رفتن به مطلب

پرسش درباره عدم ریدایرکت پست های دامنه قدیمی به جدید

nasimparsi

پست های پیشنهاد شده

دوستان لطفا من رو راهنمایی کنید

1- من 20 تا پست از یک دامنه رو برون ریزی کردم و در یک سایت دیگه که داشتم درون ریزی کردم و الان پست های سایت A به سایت B انتقال داده شده و در هر دو سایت وجود داره.
2- سپس با استفاده از کد ریدایرکت همگی پست ها رو به صورت دستی از سایت قدیمی به سایت جدید B ریدایرکت 301 کردم و گذاشتم توی فایل htaccess دامنه قدیمی A

ریدایرکت به این صورت هست:
olddomian.ir/post > Newdomain.ir/post

الان طبق چیزی که فکر می کردم باید اگر آدرس پست ها در سایت قدیمی رو می زدم به سایت جدید منتقل می شد اما نمی شه!

الان دیگه می ترسم سایت جدید به خاطر داشتن پست های سایت قدیمی به صورت تمام و کمال اسپم شناخته بشه و ..

لطفا من رو راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط nasimparsi
لینک به ارسال

کاری که من انجام دادم به این صورت هست و با این هداف

فقط من شرایط رو توضیح بدم یک بار دیگه ببنید درست هست همه چیز و برای سایت اصلی اتفاقی نخواهد افتاد

1- یک سایت (a ) داریم که 100 پست داره و سایت اصلی ما هست
2- یک سایت (b) دیگر داریم که 20 پست داره و قرار هست این پست ها رو انتقال بدیم به اون سایت 100 پستی
3- اکنون باید به سایت (b) بریم و از بخش ابزارها برون ریزی کنیم و فایل xml رو دریافت کنید
4- سپس به سایت اصلی (a) بریم و فایل xml رو درون ریزی کنیم.
5- در این مرحله باید به فایل htsc سایت b بریم و همگی پست ها رو ریدایرکت کنیم به سایت اصلی a که الان 100 پستش شده 120 پست

این مراحل درسته؟ اگر اون 20 پست رو درون ریزی کنیم برای اون 100 پست سایت اصلی که مشکلی پیش نخواهد اومد درسته؟

با سپاس

لینک به ارسال

سعی می کنم کمی روشن تر شرایط رو خدمت دوستان توضیح بدم که اگر بتونند بهتر راهنمایی کنند

بنده در سایت A.ir حدود 20 پست داشتم که پس از برون ریزی این پست ها آن ها را درون سایت دیگر خود با دامنه B.ir درون ریزی کردم.

اکنون قصد داشتم هر کسی که به سایت A و به پست های این سایت وارد می شود به سایت جدید و پست هایی که در سایت B.ir انتقال داده شده ریدیرکت 301 شود به صورت ی که گوگل سایت جدید را اسپم نشناخته و اعتبار آن پست ها نیز به سایت جدید منتقل شود

کارهایی که من کردم تا کنون این موارد هست

1- برون ریزی پست های سایت A.ir
2- درون ریزی این پست ها در سایت B.ir
3- ریدایرکت 301 تک تک پست ها به این صوت A.ir/post به B.ir/post و قرار دادن این کدهای ریدایرکت در فایل htaccess مروبط به سایت قدیمی یعنی A.ir

--------------
اکنون متاسفانه همچنان وقتی آدرس سایت A.ir/post را وارد می کنم صفحه باز می شود و ریدایرکتی به سایت جدید انجام نمی شود

از از این می ترسم که سایت جدید اسپم شناخته شود و اعتبار پست های سایت قدیمی به سایت دید انتقال داده نشود

لطفا راهنمایی بفرمایید باید چکاری انجام دهم؟

با سپاس

ویرایش شده توسط nasimparsi
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

از اگر هردوتا هاست رو از یک شرکت خریدی از پشتیبانی هاست درخواست بده این کار رو براتون نجام میده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...