shimasgs

نامعتبر بودن استان ها و شهرستان ها در ووکامرس

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و احترام.

در سایت ووکامرسی من در برگه ی تسویه حساب وقتی روی دکمه ثبت سفارش کلیک می کنم ، خطا می دهد که استان ها و شهرستان ها نا معتبر است.

افزونه های persian-woocommerce-shipping و persian-woocommerce نصبه.

ووکامرسم ورژن 3.2.1 است و وقتی آپدیت می کنم خطای 5.3 می دهد.

ووکامرس فارسمم آپدیت می کنم سایت صفحه سفید میشه.

هاست رو ورژن 5.3 است.
افزونه های مرتبط با ووکامرسم عدد 1 کنار پوشش گذاشتم تا غیر فعال بشن اما بازم مشکل داشت.
معمولا در برگه ی تسویه حساب وقتی فرم رو پر می کنم و خطا میده ، صفحه رو رفرش می کنم ، در سری بعد فرم ارسال میشه و دفعه ی اول خطای شهرها و استان ها را می دهد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ووکامرس را باز کنید پیکر بندی - حمل و نقل قسمت مکان هایی که در مناطق دیگر پوشش داده نمی شود را غیر فعال کنید و قسمت ایران را همه جا بگذارید انشااله مشکل حل می شه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط edisonelec
      سلام دوستان من یه قیمت متغیر میخوام برای سایتم بسازم به این شکل
      این ویدئو رو نگاه کنید(حجم ویدئو خییییلی کمه . 200kb)
      خواهشا کمک کنید خیلی مهمه

2020-01-19_07-29-55.mp4
    • توسط Sajad_IRANI
      سلام. در قالب استور کامرس گزینه های قشنگی وجود داره که با حرکت علامت موس روی محصولات گزینه های علاقه مندی، مشاهده سریع، مقایسه و افزودن به سبد خرید (mouse over) نمایش داده میشن. میخواستم بپرسم چطری میشه این گزینه ها رو روی سایتم ایجاد کنم.
      آدرس سایت من:https://pegahproto.ir
      آدرس قالب استور کامرس: https://hamyarwp.com/preview/storecommerce/
      نمونه عکسشو بارگذاری کردم/ ممنون...

• توسط mahdi.noori
      سلام
      من یه سایت فروشگاهی از یک نفر تحویل گرفتم اما موقع تسویه حساب بعد از کامل کردن فیلد ها و زدن دکمه ثبت سفارش ارور های زیر رو میده
      فیلد های صفحه پرداخت رو هم عکس گذاشتم
      از افزونه WooCommerce Checkout Manager هم برای سفارشی سازی فرمم استفاده کردم  اما نتیجه ای نداشت

• توسط hosseinrasouli
      با سلام خدمت دوستان
      دکمه بروزرسانی صفحه محصول من بعد از چند دقیقه که مشغول تولید محتوا صفحه محصول خود هستم کار نمی کنه و وقتی که محتوا را تکمیل میکنم و میخوام انتشار یا بروزرسانی کنم اصلا کار نمی کنه
      چندین افزونه را هم غیرفعال کردم ولی باز این مشکل هست (مجبورم هر چند لحظه یکبار بروزرسانی را بزنم تا تنظیمات و محتوام نپره )

لطفا اگه کسی با این مشکل برخورد کرده راهنمایی کنه
    • توسط hqiqtkhah
      سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان
      مدتی هست که وقتی سفارشی در سایت درج میشه نام محصول فروخته شده نمایش داده نمیشه و اون قسمت کاملا خالی میمونه اما قیمت رو نشون میده.
      مشتری هم پرداخت اینترنتیش رو انجام داده و اطلاعاتش ثبت شده و فقط نام محصول فروخته شده رو نمایش نمیده.
      در قسمت یادداشت های سفارش خطای "خطا در ذخیره سفارش. Index was out of range. Must be non-negative and less than the size of the collection.
      Parameter name: index" نمایش داده میشه.   مشکل از کجاست؟