رفتن به مطلب

پوسته zephyr

پست های پیشنهاد شده

سلام من ورد پرس رو در لوکال هاست زمپ نصب کردم و قالب zephyr استفاده میکنم

اولین اسکال پیغام

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in C:\xampp\htdocs\mansaa\wp-content\plugins\revslider\includes\outp

دومین مشکل این بود که تغییراتی که در هدر و منو اصلی انجام دادم اصلا نشون نمیده و همچنان صفحه خالیه

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mansa62 گفته است :

سلام من ورد پرس رو در لوکال هاست زمپ نصب کردم و قالب zephyr استفاده میکنم

اولین اسکال پیغام

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in C:\xampp\htdocs\mansaa\wp-content\plugins\revslider\includes\outp

دومین مشکل این بود که تغییراتی که در هدر و منو اصلی انجام دادم اصلا نشون نمیده و همچنان صفحه خالیه

وقتت بخیر دوست من

امیدوارم حالت عالی باشه

طبق قوانین انجمن هر گونه پرسشو پاسخ در مورد محصولات تجاری ممنوع بوده و پشتیبانی محصول باید توسط فروشنده ی محصول انجام شود

ولی به هر حال خصوصی در ارتباط باشید مشکلتون رو بررسی و حل کنم

موفق باشید

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، miladalizade گفته است :

وقتت بخیر دوست من

امیدوارم حالت عالی باشه

طبق قوانین انجمن هر گونه پرسشو پاسخ در مورد محصولات تجاری ممنوع بوده و پشتیبانی محصول باید توسط فروشنده ی محصول انجام شود

ولی به هر حال خصوصی در ارتباط باشید مشکلتون رو بررسی و حل کنم

موفق باشید

درود بر شما

بخش نخست مشکل این دوستمون ربطی به قالب نداره هرچند نام قالب رو آورده و من کلا با این قانون مشکل دارم. بگذریم

شما پلاگین revslider رو غیرفعال کنید و تست کنید.

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، karimi گفته است :

درود بر شما

بخش نخست مشکل این دوستمون ربطی به قالب نداره هرچند نام قالب رو آورده و من کلا با این قانون مشکل دارم. بگذریم

شما پلاگین revslider رو غیرفعال کنید و تست کنید.

وقتت بخیر دوست من

امیدوارم حالت عالی باشه

من خودم شدیدا با این شرایط مخالفم حتی یکی از آی دی هامم توی انجمن به خاطر پاسخگویی به محصولات تجاری بن کردند

موفق باشید

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...