رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام، چطور می توانم افزونه نقشه گوگل sitemap رو در WordPress نصب کنم و تغییرات رو اعمال کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

منظورم افزونه نقشه گوگلی هست که در کنسول گوگل معرفی می کنیم

لینک به ارسال

اگر منظورتان sitemap است از این پلاگین استفاده کنید: https://wordpress.org/plugins/google-sitemap-generator/ . کمتر دیده میشه پلاگینی اینهمه ریویو مثبت داشته باشد و اینقدر منفی کم باشه.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Aliyeh گفته است :

منظورم افزونه نقشه گوگلی هست که در کنسول گوگل معرفی می کنیم

از افزونه yoast seo pro استفاده کنید هم براتون سایت مپ میسازه و اینکه در سئو کمکتون میکنمه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط orumdido
      بسم الله سلام بر شما
      ببخشید یه مشکل مهمی دارم اگر امکانش هست راهنمایی بفرمایید
      بنده میخوام توسط گرویتی فرم از کاربر موقعیت نقشه گوگل دریافت کنم
      خدا خیرتون بده
    • توسط lidaaa
      سلام. در آدرس URL برخی از مطالب من ، دو تا // بعد از دسته بندی (category) ایجاد میشه و نمیدونم دلیلش چی هست. این مشکل رو فقط در دو دسته بندی از مطالب سایت (تکنولوژی و ترفند) دارم. بقیه مطالبم URL صحیح هست. تو سرچ کنسول، گوگل به عنوان exclude اینها را شناسایی کرده و گفته آدرسی که شما تعیین کردید رو ایندکس نمیکنم، خودم آدرس با یک (/) رو ایندکس میکنم. این مشکل، زمان خزیدن ربات ها در سایت رو بیشتر میکنه.
      خیلی سرچ کردم اما متاسفانه در فروم های ایرانی و خارجی، راه حلی براش پیدا نکردم. آیا می تونید راهنماییم کنید؟ برای مثال، آدرس ها به صورت زیر نشان داده میشن
      www.example//technology/samsung/galaxy
    • توسط Esi.v
      سلام دوستان
      امروز که من سایت مپ رو در گوگل کنسول بهش سر زدم.
      دیدم تو سایت مپ نزدید ۱۰۰۰ url کم شده.
      حتی رتبه سایتمم تو یک کلمه کلیدی از صفحه ۱ اومده صفحه ۴
       url مپ سایت قبلا ۳۴۲۰ بود الان شده ۲۴۵۰
      وقتی سایت مپ رو در گوگل سرچ کنسول باز کردم دیدم یکی از map ها سایتم که مربوط به tag1 هست کلا ارور داده و هزارتا از ۱۰۰۰ سایتم رو مپ رو ایندس نمیکنه.
      قبلا درست بود
      امروز چک کردم اینجوری شده.
      عکسش رو میفرستم براتون
      فقط یهو این صفحه اینجوری شده
      قبلا درست بودا
      سایت مپ رو هم با yoast درست کرده بودم.فرمتش xml فکر کنم.
      ممنون میشم کمک کنید

• توسط aliresadeghi
      سلام من میخوام سایتم رو برای گوشی همگام سازی کنم ولی هرکاری که میکنم نمیتونم  تاحالا از افزون های زیادی مثل AMP استفاده کردم ولی فایده نداشته چکار کنم . اصلا خودتون باگوشی وارد سایت بشید متوجه میشید.    
        لینک سایت        shelbin.shop
    • توسط Arashz1
      سایت ارتباط اولیه رو خیلی کند انجام میده و واقعا همه کار کردم اما مشکل برطرف نشده اگر می تونید راهنمای کنید ممنون قالب سایت اوادا پرو شاپ  بوده و مشکل از همین قالب است اما هر کاری می کنم مشکل همچنان پا بر جاست .
      cdn و dns هم از اروان ابر گرفتم اما باز مشکل پا بر جا
      domin: Noavarco.com

• اضافه کردن...