رفتن به مطلب

فستیوال وب ایران

isk

پست های پیشنهاد شده

بیشتر بخاطر همین مسائل بود که نمی اومدم داخل انجمن ها :) حال آدمو سرجاش میارن ما هم که کیف میکنیم :D اما از حق نگذریم باید کمک کنیم تا اگر این انجمن و مدیر مسئولش اینقدر پایبند است و دوست داره اینه که چهره افرادی مثل من (من که خراب نمیشم حداقل در پیش خودم) خراب نشه.بهتره از همین انجمن شروع کنه و در جشنواره ای که میخواین بزودی راه بندازن رعایت کپی رایت یک ارزش و معیار ورودی باشه :) انشالله

امیدوارم خیلی ها از ما راضی باشند که ما دانسته و ندانسته حقوق آنها را زیر پا گذاشتیم.

سزار جان خوبی انجمن وردپرس خیلی خوبه با بقیه جاها فرق داره

مدیران خوب

بهترین و بارز ترین که تو اینجا مشاهده میکنی احترام و سطح سواد بالای دوستان هست

و در ضمن همه چیز و اموزش ها محض رضای خداست و نه تبلیغلات داره نه مدیران این طوری هستن

واقعا عالی هستن من همشون دوست دارم

شما هم بزودی نظرت عوض میشه

ایول اون قالبت

لینک به ارسال

نظرات همه دوستان برای من محترمه.خودتون قضاوت کنید من روزی فقط 100 تا ایمیل فقط برای قالب و ویرایش اون دارم یک قالب مثل جریده و قمر که میخوام بزارمش اون وقت یکی از دوستان همین قالب 60 تومان برای فروش گذاشته. خوب من وقتی میبینم کاربران این نیاز رو دارنند و اصلا ضرورتی نداره که به یکسری سودجو پول پرداخت کنند میام و کمکشون میکنم.من فقط ترجمه میکنم .نسخه انگلیسیش تو نت زیاد است.دوستانی باید این وسط جواب گو باشند که چیزی که 100% به اونها تعلق نداره و ناشر اصلی اون که یک تیم پشتش است زحمت اون را کشیده باید جواب گو آنها باشد. :o

من با بچه های این انجمن و با مدیرانش دوست صمیمی هستم.دوست دارم اگر کاری میخواد انجام بشه و کسی نصیحت بشود اول از خودم شروع کنم.این زیبایی در اخلاق مداری نت باید پیاده سازی بشود و ما و مدیران بزرگ که در انجمن ها سرپرست و هدایت کننده کاربران هستند باید به این موضوع نظارت کامل داشته باشند.

در مورد قالب ها هم به همه دوستان میخوام این قول را بدهم از بابت قالب تامین میکنم براشون تا هدف اصلی را رعایت کنند و اون "تولید محتواست"

صحبتی هم که دوستمون داشتند در مورد 2000 دانلود :lol: باید بگم که این تعداد دانلود نشون میدهد که یک نیاز و خلا در نت ما وجود دارد که این همه مراجعه کننده و درخواست برای این قالب وجود دارد.قضاوت را میزارم بعهده خودتون ... :)

امروز یکی از کاربر اومده بود تو سایتم نظر داده بود آقا این قالب هارو نذار اینها تجاری اند و ... ;) .میخوام به این دوست بگم شما که بسیار انسان فهمیده ای هستی نباید این حرف هارو بزنی.چرا؟! دلیلش اینه اولا من اینکارو نه برای بازدید میکنم نه برای پول! ^_^ شکر خدا نیازی هم ندارم چون تامین هستم.

امیدوارم برای دوستانم بهترین باشم :wub:

لینک به ارسال

بچه ها این موضوع فستیواله زیاد ادامه بدیم حق باید بدیم بچه های ناظم که ازون کارا بکنن

سزار جان بزن یه تایپک پیرامون کارکرد سزار و پروژه های

پرچمت بالاست

راستی نمیدونستم هدر کد کردی همین که قالب گذاشتم سبک و خوب بود و داخل سایت مجانی ساپورت دادی گفتم حال بدم لینک باشه بعد امروز دیدم کد کردی

بچه های وردپرسی با مرام هستن نیازی نبود کد کنی

بهر حال دمت گرم خواستی لینک بزار تو هدر :) پرچمت بالاست

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال

دوستان بهتره فقط در مورد موضوع اصلی صحبت بشه

فکر نمیکنم لازم به یادآوری باشه که تاپیک اگه به بیراهه بره قفل میشه!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...