nnmmss

سوال مهم
عدم نمايش نوشته هاي زير منوها در منو اصلي مربوطه

3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من كاملا در وردپرس تازه كار هستم. سايتي با پوسته RealNews طراحي شده. منوهايي دارم كه داراي منو و زير منو هستند. وقتي يك نوشته را به زير منو اختصاص ميدم بعد روي منو ميروم كليه نوشته هاي زير منو را هم نشان ميدهد. مثلا من به اين صورت است

منو1

زيرمنو 1-1

زير منو1-2

من اگر روي زير منو 1-1 كليك كنم فقط نوشته هاي زير منو 1-1 را نشان ميده ولي وقتي روي منو1 كليك كنم تمام نوشته هاي منو1   ,    زيرمنو1-1 و زيرمنو1-2 را نشان ميدهد. چطور ميتوانم اين موضوع را تصحيح كنم كه با كليك كردن روي منو1 فقط نوشته مربوط به منو1 را نشان دهد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید به قسمت نمایش- فهرست ها مراجعه کنید و از انجا تنظیمات دلخواهتان را برای منوی مورد نظر انجام بدهید.

بحث در خصوص قالب های پولی در انجمن ممنوع است

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 ساعت قبل، nnmmss گفته است :

سلام

من كاملا در وردپرس تازه كار هستم. سايتي با پوسته RealNews طراحي شده. منوهايي دارم كه داراي منو و زير منو هستند. وقتي يك نوشته را به زير منو اختصاص ميدم بعد روي منو ميروم كليه نوشته هاي زير منو را هم نشان ميدهد. مثلا من به اين صورت است

منو1

زيرمنو 1-1

زير منو1-2

من اگر روي زير منو 1-1 كليك كنم فقط نوشته هاي زير منو 1-1 را نشان ميده ولي وقتي روي منو1 كليك كنم تمام نوشته هاي منو1   ,    زيرمنو1-1 و زيرمنو1-2 را نشان ميدهد. چطور ميتوانم اين موضوع را تصحيح كنم كه با كليك كردن روي منو1 فقط نوشته مربوط به منو1 را نشان دهد

وقت بخیر

برای حل مشکل باید با css و html آشنایی داشته باشید تا منوی مورد نظرتون رو کد نویسی کنید سپس به وردپرس ترجمه کنید تا از قسمت فهرست ها قابل تغیر باشد

اگر توانایی انجامشو ندارید لطفا در پ.خ در تماس باشید تا مشکلتون رو بررسی و حل کنیم

سوالی داشتید بپرسید بنده پاسخگو هستم

موفق باشید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط omiiid82
      سلام وقت بخیر. یک وبلاگ دارم ک انرا به دامنه متصل کردم و میخوام در ان اقدام به فروش محصولات دانلودی کنم. خواهشی داشتم راهنمایی کنید ک کاربر پس از پرداخت وجه بعنوان مثال مبلغ محصول160هزارتومان هست ک مشتری بعد از پرداخت بعد لینک دانلود فایل براش نمایش داده بشه.؟؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید خیلی ممنونم  
    • توسط Arashz1
      سایت ارتباط اولیه رو خیلی کند انجام میده و واقعا همه کار کردم اما مشکل برطرف نشده اگر می تونید راهنمای کنید ممنون قالب سایت اوادا پرو شاپ  بوده و مشکل از همین قالب است اما هر کاری می کنم مشکل همچنان پا بر جاست .
      cdn و dns هم از اروان ابر گرفتم اما باز مشکل پا بر جا
      domin: Noavarco.com

• توسط nikacademy
      در نسخه موبایل وب سایت وردپرس من لوگو روی منوها میاد  همانطور که من در سمت راست این عکس با رنگ قرمز برجسته کردم (http://prnt.sc/qbgvxf). فقط در نسخه موبایل وجود داره این مشکل و نسخه PC اینجوری نیست.
       من سعی کردم این مشکل را با چند دستورالعمل در اینترنت و همچنین این وب سایت حل کنم ، اما کار نمی کند !!.
      من می خواهم لوگو را به سمت چپ منتقل کنم و منوی همبرگری در سمت راست باقی بماند. می توانید لطفا راهنمایی میکنید
      من واقعاً از حمایت شما سپاسگزارم.
    • توسط bigarash
      سلام دوستان
      توی سایت ما چند وقتی هست که منو به هم ریخته، وقتی روی منو میری به شکل زیر بازش می کنه. در واقع ساب منو باید زیر منوی اصلی باز بشه که اینطوری شده الان. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید. آدرس سایت simorghsafar dot com هستش. 

• توسط stanesti
      با سلام
      من به تازگی یک سایت با وردپرس راه اندازی کردم و الان به مشکل خوردم و هر کار کردم نتونستم حلش کنم و برای همین هم این مطلب رو ارسال می کنم

حالا شرح سوال:
      وب سایت من علاوه بر بخش نوشته ها، از بخش نمونه کار ها، تیم ما، نظرات کاربران و .... نیز برخوردار هست.

من می خواستم که نوشته هام در پوشه blog/ به نمایش در بیان مثل لینک زیر:
      https://stanesti.ir/blog/how-to-create-gravatar-account/
      برای این منظور اومدم و در داشبورد سایت به "تنظیمات > پیوندهای یکتا" رفتم و این تنظیمات رو اعمال کردم:

پس از انجام این تنظیمات، نوشته ها به درستی کار می کنن اما نمونه کار ها نیز به پوشه blog/ منتقل شدن مانند لینک زیر:
      https://stanesti.ir/blog/portfolio/argon-dashboard-html-template/
      در حالی که من فقط می خواستم پست هایی که در بخش نوشته ها ارسال می کنم به blog/ منتقل بشن و بقیه پست های بخش های دیگه تغییری نداشته باشن و مثل لینک زیر باشن:
      https://stanesti.ir/portfolio/argon-dashboard-html-template/

حالا به نظرتون چه کار باید بکنم؟ چه راهکاری پیشنهاد میدین؟

ممنون میشم سریع تر جوابم رو بدید چون عجله دارم.