها رو نمایش بدیم. قبلاً از یک قالب اختصاصی برای این کار استفاده می‌شده که این امکان درش طراحی شده ولی قالب رو داریم می‌ذاریم کنار.

راهنمای آموزشی برای این کار پیدا نکردم و کدنویسی قالب قبلی هم استاندارد و خوانا نیست که ایده بگیرم.

در حال جستجوی افزونه‌ها هم هستم ولی عمدتاً سازگار با پست سفارشی یا فیلدهای مختصات جغرافیایی نیستند و فیلد اختصاصی خودشون رو دارند.

می خواستم بدونم اگر تجربه مشابهی دارید یا افزونه خاصی رو تست کردید راهنمایی کنید.

سپاسگزارم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Aliyeh
      سلام، چطور می توانم افزونه نقشه گوگل sitemap رو در WordPress نصب کنم و تغییرات رو اعمال کنم؟
    • توسط unid_user
      سلام دوستان
      ممنون از اینکه همیشه من و راهنمایی میکنید.
      میخواستم در گوگل مپ کاری مانند تصویر زیر انجام بدم چطور میتونم چنین کاری کنم؟
      سپاس گذار

• توسط ilaryyy
      سلام بچه ها
      مدتی است که سایتی که طراحی کرده ام در زمینه املاک قصد دارم از طریق نقشه گوگل یا همون گوگل مپ بتونم بهترین سرویس دهی متفاوتی را داشته باشم البته در حال حاضر نیز دارم استفاده میکنم  ولی خوشحال میشم تا شما دوستان  نیز منو راهنمایی کنید .
      نمونه ایی از صفحه ی سایت :    http://www.maskankian.com/خرید-و-فروش-آپارتمان-در-اندیشه/

منتظر راهنماییتون هستم.
    • توسط landsat11
      سلام
      من نیاز دارم تا پستی که میزنم چندین بخش به طور مجزا داشته باشه مثلا بخش هایی مثل: چکیده مقاله، منابع و .... که مطلب هر کدوم رو مجزا تو اون بخش وارد کنم و منتشر کنم، افزونه حرفه ای تو این مورد کسی میشناسه؟

با تشکر

• توسط armin3000
      سلام
      من قصد دارم یک دایرکتوری برای فروش ملک درست کنم. بیشتر اطلاعات رو مدیر سیستم وارد کرده اما بعدا کاربرها هم بتونن عضو سایت بشن و ملک خودشون رو وارد کنن. لطف میکنید برای این حالت راهنمایی کنید که چطور میتونم پیاده سازی کنم؟
      تعدادی پست به عنوان پست سفارشی ساخته بشه که هر کدام مشخصات یک منزل باشد. هر کاربر بتواند پست جدید (ملک جدید) وارد کند ولی به ملک سایرین دسترسی نداشته باشد و نتواند ویرایش کند. در این پست‌ها از فیلدهای سفارشی نیز استفاده شود (تعداد خواب، متراژ و ...) اطلاعات وارد شده پس از تایید مدیر سیستم در سایت قابل نمایش باشد و به نوشته های سفارشی دیگر (ملک‌ها) اضافه شود. امکان جستجو کردن بر اساس فیلدهای مختلف (متراژ، خواب، محل و ...) وجود داشته باشد و فرمت ظاهری شکیل و مناسبی داشته باشد. (غیرضروری) سطوح کاربران بر اساس پلنی که خریداری می‌کنند قابل تغییر باشد. لطفا در صورتی که بخش هایی نیاز به کدنویسی داره به ریز راهنمایی کنید و یا منبع مناسبی معرفی بفرمایید. از لطف شما بسیار سپاسگزارم.