3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام سایت من هر چند وقت یکبار مثلا یم هفته یا دو هفته یکبار سایت کلا میپره و فقط صفحه سفید میشه و باید دستی آپدیت بشه ادرس سایت اینه که همین الان این خطا را داره 
  www.cctv-i.ir
ضمنا اگر چندتا صفحه همزمان باز بشه خطای 502 رو میده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. اینکه بالا نمیاد خیلی دلایل میتونه داشته باشه ممکنه خطایی چیزی توی کدها باشه که باید دیباگ رو فعال کنید و همون موقع ببینید چه اروری داره میده و بارها توی اینترنت و همین انجمن در مورد نحوه حل این مشکل توضیح داده شده. الان هم همچین مشکلی نداره.

اما اینکه 502 میده مربوط به سرور میشه که یا باید هاست بهتری تهیه کنید یا درخواست بدید منابعتونو ارتقا بدن.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام چند وقت پیش وب سایت من  http://viskaoil.com صفحه سفید یا صفحه مرگ نشون میداد !!! . با هاست و خیلی جاها صحبت کردم . مشخص شد به علت افزونه داپلیکتور بوده. !! 

اون افزونه هک شده و بسیاری از سایت های وردپرسی wp-config شون پاک شده !! . برای همین  اگر از این افزونه استفاده میکنید . این افزونه را پاک کنید...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط zuhair
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اعضا
      دوستان بنده به یه مشکلی برخوردم اونم اینکه یه پلاکینی دارم که میخوام از پایگاه داده (sql) با شرط روی فیلد تاریخ جستجو کنم و نتایج رو تو جدول نشون بدم.
      مشکل من اینجاست که از تاریخ 1901/12/15 به بعد رو میتونم بخونم و اطلاعات رو بگیرم ، ولی قبل اون تاریخ هرچی بخوام بخونم از تو پایگاه داده برام تاریخ 1970/01/01 ست میکنه و نتایج اون رو برمیگردونه . مثلا اگر بخوام تاریخ  1398/10/29 یاحتی تاریخ 1901/12/14  رو شرط بزارم خودکار تاریخ رو 1970/01/01 ست میکنه و نتایج رو براساس (1970/01/01) نشون میده. 
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
      با تشکر 
    • توسط arashnz66
      سلام

دوستان من یک تیکه کد php دارم که محتوا برای سایت وردپرس تولید می کنه. این محتوا شامل عنوان ، محتوای اصلی و برچسب ها هست. من می خوام از طریق rest api به وردپرس این پست رو ارسال کنم. تا الان تونستم این کارو انجام بدم و فقط برای اضافه کردن tag مشکل دارم. ظاهرا برای اضافه شدن برچسب باید id برچسب رو قرار داد و از اونجایی که تگ های من بعضی هاشون جدید هستند من id ازشون ندارم و فقط می خوام مثل editor وردپرس از طریق php این tag هارو با اسم خود تگ ها به پست وردپرسم اضافه کنم. کسی می دونه راهکار حل این مشکل چی هست و باید چی کار کنم ؟
    • توسط ramy1908
      درود، وقت دوستان بخیر
      یه سوال خیلی خیلی تخصصی داشتم، من برای سایتم اسلایدر jQuery استفاده می کنم.
      چطور میتونم بخشی ایجاد کنم ادمین فقط بعضی از مطالب رو وارد اسلایدر کنه، نمیخوام که یه دسته جداگانه واسه اسلایدر ایجاد کنم.
      راهی وجود داره برای این کار؟
    • توسط aasrok
      دوستان چطور میشه سایتی با وردپرس طراحی کرد که وقتی کاربر وارد سایت میشه وقتی یک ویدیو خرید میکنه نتونه دانلودش کنه فقط بتونه توسایت ببینه به صورت آنلاین و نتونه کسی دیگه استفاده کنه .
      ویدیو ها آنلاین پخش بشن فایل ها هر روز اضافه بشن با دسته بندی مختلف .

• توسط roshanak97
      من یک مشکلی برام پیش آمده که وقتی می خواهم پست جدید ایجاد کنم اولین بار اضافه می شود ولی چند دقیقه بعد وقتی دوباره می خواهم پست دیگری ایجاد کنم پست قبلی پاک می شود و پست جدید جاگزین آن می شود. لطفا راهنمایی کنید