rasoolsamira

افزونه ارسال خودکار و سریع مطالب به فیس بوک

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. من بعد ساخت APP  برای فیسبوک برای وصل شدن از طریق افزونه با این خطا مواجه میشم

Invalid Scopes: read_stream, publish_stream, manage_pages, share_item. This message is only shown to developers. Users of your app will ignore these permissions if present. Please read the documentation for valid permissions at: https://developers.facebook.com/docs/facebook-login/permissions

ممنونم میشم راهنماییم کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

لازم نیس از افزونه استفاده کنید خود فیسبوک این قابلبت رو داره که مطالب رو به صورت خودکار دریافت کنه

توی سرچ فیسبوکتون بنویسید  : graffity ( فک کنم اینجوری بود!)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hhamedd
      سلام. دوستان یه مشکلی در افزونه جت پک ایجاد شده که دیگه مطالب رو بصورت خودکار به فیسبوک ارسال نمیکنه. در جایی خوندم که فیسبوک در سال 2018 تغییراتی در پلتفورم خودش ایجاد کرده که با هیچ افزونه ای نمیشه مطالب رو به "پروفایل" فرستاد و فقط میتونیم به پیج بفرستیم. لطفا راهنمایی کنید که آیا این مطلب درسته؟ و برای حل کردن این موضوع کار خاصی میشه انجام داد؟ باتشکر.
    • توسط hhamedd
      سلام. دوستان یه مشکلی در افزونه جت پک ایجاد شده که دیگه مطالب رو بصورت خودکار به فیسبوک ارسال نمیکنه. در جایی خوندم که فیسبوک در سال 2018 تغییراتی در پلتفورم خودش ایجاد کرده که با هیچ افزونه ای نمیشه مطالب رو به "پروفایل" فرستاد و فقط میتونیم به پیج بفرستیم. لطفا راهنمایی کنید که آیا این مطلب درسته؟ و برای حل کردن این موضوع کار خاصی میشه انجام داد؟ باتشکر.
    • توسط runy
      سلام
      من چطور می تونم از یه صفحه در فیسبوک RSS بگیرم؟
      مثلا از آدرس زیر

https://www.facebook.com/hassanshemshady

میخوام مطالبش را روی سایتم داشته باشم
    • توسط aliamoo
      سلام ، بازم اومدم تامشکلمو حل کنین دوستان وردپرسی
      یه افزونه میخوام شبیه فیس بوک که تو یه نوشته نظر میزاره بعد دفعه بعد که کاربر وارد شد کسایی که تو اون پست نظر میزارن برای کاربر بیاد تو قسمت کاربریش