5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام، چطور می توانم افزونه نقشه گوگل sitemap رو در WordPress نصب کنم و تغییرات رو اعمال کنم؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

سوال کلی بود!

سایت مپ جدا!

نقشه گوگل جدا!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورم افزونه نقشه گوگلی هست که در کنسول گوگل معرفی می کنیم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، Aliyeh گفته است :

منظورم افزونه نقشه گوگلی هست که در کنسول گوگل معرفی می کنیم

از افزونه yoast seo pro استفاده کنید هم براتون سایت مپ میسازه و اینکه در سئو کمکتون میکنمه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط armin19901369
       با سلام و احترام
      یک وبسایت بر مبنای وردپرس دارم. پروژه در رابطه با ارتقا افزونه های وردپرسی هست و شامل دو قسمت زیر هست:
      ۱-در وبسایت از سیستم امتیازدهی با افزونه mycred رو دارم. هوک های پیش فرض افزونه شامل گراویتی فرم هست و بر مبنای پر کردن هر فرم به کاربر امتیاز میده.
      بعد از پر کردن فرم ها با استفاده از افزونه گراویتی فلو روندهایی برای فرم ها انجام میشه. می خوام یه هوک توی mycred تعریف بشه که در صورتی که یک روند برای فرم انجام شد به کاربر امتیاز بده. یعنی یه هوک برای گراویتی فلو تو mycred تعریف بشه.
      ۲-. افزونه mycred برای referal هایی که منجر به ثبت نام کاربر بشه به کاربر ارجاع دهنده امتیاز میده. این در صورتی کار می کنه که از ثبت نام پیش فرض وردپرس استفاده بشه.ثبت نام در حال حاضر از طریق افزونه digits و با استفاده از شماره موبایل انجام میشه
      می خوام با ثبت نام کاربر از طریق digits هم امتیاز ارجاع داده بشه.
      ممنون میشم هزینه و زمان رو برای انجام هر قسمت پروژه بفرمایید.
    • توسط haniyeh_ai
      سلام .
      من در بخش تنظیمات افزونه نمیتونم کاری کنم که وقتی کلمه a یا حرف انگلیشی دیگه ای میزنه یا عدد وارد میکنه بزنه یافت نشد؟
      کسی میدونه مشکل از کجاست؟
      آدرس سایتی که دارم از این افزونه استفاده میکنم.
      http://rashtfood.mehdikiani.com/
    • توسط a.sa
      با عرض سلام و خسته نباشید 
      دنبال کدی میگردم که خرید کاربران رو بر اساس استان محل زندگیشون محدود کنه (قبلا کاربر ثبت نام کرده)
      و این محدودیت لازم نیست پیچیده بشه
      فرض کنید ما محصولی داریم که میخوایم فقط به استان تهران بفروشیم و به اون محصول ویژگی تهران رو میدیم و میخوایم اگر کاربر مثلا از اصفهان بود وقتی وارد صفحه محصول مربوطه به تهران شد، بجای بخش اضافه کردن به سبد خرید پیامی مثل: "این محصول برای استان شما محدود شده است" مواجه بشه
      کدی که من میخوام کدیه که محصولات رو به دو ویژگی تهران و سایر استان ها تقسیم میکنه یعنی یسری محصولات فقط برای تهران به فروش میرسن و یسری سایر استان ها پس کد ما کلا با دو ویژگی تهران و سایر استان ها کار داره
      پس کدی که میخوایم کدی هست که کاربران رو بر اساس ویژگی محصولات(کلا دو ویژگی تهران، سایر استان ها) و استانی که موقع ثبت نام انتخاب کرده، در خرید محصولات محدود کنه 
      اگر میتونید بنده رو راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم 
      اگر کسی از دوستان میتونه این کار رو انجام بده هزینش رو لطفا بگه
    • توسط nazanin7730
      سلام مراحل نصب وردوپرس و لمپ روی سیستم ابونتو من انجام شده و بعد از ساخت دیتابیس و مراحل اولیه و واردشدن به صفحه سایتم در لوکال هاست و استفاده از ان بعداز خاموش کردن سیستم و تلاش مجدد در روز بعد موفق به دسترسی به صفحه سایتم نشدم
      با ادرس localhost/phpmyadmin به اررور mysql said connection field 
      و با ادرس localhost/mydatabasename با اررور establishing database مواجه شدم
      کدهای مربوطه در اینترنت هم در اخر جواب نمیدهد
    • توسط msprogrammer
      سلام.
      سایت مپ من که از طریق یوست فعال بود از کار افتاده و وقتی تست میگیرم این خطا رو میده:
      This page contains the following errors:
      error on line 2 at column 6: XML declaration allowed only at the start of the document Below is a rendering of the page up to the first error.
      کسی میتونه کمکم کنه ؟