رفتن به مطلب
بویکا

ارشیو کردن براساس متاباکس

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید من یک متاباکس دارم با عنوان برند چطور می تونم ، کاری کنم که وقتی روی برند محصول کلیک کرد تمامی نوشته های که برند محصول یکی است برای من آرشیو کنه ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام و درود @بویکا

برای برند باید از تاکسونومی استفاده میکردید.

ساخت آرشیو برای یک کاستوم فیلد به سادگی قابل انجام نیست.

موفق باشید

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، mehran-be گفته است :

سلام و درود @بویکا

برای برند باید از تاکسونومی استفاده میکردید.

ساخت آرشیو برای یک کاستوم فیلد به سادگی قابل انجام نیست.

موفق باشید

چجوری دوست عزیز ؟ میشه توضیح بدین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط Behzadea12
      سلام 
      چجوری میتونم پیوند یکتا مطالبم رو بر اساس یک متاباکس تنظیم کنم؟
    • توسط maraljoon
      سلام. وقت همگی بخیر
      آیا میشه متاباکسی ساخت که بصورت یک جدول باشه.که سطر و ستونش رو بشه هر زمانی ویرایش کرد و در فرانت اند نمایش داده بشه؟؟
      تونستم متاباکس بصورت یک فیلد تکست معمولی بسازم ولی ساخت جدول قابل ویرایش با محاسباتم جور در نمیاد.
      کدهایی که استفاده میکم:
      <?php add_action("add_meta_boxes", "add_custom_meta_box"); function add_custom_meta_box() { add_meta_box("custom-meta-box", "Custom Meta Box", "custom_meta_box_callback", "product", "advanced", "high", null); } function custom_meta_box_callback($object) { ?> <div> <label for="my_meta_box_text">Text Label</label> <input type="text" name="extra-info" rows="4" style="width:100%;" valeu="<?php echo get_post_meta($object->ID, "extra-info", true); ?>"/> </div> <?php } add_action( "save_post", "save_custom_meta_box" ); function save_custom_meta_box($post_id) { $meta_box_extra_info = ""; if (isset($_POST["extra-info"])) { $meta_box_extra_info = $_POST["extra-info"]; } update_post_meta($post_id, "extra-info", $meta_box_extra_info); } ?>  
    • توسط Siaavash
      با استفاده از این آموزش یک متاباکس ساختم:
      add_action( 'add_meta_boxes', 'cd_meta_box_add' ); function cd_meta_box_add() { add_meta_box( 'my-meta-box-id', 'My First Meta Box', 'cd_meta_box_cb', 'post', 'normal', 'high' ); } function cd_meta_box_cb() { // $post is already set, and contains an object: the WordPress post global $post; $values = get_post_custom( $post->ID ); $text = isset( $values['my_meta_box_text'] ) ? $values['my_meta_box_text'] : ''; $selected = isset( $values['my_meta_box_select'] ) ? esc_attr( $values['my_meta_box_select'] ) : ''; $check = isset( $values['my_meta_box_check'] ) ? esc_attr( $values['my_meta_box_check'] ) : ''; // We'll use this nonce field later on when saving. wp_nonce_field( 'my_meta_box_nonce', 'meta_box_nonce' ); ?> <p> <label for="my_meta_box_text">Text Label</label> <input type="text" name="my_meta_box_text" id="my_meta_box_text" value="<?php echo $text; ?>" /> </p> <?php } add_action( 'save_post', 'cd_meta_box_save' ); function cd_meta_box_save( $post_id ) { // Bail if we're doing an auto save if( defined( 'DOING_AUTOSAVE' ) && DOING_AUTOSAVE ) return; // if our nonce isn't there, or we can't verify it, bail if( !isset( $_POST['meta_box_nonce'] ) || !wp_verify_nonce( $_POST['meta_box_nonce'], 'my_meta_box_nonce' ) ) return; // if our current user can't edit this post, bail if( !current_user_can( 'edit_post' ) ) return; // now we can actually save the data $allowed = array( 'a' => array( // on allow a tags 'href' => array() // and those anchors can only have href attribute ) ); // Make sure your data is set before trying to save it if( isset( $_POST['my_meta_box_text'] ) ) update_post_meta( $post_id, 'my_meta_box_text', wp_kses( $_POST['my_meta_box_text'], $allowed ) ); }  
      به جز یک مورد همه موارد درسته!
      اون یک مورد هم اینه که در صفحه ارسال/ویرایش مطلب بعد از اینکه باکس مربوطه رو پر می کنم و دکمه به روز رسانی رو می زنم، صفحه که دوباره لود می شه، داخل باکس متنی که نوشتم رو نمایش نمی ده! و کلمه "Array" نمایش داده شده!
      مشکل از کجاست؟
    • توسط milad021
      5
    • توسط mohammadjavadkhalili
      با سلام خدمت دوستان
      من یه متا باکس طبق آموزش های سایت های مختلف ایجاد کردم اما چجوری باید در خود قالب نمایش بدم اطلاعات رو؟

• اضافه کردن...