رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

اسکریپت استعلام گواهینامه و مدرک آنلاین

سلام امروز سامانه استعلام آنلاین گواهینامه یا اسکریپت استعلام گواهینامه و مدرک آنلاین رو برای شما عزیزان معرفی میکنیم این اسکریپت بسیار ساده و کاربردی هستش و نیاز به دانش خاصی نیست !

این اسکریپت رو میتونید برای دانشگاه ، آموزشگا های کوچک و بزرگ ، کنفرانس های علمی و تخصصی ، کارگاه های آموزشی و دیگر موارد استفاده نمائید

هر گونه استعلام آنلاین را میتوان با این سیستم پیاده سازی نمود فقط نیاز به مقداری تغییرات دارد

image2 - اسکریپت استعلام گواهینامه و مدرک آنلاین

خصوصیات اسکریپت استعلام آنلاین گواهینامه و مدرک :

• ظاهری شیک و واکنشگرا
  • داری دسترسی راحت و آسان برای استعلام کننده
  • دارای کنترل پنل آسان با قابلیت ثبت و ویرایش گواهینامه
  • امنیت مناسب و کاربری

توجه : برای راه اندازی این سیستم به کنترل پنل لینوکس سی پنل و PHP۵.۶ همراه با پروتوکل SSL نیاز دارید.

نگران نباشید در صورتی که نمیتوانید موارد بالا را تهیه نمائید با مبلغی اندک این موارد را برای شما فراهم خواهیم نمود

نمایی از پل مدیریت :»

image3 - اسکریپت استعلام گواهینامه و مدرک آنلاین

دموی آنلاین : https://trackingcode.wpfile.ir

کد مدرک برای تست : ۱

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

نسخه دو منتشر شد ( افزونه استعلام وردپرس ) سازگار با تمامی فرم های مورد نظر شما

خصوصیات نسخه دو :

• کاملا سازگار با مدیریت محتوای وردپرس
  • کاملا واکنشگرا و ریسپانسیو
  • امکان استفاده در هر قالب و پوسته
  • امکان ساخت و پیاده سازی بی نهایت فرم سفارشی
  • استعلام بر اساس کد ملی ، کد گواهینامه  ، کد کالا و…
  • نمایش فرم های استعلام بر اسال دو خاصیت ۱-عکس ۲-متن ۳-متن و عکس
  • کاملا فارسی و راست چین شده
  • آپدیت و بروزرسانی تمامی افزونه ها
  • اورجینال بودن سیستم های استفاده شده
  • قابلیت آژاکس فرم ها
  • استفاده از سیستم اصالت کد ملی کاربران
  • کنترل پنل کاملا مجزا و فارسی شده

دمو آنلاین:

https://www.aparat.com/v/GT9WJ

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

• مطالب مشابه

• توسط Ardalan.elf
      سلام
      من به دنبال یک افزونه یا سیستمی در وردپرس هستم که بتواند برای خرید و دریافت مواد از مشتری استفاده کنم و اطلاعات دقیق را در جایی ضبط کنم ، مانند وزن و اطلاعات شخصی که دریافت کرده است و کد رهگیری یا استعلام را ارائه می دهم تا مشتری بتواند فقط مقدار چیزی که فروخته با ببینید و دفعات و لاگ لیستی از موادی که تحویل داده است.اما من اصلاً نیازی به ورود مشتری ندارم ، همه چیز توسط اپراتور مدیر انجام می شود و شما فرض کنید حضوری مواد دریافت میشه و فقط می تونه آنلاین مشاهده کنه.
      از طرف دیگر من به سیستمی نیاز دارم که اگر کسی بخواهد این مواد را بصورت حضوری یا آنلاین از ما خریداری کند ، هم بتواند که خوب این بخش کار فروشگاهه
      من خیلی تو افزونه های Woocommerce جستجو کردم و با سیستم هایی شبیه multi vendor inventory and multi market روبرو شدم که اینا جزئیات و قابلیت هایی داره که اصلا من نیاز ندارم
      مشتری قرار نیست لاگین بشه برای فروش کالاش بلکه توسط اپراتور به صورت حضوری دریافت و ثبت میشه و فقط یک کد تحویلش داده میشه
      صرفا اپراتور تحویل میگیره و  ثبت می کنه
      اگر نخوام کل سیستم رو برنامه نویسی کنم، کسی افزونه ای مشابه می شناسد؟
      برای نمونه نگاهی به افزونه https://wordpress.org/plugins/order-tracking/ انداختم دقیقا کاری رو انجام می ده که نیاز دارم، ولی این افزونه برای اینکار ساخته نشده، من لزوما نمی خوام از دیتا بیس ووکامرس بخونه، دستی توسط اپراتور سفارش ها ثبت میشه و موجودی انبار کم و زیاد بشه ( در صورت فروش حضوری یا آنلاین که فروش حضوریش رو اپراتور تغییر بده)
      ممنون میشم اگر کمک کنید
      ولی تا اینجا کار فقط smart table ها کار منو راه می ندازه که خب دنبال یک چیزی خیلی پیشرفته تر هستم
      یک نمونه مشابه هم ببینم کافی تا بدونم دنبال چه سیستم هایی شبیه باید باشم
    • توسط classicfaz
      سلام
      من دنبال یک افزونه هستم  که بتونم باهاش  کدها رو استعلام بگیرم  

مثلا من  ۲۰۰۰ تا کد ۱۵ رقمی دارم  که وارد سیستم میکنم  
      و به خریدار  کد  ۵ رقمی میدم  که وقتی از من دریافت کرد  این کد رو وارد میکنه  بتونه  کد مربوطه رو از بین اون ۲۰۰۰ تا استعلام بگیره 

یا  مثلا   کد اصالت کالا باشه  -   کدی رو که روی کالای مربوطه هستش بتونه  در سایت استعلام بگیره  و  اصالت کالا مشخص بشه 
  • اضافه کردن...