رفتن به مطلب

فایل wp-config.php رو چگونه تغییر دهیم

parsaZ

پست های پیشنهاد شده

سلام و وقت بخیر، دوستان من یک برنامه نویس تازه کارم و داشتم به کمک wordpress سایتی رو راه اندازی می کردم 

البته از اینترنت چند فایل امینتی رایگان برای این سایت نصب کردم که خب تا جایی که دیدم تاثیر چندانی نداشت. چند وقت پیش دیدم فردی با دسترسی به فایل wp-config.php به اطلاعات حیاتی محیط cms دسترسی پیدا کرد.

هیچ راهی نیست بدون خراب کردن سایت اماده شده فایل رو تغییر نام یا مکان بدیم؟؟؟

در ضمن ممنون میشم اگه در ضمینه تغییر url اولیه((wordpress)) هم کمکم کنید...

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، parsaZ گفته است :

سلام و وقت بخیر، دوستان من یک برنامه نویس تازه کارم و داشتم به کمک wordpress سایتی رو راه اندازی می کردم 

البته از اینترنت چند فایل امینتی رایگان برای این سایت نصب کردم که خب تا جایی که دیدم تاثیر چندانی نداشت. چند وقت پیش دیدم فردی با دسترسی به فایل wp-config.php به اطلاعات حیاتی محیط cms دسترسی پیدا کرد.

هیچ راهی نیست بدون خراب کردن سایت اماده شده فایل رو تغییر نام یا مکان بدیم؟؟؟

در ضمن ممنون میشم اگه در ضمینه تغییر url اولیه((wordpress)) هم کمکم کنید...

وقت بخیر

شما میتونین سطح دسترسی های این فایل رو از طریق هاستتون تغیر بدین و هم اینکه میتونین مسیرشم از روت هاست به مسیر دیگه تغیر مکان بدین که برای این موارد اگه در گوگل سرچ کنید آموزش های زیادی موجود هستش

در ضمن سایت شما افزونه ی دابلیکیتور نصب هستش؟ چون به تازگیا باگی پیدا شده و توسط اون میتونن به فایل کانفیگتون دسترسی پیدا کنن

اگه داخل وبسایتتون هستش حذفش کنین یا در صورتی که بهش نیاز دارین به آخرین ورژن موجود آبدیتش کنین

اگر سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی سریع و دقیقتون

امروز وقتی داشتم با پلاگین های نسبی کار میکردم متوجه شدم که پیش نمایشم خراب شده

از تم دیگه هم استفاده کردم کلا یجوری شده

دوباره هم همه رو نصب کردم و رفع نشد((البته از اول هم با وردپرس به سختی وصل میشدم چون ویندوز 10 نصب کردم))

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، parsaZ گفته است :

ممنون از راهنمایی سریع و دقیقتون

امروز وقتی داشتم با پلاگین های نسبی کار میکردم متوجه شدم که پیش نمایشم خراب شده

از تم دیگه هم استفاده کردم کلا یجوری شده

دوباره هم همه رو نصب کردم و رفع نشد((البته از اول هم با وردپرس به سختی وصل میشدم چون ویندوز 10 نصب کردم))

وقت بخیر

در صورت تمایل خصوصی در تماس باشید براتون بررسی و مشکلتونو حل کنم

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...