رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

شاید برای شما هم پیش اومده باشه بخواهید نظرات کاربرانتون رو سریعا در تلگرام دریافت کنید. نظراتی مانند خرابی لینک دانلود، پشنهاد، انتقاد و… . خوشبختانه برای این منظور افزونه‌ای رو طراحی و آماده کردیم که بوسیله آن میتوانید در برگه‌ها یا حتی نوشته‌‌های سایت خود با قرار دادن یک تکه شورت کد؛ فرم پیغامگیر رو قرار بدید و بلافاصله پیام‌های کاربرانتون را در تلگرام دریافت کنید.

شما می توانید افزونه پیغام گیر تلگرام را بسته به نیاز خود برای موارد مختلفی بکار ببرید.

ویژگی‌های افزونه پیغام گیر تلگرام

این افزونه هیچ گونه تاثیری در سرعت لود سایت شما ندارد! و با خیال راحت می‌توانید از این افزونه استفاده کنید.

تصاویر محصول

در زیر تصویر فرم پیغامگیر را مشاهده میکنید که در یک برگه درج شده است.

tlg_01.png

در تصویر زیر پیام ارسالی کاربر را از طریق فرم موجود در سایت را مشاهده می‌کنید.

tlg_04.png

دموی آنلاین

توضیحات بیشتر و خرید افزونه از وب سایت ژاکت

• Upvote 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

• مطالب مشابه

• توسط ali.kashanikhah
      سلام و وقت بخیر. یک پروژه دارم که توضیحات به پیوست ارائه شده. ممنون میشم چنانچه تمایل به همکاری دارید پیام دهید
      برای درک بهتر 1 فایل صوتی در لینک زیر آپلود کردم که ممنون میشم گوش کنید.
      نمونه برای دیزاین و عملکرد تقریبی در فرانت:
      https://www.zhaket.com/web/digikala-slider-plugin
      لینک ویس:
      http://uupload.ir/view/z7dx_ali.rar/
      کلیات همینه فقط ممکنه تو کار ریزه کاری ظاهریو ازتون بخوام تغییر بدین تازه اونم تو داشبودر وگرنه سمت فرانت که نمونه دیجیکالایشو که میخواهیم خدمتتون ارسال کردم و روز و درصد مشخص میشه (روز که دستی مشخص میشه و درصد سیستمی که البته درصد نمایشی است و قابل تغییر نیست) کالا هایی هم که که شامل این قضیه میشه پکیج هایی هستند که تو سایت درست میشه فقط این پکیج ها ممکنه در سایت برای فروش نمایش داده نشوند و فقط بخواهیم در این پلاگین نمایش داده شود مورد پایان روز تخفیف رو هم که خدمتتون اعلام کردم.
      چند نکته:
      - پکیج هایی که از داخل پلاگین انتخاب می شوند فقط در آن کروسل قابل نمایش هستند چرا که ممکن است محصولاتی به صورت پکیج برای فروش گذاشته شود که نخواهیم شامل این کروسل باشند (عمومی باشند)
      - این فرآیند شامل محصولات غیرپکیجی هم خواهد بود
      - تعداد محصولاتی که در این کروسل نمایش داده می شوند باید قابل تنظیم باشند
      - محصولات از نظر تعدادی هم باید تفکیک شوند به این شکل که مثلا موجودی کل 10 عدد است ولی ما 3 عدد آن را در این پلاگین قرار می دهیم (رزرو می کنیم) وچنانچه به صورت عادی فروخته شد از موجودی اصلی کثر می شود ولی اگر به صورت سوری فروخته شد (بعد از مدت معین فردی آن را نخرد و سیستم خودش آن را فروخته شد در نظر بگیر) بعد از مدت معین که در بند بعدی توضیح دادم به موجودی اصلی باز می گردد.
      - نمایش محصول به تعداد روز بعد از فروش با لیبل " با x درصد تخفیف فروخته شد " (درصدری که اعمال می شود) باید قابل تنظیم باشد (البته بهتر است لیبل هم قابل تغییر باشد)
      باز هم اگر سوال هست بفرمایید در خدمتم
    • توسط omid1374
      سلام خسته نباشید دوستان
      من از افزونه WPML  برای دوزبانه کردن سایتم استفاده میکنم همه چیز درسته اما پست ها خیر
      وقتی ترجمه ای اضاف میکنم به پستهای فارسیم و سیو میکنم و بعد از اون url پست انگلیسی رو فراخوانی میکنم ارور 404  میده . مثل اینکه بگم اصلا ترجمه ایجاد نکردم در صورتی که این طور نیست .
      این ادرس وبلاگ ترجمه شده من هست https://iranmatou.com/en/blog/
      حتی وقتی میخوام فراخوانی هم کنم لینک ادامه مطلب رو en رو از URl حذف میکنه . دوستان اگر کسی میدونه مشکل چی هست ممنون میشم راهنماییم کنه .
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      دوستان عزیز مشاهده وب سایت میهن وردپرس کنید در قسمت فوتر وب سایت میهن وردپرس یک قسمت هست با نام اجتماعی باشیم می خواهم با توجه به تصویر زیر و اون سایت دقیق و مثل تصویر زیر انجام بدید من کد نویسی بلد نیستم یکی از دوستان لطفا بهم کدش بده و بگه کجا قرار بدم درست کند و بهم بده
      مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی
      مشابه تصویر زیر:

• توسط wordpresschi
      سلام دوستان این مرجع خرید قالب و افزونه وردپرس که آدرس اش رو زیر براتون نوشتم قالب ها و افزونه های وردپرس تا 70 درصد تخفیف به فروش گذاشته . اگه خواستید یه سری بزنید

http://wordpresschi.ir/
    • توسط shayan.m
      سلام
      وقت بخیر
      دوستان عزیز مشاهده وب سایت میهن وردپرس کنید در قسمت فوتر وب سایت میهن وردپرس یک قسمت هست با نام اجتماعی باشیم می خواهم با توجه به تصویر زیر و اون سایت دقیق دقیق و مثل تصویر زیر انجام بدید من کد نویسی بلد نیستم یکی از دوستان لطفا بهم کدش بده و بگه کجا قرار بدم درست کند و بهم بده
      لطفا انجام بدید
      مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی مرسی
      مشابه تصویر زیر:

• اضافه کردن...