2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان.من اومدم به قول خودم سایتم رو با استفاده از دستور های media query در css ریسپانسیو کردم.سایتم اینه:namavaz.ir.اومدم برای سایز های مختلف device سایت رو تعریف کردم.ولی الان وقتی سایت رو باز میکنید اصلا کاری به مدیاکوئری ها نداره.همون صفحه ای که روی لپتاپم میاره رو روی موبایل میاد زوم بک میکنه.اگه سایز مرورگر رو توی لپتاپ تغییر بدم مدیاکوئری ها کار میکنن ولی روی موبایل مشکل داره.ممنون میشم راهنمائیم کنید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، jistili1 گفته است :

سلام دوستان.من اومدم به قول خودم سایتم رو با استفاده از دستور های media query در css ریسپانسیو کردم.سایتم اینه:namavaz.ir.اومدم برای سایز های مختلف device سایت رو تعریف کردم.ولی الان وقتی سایت رو باز میکنید اصلا کاری به مدیاکوئری ها نداره.همون صفحه ای که روی لپتاپم میاره رو روی موبایل میاد زوم بک میکنه.اگه سایز مرورگر رو توی لپتاپ تغییر بدم مدیاکوئری ها کار میکنن ولی روی موبایل مشکل داره.ممنون میشم راهنمائیم کنید.

سلام

این مشکل به خاطر اینه که شما متای ویوپورت رو داخل هدر نگذاشتید که سیستم بتونه سایز نمایشگر دستگاه‌ها رو تشخیص بده، برای حلش کافیه کد زیر رو داخل هدرتون بین تگ head بگذارید:

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1, maximum-scale=1">

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط noorian
      سلام دوستان
      من درحال طراحی یک افزونه هستم ، و افزونه با فایل استایل با پسوند css سازگار نیست (style.css) پس مجبور شدم فایل استایل رو با پسوند php ایجاد کرده و در فایل اصلی افزونه فراخوانی کنم (include style.php)

اما وقتی افزونه رو نصب میکنم ارور زیر رو میده :
      این افزونه 2405 حرف از خروجی غیرمنتظره در طول فعال‌سازی تولید کرد. اگر پیام اخطار “headers already sent” ، مشکلات مربوط به خوراک‌های پیوند یا مسائل دیگر را دریافت کردید، این افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.
      چطوری این مشکل رو رفع کنم؟

• توسط hamedgh1373
      سلام اساتید محترم من برای قالبی که طراحی کردم میخواستم منو موبایل ایجاد کنم ولی روی فهرست سایت کلیک که می کنم منو نمایش داده نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید.
      اینام کدهایی که وارد کردم هستن.

کد اچ تی ام ال:
      <a id="menuicon" class="menuicon" href="javascript:void(0);" onclick:"menuclick()">فهرست سایت</a> <div id="mobilemenu" class="mobilemenu"><?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'top-menu' ) ); ?></div>  
      کد css:
      @media screen and (min-width:1220px){     .menuicon{         display: none;     } } .mobilemenu{     background: #333;     width: 50%;     position: fixed;     top: 0;     right: -100%;     color: #fff;     height: 100%;     z-index: 200; } .mobilemenu li a{     color: #fff;     line-height: 40px;     padding: 0 20px;     border-bottom: 1px solid #444;     display: block; } .mobilemenu.isopen{     right: 0; }  

کد جاوا اسکریپت:
      function menuclick(){   var x = document.getElementById( "mobilemenu" );   if ( x.className === "mobilemenu" ){     x.className += " isopen";   } else {     x.className = "mobilemenu";   } }  
    • توسط chetorir
      با سلام و وقت بخیر خدمت تمام استاتید و دوستان عزیز؛
      من یک وب سایت دارم که موقع بررسی سئو سایت در یک بخشی نوشته نسبت متن به حجم کدهای HTML کم و باید بیشتر بشه. توی فروم های مختلف گشتم و چیز درست حسابی پیدا نکردم. وب سایت بنده با وردپرس نوشته شده و 26 تا افزونه روی سایت نصبه محتوای تولید شده هم معمولا کمتر از 1000 واژه نبوده.
      بعضی ها میگفتن باید فاصله کد ها رو برداری و ... من از افزونه wp-rocket (موشک وردپرس) استفاده میکنم تونستم با کمک همین انجمن گرید A رو بگیرم حالا نمیدونم چه کاری باید انجام بدم.
      ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید یا اینکه منبعی رو معرفی کنید این مشکل رو برطرف کنم.
      آدرس سایت بنده : bonianservice.com
      با تشکر
    • توسط Ali.soleimani1378@
      سلام دوستان خسته نباشید
      برای ساخت صفحات سایت از افزونه المنتور و المنتور پرو استفاده کردم و فوق العاده برام کار راه انداز بوده
      منتها الان میخوام برای عکس ها و آیکون هام یه قالب شش ضلعی درست کنم
      درست مثل این سایت
      http://flatmode.com/

اما المنتور امکان انتخاب قالب رو بهم نمیده
      حداکثر امکان گرد کردن حاشیه رو میده
      اما شش ضلعی نمیشه باهاش ساخت

میخواستم ببینم آیا میشه از قسمت CSS افزونه المنتور یا خود بخش CSS اضافی قالب این مساله رو بهش تزریق کرد؟

خیلی مهمه لطفا کمک کنید
    • توسط amir5250
      با عرض سلام
      دوستان من قالب kahuna رو از مخزن وردپرس دانلود کردم و استایل هاش رو توی سیستمم تغییر دادم و با استفاده از localhost تغییرات رو چک میکردم و مشکلی نداشتن، اما حالا که قالب رو روی وردپرس نصب کردم قالب مثل روز اولش شده و استایل هایی که بهش دادم رو نمی خونه. من استایل جدیدی هم بهش اضافه نکردم فقط همون استایل های قبلی رو ویرایش کردم،آخه مگه غیر از style.css و rtl.css راه دیگه ای برای استایل دهی هست؟ جالب اینجاست با اینکه اسکرین شات رو هم عوض میکنم ولی اسکرین شات اولیه خودش رو نمایش میده...کسی میدونه باید چیکار کنم؟
      در ضمن از ویرایشگر وردپرس هم که استفاده میکنم همه تغیراتی که به استایل ها دادم هستشون 
      لطفا راهنمایی کنید